Search results for query: *

1. sabvator

Oyuın Motoru Yazmak

Ben anlamadim kendi oyun motorunu neden yazicaksin ki. Sirket kurmadin, oyun yapma deneyimin yok. Disarida onlarca oyun motoru var bedava her turlu oyun yapabilecegin. Ben yurt disin da okuyorum ve en cok Unity kullaniyorum ve de cok zevkli. http://unity3d.com/ UDK kullandim. Iki boyutlu oyunlar guzel bi nokta oyun isine baslamak icin. Unity ye ye 2D Platformer update i gelicek bu ay. Onun disinda kodlama bilmiyenler icin Construct 2 var gayet kolay ama iphone android neya isterseniz oyun yapabiliosunuz. Ben soyliyim oyun motoru yazmak icin muhendis olmak lazim hic zevkli degil. Oyun yapmanin daha zevkli oldugunu dusunuyo saniz eger Unity e bakin. Youtube da cok fazla tutoriallari da var.
  2. sabvator

Oyuın Motoru Yazmak

Java, C#, ve Flash ogrensen istedigin oyunu yazarsin.

Kaynak: Ben. Oyun Design i okuyorum.. :wink:
  3. sabvator

[S] Light&Darkness - Heroes of Calradia Türkçe yama çıktı! (güncelleme geldi)

Bu linkte yaziyor nasil karanlik tarafa gecilecegi:

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,265450.0.html
  4. sabvator

Oyunda hem seneryo hem de free mod olsa ?

Bence artik MB Warband a degisiklik olmaz. Update gelmiyo ne zamandir. Yeni oyun cikaricakar acaba o ne zaman cikicak. Onun cok daha detayli olmasini  bekliyorum ama umarim bu onerileri okuyorlardir.
  5. sabvator

WB Oyuncunun El Kitabı

Cok guzel eline saglik, yillardir bu oyunu oynamama ragmen basdan sirf zevkine okudum.. Gayet kaliteli ve iyi organize edilmis, ellerine saglik..
  6. sabvator

Mount & Blade: Warband başlatılıyor.... [Sorun]

sabvator said:
    10 dakika once aynisi bana da oldu, acilmadi bi 20 dakika boyunca felan ama bekledim biraz cancel yaptim, tekrar steam uzerinden play yaptim en az 10 defa oldu.. Bunun bilgisayarla alakasi yok  steam ve ya senin internetinle alakasi var.. Bilgisayari bastan baslat ondan sonra dedigim gibi kapat ac kapat ac, benim oyle oldu arada yapiyo nedense boyle bir sey, oyunun launcherinin bi problemi o steam uzerinden.

Az once bir arkadas daha yazmis bu cevabi verdim, beklerseniz zaten olmuyor, cancel yapip tekrar play yapi ard arda, ve de konu acmadan once bi alt konulara bakin ayni soru ver mi diye..
  7. sabvator

mount and blade warband açılmıyor

10 dakika once aynisi bana da oldu, acilmadi bi 20 dakika boyunca felan ama bekledim biraz cancel yaptim, tekrar steam uzerinden play yaptim en az 10 defa oldu.. Bunun bilgisayarla alakasi yok  steam ve ya senin internetinle alakasi var.. Bilgisayari bastan baslat ondan sonra dedigim gibi kapat ac kapat ac, benim oyle oldu arada yapiyo nedense boyle bir sey, oyunun launcherinin bi problemi o steam uzerinden.
  8. sabvator

Bug Reports and known issues [v2.5]

Hi, it is a great mod and I haven't had any problem with it until today load my save game.. I do not know but it is a bug or a glitch that I cannot get rid of, I will be appreciate if you help me ASAP..

azbe2s.jpg

When I open my save game this shows up and I cannot click on No and nothing happens.. Please Help Me, Thank You..
  9. sabvator

Knight of Swan

Tebrikler KOS klani guzel macti..
  10. sabvator

[RJ] Roots of Justice

Tekrar hos geldin aramiza, umariz bu saygi cercevesinin disina hic cikmayiz..
  11. sabvator

[RJ] Roots of Justice

Kimkim said:
    Bi de Maçlar ne zaman,server ne zaman açılacak,antremanlar ne zaman,niye bazıları yüksek rütbeyle başladı,antranör kim vs. vs.?Cevap verin lütfen!

Toplarlanma bitsin hersey baslicak denildi, sadece biraz zaman lazim. Kisa bir sure icinde bi antreman daha yapsak, sonra da bi kac dostluk maci iyi olur bence.. Butun basari dileyenlere de tesekkur ediyorum klan adina, herhalde tesekkur etmeyen yoktur nede olsa..
  12. sabvator

(Ders)Modül sistem kurulumu(Resimli)

slashlari ters yapmissin demek tir. [/] bunu yapman gerekiyor.. [\] bunu yapma..
  13. sabvator

SP Native Malik Faris's Companions and Native Enhancement [1.166]

hmm.. Thanks, i have already downloaded both of them but i prefer to play with the second link..
  14. sabvator

[RJ] Roots of Justice

Amacini gercekten bende merak ediyorum acikcasi. Umarim yapabiliriz dostluk maci, hem aramizi daha iyi yapabilmek hem de eski olanlari unutmak icin diyebiliriz :smile: Amadeus ve Ezop kabul ederler umarim..
  15. sabvator

SP Native Malik Faris's Companions and Native Enhancement [1.166]

Hey, what is the difference between these links ?

"Download:http://www.mbrepository.com/file.php?id=2158
    Download: Companions v.95 + Diplomacy v2.8.1"

Should i download both of them?

16. sabvator

En güzel nick yarışması-

Bende katilabilir miyim, yaziyo nickim de mp nickim de solda iste :grin:

edit; benim en begendiklerim Black-Stain, Nighthunter ve Noventa..
  17. sabvator

(Ders)Modül sistem kurulumu(Resimli)

ney calisir mi? modul sistemi mi? modul sistemi her versiyonda verilen bir eklenti mount and blade ve warband icin. onun uzerinde degisiklik yapip oyunu degistirebiliyorsun o ise yariyor ama tabi kodlama bilginin olmasi lazim..
  18. sabvator

Uzaylılar ve 51. bölge

Bende bundan bahsediyorum, kesin bizi izliyorlar su an, sakin yildizlara bakmayin :grin: [ne alakasi varsa :grin:]
  19. sabvator

Masaüstü Resimleriniz

Ya bosver Toshiba yi, hic sevmiyorum ben o markayi, dedigin gibi dev kasali bu AlienWare ler en iyisi yaa..

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.
  20. sabvator

Uzaylılar ve 51. bölge

Ulubatlı said:
    Sabvator sen uzayli olmadigina emin misin

Niyekine? Sac rengi olamaz mi kizlarin, hepsi siyah mi? ama tabi cok istiyosan bana uzayli diyebilirsin sorun degil  :mrgreen:
Back
Top Bottom