Search results for query: *

• Users: Elraen
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Elraen

un-Vita RPG - GTA San Andreas Multiplayer

Uzun bir aradan sonra herkese tekrar merhabalar. Öncelikle bildirmek isterim ki sezon 2012 ve 2013'deki gibi uzun bir yazı yazmayı planlamıyorum. Bunun en büyük sebeplerinden birisi; Türkiye'de daha önce yapan oldu mu bilmiyorum ama soru cevapları, tanıtımları canlı canlı twitch kanalından, yüz...
  2. Elraen

Yüksekova,Çukurca şehitleri ve diğer tüm şehitlerimiz adına..

Başımız sağ, cesur askerlerimizin mekanı cennet olsun. Allah şehit analarımıza ve sevenlerine, hepimize sabır ve güç versin. Terör ve terörist yandaşlarına da 'binbir türlü' bela tek duamız olsun. Tarih, tekerrürden ibarettir! "Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin...
  3. Elraen

[KOS] Knight of Swan

KOS: 13 - RDB: 7    29/05/2011- O KOS: 11 - SYN: 9    18/06/2011- E KOS: 10 - CALA: 10    03/07/2011- E KOS: 16 - LEGIO: 3    14/07/2011- E KOS: 17 - GOE: 3    27/08/2011- E KOS: 10 - COR: 9    02/08/2011- T KOS: 20 - SARRDAK: 0    11/08/2011-E KOS: 8 - DUJ: 12    19/11/2011-E...
  4. Elraen

[AOS] Academy Of Swan

Klan adı: Academy of Swan Klan Tagı: _AOS_ Teamspeak 3 adresi: ts3.xkafe.net, Port: 9987 / AOS bölümü Klan Liderleri : LegendaryHero - Ysn_Reis Klan Sorumlusu : Elraen Calradian Realms Sayfası: www.calradianrealms.com/warband.php?id=133 Ayrıntılı bilgi için internet sitesi: www.knightofswan.com ...
  5. Elraen

[Kapalı] Greyvale Role Play Sunucusu - www.warband-roleplay.com

Üye başvuruları, sunucu açılana kadar dikkate alınmayacaktır arkadaşlar. Bilgilendirme formu yapım aşaması : %66 Katagoriler Role Play - Giriş [.a1]. - 'Role Play' nedir? [.a2]. - Neden 'Role Play' ? [.a3]. - 'Emote' kullanımı. [.a4]. - 'Role Play' Kuralları ve terimleri. [.a5]. - Örnek...
  6. Elraen

Klan Sancakları - Dosya oluşturuldu.

Arkadaşlar merhaba, Uzun süredir hep konuşulsa da halen daha tüm klanların sancakları tek bir dosya haline getirilemedi. Amaçlanan şu ki tek bir sancak dosyası olacak ve güncellenecek.Böylelikle maçlarda veya diğer karma oyunlarda tüm klanlar birbirlerinin sancak resimlerini görebilecek ve daha...
  7. Elraen

Knight of Swan

KOS: 13 - RDB: 7    29/05/2011- R KOS: 11 - SYN: 9    18/06/2011- E KOS: 10 - CALA: 10    03/07/2011- E KOS: 16 - LEGIO: 3    14/07/2011- E KOS: 17 - GOE: 3    27/08/2011- E KOS: 10 - COR: 9    02/08/2011- A KOS: 20 - SARRDAK: 0    11/08/2011-E KOS: 8 - DUJ: 12    19/11/2011-E...
  8. Elraen

Aktivasyon ile ilgili.

Merhabalar arkadaşlar , Warband beta testing döneminden beri girmiyor ve takip etmiyordum oyunu.Bu gün bir kurayım dedim ve elimdeki serial keyi yani seneler önce aldığım keyi girdiğim zaman aktivasyon başarısız oldu. Şimdi merak ettiğim konu bizim ilk Mount&Blade döneminde aldığımız keylere ne...
  9. Elraen

GE 2.5 Graphical Enchancement 2.5

Arkadaş GE 2.5 çıkmış.Bilginize. http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,36914.0.html
  10. Elraen

Yapamadığım bir basit görev.

Beyler bir köye yardımda bulunuyorum.Mill felan kurdum.Herneyse köyün yaşlısı 7 tane acemiyi köyüm için banditlere karşı eğitirmisin dedi.2 Kademe atlattırdım neredeyse Atlı olacaklar ancak halen daha görev tamamlanmış değil.Ne istiyor bu adam şövalye olsunlarmı istiyor anlamadımki.
  11. Elraen

Yazsın artık sol üstte 1.0 yazsınn...Aminnn

Valla dayanamadım ama şu heyecanı benle paylaşmak isteyenler olur diye düşündüm.Sonra siler atarız topiği =)
  12. Elraen

Can yakıcı hata :)

Hilesiz oyunumu keyifle oynarken başıma can sıkıcı bir olay geldi..Tek bir askerimi kaybettiğimde kafayı yiyen ben öyle bir talihsiz olayla karşılaştımki içim cız etti. Kafa kafaya bir savaşa girdim..Sayılarımız aynı ancak azda olsa üstünler.Dedim zaten ben önden gider 7-8 kişiyi indiririm...
  13. Elraen

v915 Gönüllüler.

Bir kaç gündür ayarlıyamadım bir.Bu gün yine hilesiz başladım oyuna ancak hileli oynarkende gönüllüler hep piyada kaldılar.Mesela Şuan Rodok gönüllülerini 'Training Ground' da eğitiyorum.Terfi ettiler ancak henüz ne olacaklarına karar verdim.Sorum şu;Arbelatçı ve mızrakçı olmak üzere 2 seçenek...
  14. Elraen

Multiplayer >> Forum kuralları vs. tartışması

Ne kadar çok baskı,görüş,istek o kadar çok karşılık vermek.Biz müşteriyiz onlar satıcı.Bizler olmasak onlarda olmaz.oyüzden haya diye bir şey yok.Beta bittikten sonra Multiplayer üzerine çalışılabilir.Ve efsane olur..5 satıyosa 15 satar.Herkezinde işine gelir.Bence tartışılması ve konuşulması...
  15. Elraen

Anlaşılmayan Görevler ( Yardım bölümü )

Böyle bir topic varmıydı bilmiyorum ancak bir sorum olacak.Bazı görevleri ingilizcem olmasına rağmen anlamıyorum.Daha doğrusu çok az bilgi veriliyor anladığım kadarıyla.Hem benim gibi yeni başlamış Arkadaşlarada yardımcı olur bu topic. Az önce Kergit Hanlığına giriş yaptım.Sancak resmini...
  16. Elraen

Karakter yaratırken ?

Arkadaşlar karakter yaratırken geçmişimiz hakkında yazılmış olan şıkları seçmede oyunun gidişatı yada konumunda bir değişiklik oluyormu ? Yani babam avcıydı sonra ben sokak serserisi oldum vs.Yoksa ne yaparsak yapalım aynı şekil mi başlıyo oyun.. Sevgilerimle
Back
Top Bottom