Search results for query: *

1. GamerzNetwork

Evlenmek İçin Neler Yapmalıyım Sorusunun Cevabı

Arkadaşlar öncelikle iyi geceler diliyorum. Bu konuyu birçok yeni başlamış arkadaşımız için açıyorum ki çoğu hemen evlenmek istiyor bu yanlıştır. Neyse giriş bölümünü bitirip hemen sizlere evlenmek için ne yapmanız gerektiğini soru cevap şeklinde yazacağım. 1. Soru: Evlenmek istediğim kişiye...
  2. GamerzNetwork

Evlilik ile ilgili aklınıza takılan soruların cevapları! [Güncel 24.04.2009]

Arkadaşlar öncelikle iyi geceler diliyorum. Bu konuyu birçok yeni başlamış arkadaşımız için açıyorum ki çoğu hemen evlenmek istiyor bu yanlıştır. Neyse giriş bölümünü bitirip hemen sizlere evlenmek için ne yapmanız gerektiğini soru cevap şeklinde yazacağım. Bir şey daha söylemek istiyorum...
  3. GamerzNetwork

Oyunu aldım ama aktivasyon edemiyorum yardım

Arkadaşlar oyunu az önce satın aldım oyunu yükledim ve kurdum serial key girme kısmına geliyorum orda 4 adet kutucuk var ancak kullanım klavuzunun üstünde yazan bölümde 5 tane kutucuk olması gerektiğini görüyorum acaba bir yanlışmı yapıyorum anlıyamadım. Yardımlarınız bekliyorum lütfen :)...
  4. GamerzNetwork

Warband Srial Key Girimi

Arkadaşlar oyunu az önce satın aldım oyunu yükledim ve kurdum serial key girme kısmına geliyorum orda 4 adet kutucuk var ancak kullanım klavuzunun üstünde yazan bölümde 5 tane kutucuk olması gerektiğini görüyorum acaba bir yanlışmı yapıyorum anlıyamadım. Yardımlarınız bekliyorum lütfen :)...
Back
Top Bottom