Search results for query: *

  • Users: Locco
  • Order by date
  1. Locco

    [BEAST#1] Group A

    give the people replay videos, pliz.
  2. Locco

    The 22nd Battalion

    giphy.gif
  3. Locco

    Mount and Balde II: Bannerlord - clan romanesc

    cifre said:
    Cred ca sunt singurul cu 'cifre'. :smile:
    Nu am vazut pe nimeni altcineva.
    Acum cu noul patch intru mai des ca e jucabil.
    Locco, Darius, Arcas cu ce nick jucati in beta? Poate ne strangem si noi intr-o seara pt fun daca de echipa nu iese.

    Acelasi nick. Ai alt steam? Da-mi un pm daca da. Pe asta pe care il am imi apare ca nu ai mai intrat de 5 luni.
  4. Locco

    Mount and Balde II: Bannerlord - clan romanesc

    cifre said:
    Care sunteti in beta ? :lol:

    Mi s-a parut mie sau te-am vazut in beta? Poate era alt cifre.
  5. Locco

    Mount and Balde II: Bannerlord - clan romanesc

    Haha...ma simt ca la reuniunea de la liceu :party: . Cred ca au si trecut 10 ani de cand ne mint astia cu bannerlordu. :mrgreen:

    Care sunteti in beta ?
    Daca e cineva in beta sa isi dea va rog si adresa personala, sa stim unde venim ca in '92 la VCR.  :fruity:
  6. Locco

    Mount and Balde II: Bannerlord - clan romanesc

    Long time no see  :lol:

    Cifre mai e prin zona?
  7. Locco

    Nations Cup

    Au fost 3 participari ale Romaniei la NC pana acum. La a 4-a spun pas :grin:...La bannerlord revenim in forta  :fruity:
  8. Locco

    Regimente N&W

    Exista unu de vreo 6,7 romani parca dar nu mai stiu *** ii zicea.
  9. Locco

    Bannerlord?

    TheBest23 said:
    http://www.mountblade2.com/en/#

    Baieti,cred ca vine jocul.

    Da, in vreo 2,3 ani cel putin.

    Dupa ce au anuntat ca lucreaza la Bannerlord, au trecut la un moment dat 2.5 ani si au anuntat ca atunci se apuca de Motion Capture. Cine a lucrat in domeniul jocurilor stie ca grosul mocap-ului se trage la inceputul productiei (ma refer la partea de gameplay/animatie, cea mai importanta dintr-un joc dpdv tehnic).
  10. Locco

    Mount and Blade Youtube

    This video is unavailable.
  11. Locco

    Jocuri asemanatoare cu Mount&Blade

    Arata foarte bine.Citisem ca nu are multiplayer din pacate :sad:
  12. Locco

    Singleplayer sau Multiplayer?

    Eu nu am probleme in a vedea faint-urile.Ca sa il obligi pe celalalt jucator sa nu mai faint-eze trebuie doar sa te faci ca dai.

    Ne putem vedea pe un server sa facem un duel :smile:
  13. Locco

    TREBUIE SA FACEM CEVA!

    E ok :smile:.Cifre intra din cand in cand sa verifice daca totul e bine.Activitatea covarsitoare de pe forum nu necesita mai mult  :wink:

  14. Locco

    Singleplayer sau Multiplayer?

    Jocul a fost facut sa fie asa *** e acum  :mrgreen:...Developerii aveau puterea sa il schimbe daca nu le placea *** a iesit. In jocuri exista intotdeauna un raport echilibrat intre realism si arcade.Prea mult realism face jocul "nejucabil".
    Multiplayerul nu inseamna fente si smasme epileptice.Poate doar la duel mai vezi chestii de genul dar si acolo e usor sa le combati. Daca incerci sa faci 2 faint-uri unul dupa celalalt intr-un clan battle, s-a terminat...

    Ca unii prefera sa se bata cu boti care nu blocheaza, asta e alta poveste. E treaba fiecaruia pana la urma.
  15. Locco

    Bun Venit!

    Bine ai venit!
  16. Locco

    *** sa joc multiplayer!

    http://www.taleworlds.com/en/Games/MountAndBlade/Buy

    60,67 RON
  17. Locco

    Singleplayer sau Multiplayer?

    SeRgYu said:
    Mount&Blade e un joc frumos. Am bagat sute de ore in jocul asta, insa niciodata nu mi-a placut sa joc in multiplayer. Acolo am dat numai de playeri care se invarteau la 180 grade, tremurau din toate partile/sareau/fentau/blocau/etc. Nu-l suport. Intotdeauna am avut senzatia ca multiplayerul a fost adaugat sa fie, gen, de umplutura. Voi ce credeti? Argumentati alegerea facuta

    Asa e jocul asta, altfel nu implementau blocul, sariturile, faint-urile.
    Daca nu bagau multiplayer, jocul era la fel de popular acum ca Mount&blade-ul original numai cu single player...Nu a fost niciodata de umplutura.
    Activitatea pe forumul romanesc e asa scazuta pentru ca nu joaca lumea multiplayer.
  18. Locco

    Moartea Forumului Romanesc

    Toata lumea e aici iar forumul e la fel de activ ca intotdeauna :smile:
  19. Locco

    *** sa joc multiplayer!

    Cumperi jocul, intrii la multiplayer si dai dublu click pe un server.
  20. Locco

    Imi cer scuze

    De neiertat din punctul meu de vedere. Asta e viata reala!!  :mrgreen:
Back
Top Bottom