Search results for query: *

• Users: goktug312
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. goktug312

Bir Sırra İnandık! 3.Bölüm

Yaklaşık dört sene önce yazdığım bir hikayedir. Yarım kalmıştı, devam ettirmek istedim. 7 Bölümü zaten yazılmıştır, bazı düzenlemeler yapıp 2-3 günde bir yeni bölümü eklemeyi düşünüyorum.
  2. goktug312

Blogger Footnote

Blogger'dan aldığım Blog'da mesajıma Footnote eklemek istiyorum. Ama Vikipedi'ninkiler  gibi olanlardan; https://tr.wikipedia.org/wiki/Vikipedi 3.paragrafta ''sözcüğünden türetilmiştir'' kısmının üzerindeki [2]'nin üzerine geldiğimizde bir pencere içerisinde gerekli olan not gözüküyor. Bir...
  3. goktug312

Forgotten Games

This is a topic in which we describe the games playing in old times. Maybe we find someone played before and learn their names. i dont start off first because i had started one in Turkish Forum and found my game. i hope i can be understood :P 
  4. goktug312

Bildiğin Bir Şeyi Basitçe Anlat

Bildiğimiz bir şeyi, anlaşılması en kolay modele indirgeyip anlatacağız. Çeşitli yerlerde çıkıyor hani şu 'enflasyonu' bir çocuğun anlayabileceği şekilde anlat muhabbeti. Şuan aklıma bir şey gelmediği için başlangıcı size bırakıyorum. Şöyle de bir şablona uydurabiliriz; Anlatmak istediğim...
  5. goktug312

İsmini Hatırlayamadığınız Oyunlar

Bu bölümde ismini hatırlayamadığız oyunları tarif edelim, belki bilen birileri çıkar. Benimkine geleyim.  Eski bir oyundu, 9-10 sene belki de daha önce. Ana karakterimiz yeşil-mavi renkli bir yaratıktı. En meşhur hareketi, iki elini kafasına doğru getirip, elleri ve kafasını birlikte ileri...
  6. goktug312

Toprağın Adaleti 2.Bölüm

Yeni bir hikayeye başladım gençler. Umarım iyi bir şey çıkar ortaya. Buyrunuz ilk bölüm;
  7. goktug312

Şarkı Sözü İle Devam Ettir...

Bu oyundaki amacımız, bir şarkı sözünü başka bir şarkının sözüyle devam ettirmek. Kurallar: :arrow: Yazdığınız şarkı sözünün hangi şarkıdan olduğunu ve hangi şarkıcı tarafından(1 den fazla şarkıcı seslendirmişse 1 tanesini) seslendirildiğini bildirmek :arrow: Türkçe şarkı sözüne ingilizce...
  8. goktug312

[DHY]Deste

9. goktug312

ADİL TOPRAK: Kapıların Ardındaki Diyar

Yeni bir hikayeye başladım. Bu 1. sezonu. Umarım devam ettirebilirim.
  10. goktug312

Zifirigölge 2.Bölüm Yayında

Yarım kalan hikâyelerimden biriken ama yazma fırsatı bulamadığım kurgular, canlandıramadığım karakterler derken ufak bir birikme meydana geldi. Bende nihayet kafamdakileri toparlayıp net bir senaryoya dönüştürebildim. Yarım kalmasın diye hikâyenin ilk üç bölümünü yazdım. Bir hafta, belki de daha...
  11. goktug312

Bir Köprü...

Merhabalar, yeni bir hikâyeyle karşınızdayım. Uzun girişi biraz kısaltayım dedim.
  12. goktug312

Karanlığın Kızıl Defteri/Bölüm:4

Öncelikle herkese merhaba. Farklı bir hikâye ile karşınızdayım. Eski hikâyeme verdiğim uzun ara yüzünden hikayemi takip edenlerin konudan kopması ve bazı farklı sebepler ''Büyük Sır'' ' ı bırakmama sebep oldu. Bu konu hakkında fazla konuşmayacağım, sadece başladığım işi bitiremediğim için...
  13. goktug312

Büyük Sır (8. Bölüm Yayınlandı)

Bir sürü dizi çekilmiş ve hikâyeler yazılmış. Bende bu kervana dahil olmak için, kendimce bir şey yazmaya karar verdim. Yazabildiğim kadar... Giriş bölümünü biraz kısa tuttum, ilk bölümden okurları sıkmak istemedim. İyi yada kötü, yorumlarınızı bekliyorum. Buyrun; BÜYÜK SIR                ...
  14. goktug312

Müzikle Devam Ettir...

Bu oyundaki amacımız, bir şarkı sözünü başka bir şarkının bir sözüyle devam ettirmek. Kurallar: :arrow: Yazdığınız şarkı sözünün hangi şarkıdan olduğunu ve hangi şarkıcı tarafından(1 den fazla şarkıcı seslendirmişse 1 tanesini) seslendirildiğini bildirmek :arrow: Eğer yabancı bir şarkı...
  15. goktug312

Siri'li Tuğrul

Eskiden bir hevesle başlayıp yazdığım romana tekrar devam etmek istiyorum. Uzun bir zaman geçmişti aradan ve ilk 2 bölümden sonra yazmayı bırakmıştım. Ama bu sefer devam edeceğim... Eski konunun linki: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,121446.msg2932294.html#msg2932294 Siri'li...
  16. goktug312

HDR MOD SORUNU

Merhaba arkadaşlar, HDR mod benim çok sevdiğim ve kullandığım bir özellik. Fire&Sword'un deneme sürümünü oynarkende grafikleri en sonuna kadar açıp gayette memnun kalmıştım. Ama bu gün satın alıp denerken HDR modu açmama rağmen etkisini göremedim. Açıkken yada kapalı iken hiçbir şey...
  17. goktug312

Ateş&Kılıç Taktik-Düzen Sorusu

Merhaba arkadaşlar, Bu oyunu alıp almamakta kararsız birisi olarak sizlere bir şey danışacağım. Multiplayerden hiç zevk almadığım bu dönemde daha güzel sp ler denemek istiyorum. Aslına bakarsanız biraz da warbanddaki taktik yetersizliğinden böyle bir yola başvurdum. Ateş&Kılıc'ın şuanda...
  18. goktug312

Romantik-Dram Konulu Filmler

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi  bana bu tarz önerebileceğiniz bir film var mı? ''Aşk Tesadüfleri Sever'' hariç çünkü onu izledim.  Teşekkürler...
  19. goktug312

Sevdiğiniz Şarkı Sözleri

Başlıktanda anlaşılabileceği gibi, en sevdiğiniz şarkı sözleri, yani bir şarkıda hoşunuza giden bir söz olabilir yada sözler vs.
  20. goktug312

Death Note İzlemek istiyorum?

Arkadaşlar ben Death Note isimli animenin bütün bölümlerini izlemek istiyorum,bu film hakkında bilgisi olanlardan yardım bekliyorum, şuan televizyonda veriyor mu? Ya da izleyebileceğim bir internet adresi biliyor musunuz? Şimdiden teşekkürler.
Back
Top Bottom