Search results for query: *

• Users: Shavsheti
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Shavsheti

WB cRPG Rehberi

Steelo'nun açtığı konu; http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,115695.0.html Moscher benden kendi hazırladığı rehber konusunun tamamının Türkçe'ye çevirilmesini rica etti. Ben de kabul ettim. Moscher'ın cRPG mod için rehberi & Hamelech'in cRPG başlangıç rehberi. Templar_Jackel ve...
  2. Shavsheti

Karma Maçlar

Ben bir şey düşündüm (fikir benim değil ama çaktırmayın  :) ); Artık yeterince klana sahip olduk. Klan demeyelim de oyuncuya diyelim. Bütün Türk klanlar artık birbiriyle kapışmaktan bıkmıştır herhalde. Fikrim şu; Her hafta, olmazsa 2 haftada bir, Türk klanlar arasında karma maçlar olsun...
  3. Shavsheti

Revenge of Nobility

Establishment: 11.03.2010 Revenge Of Nobility Lord Careth from Feroth Kingdom was resting in his castle for the big battle at next morning. In his hall, watching the mountain view, he heard a loudly noise. He went downstairs. The ones who came were King's soldiers. King Raven's soldiers...
  4. Shavsheti

Dragon Age 2 Duyuruldu!

Dragon Age 2 resmen duyuruldu. 2009 yılının en iyi bilgisayar oyunu ve en iyi rpg oyunu olma ünvanlarına sahip olan Dragon Age, yeni oyunuyla bizleri yalnız bırakmamakta kararlı. Ünlü yabancı oyun dergilerinden biri olan GameInformer, Dragon Age 2'yi kapak yaptı. Oyun önümüzdeki yıl başında...
  5. Shavsheti

Oyun Durduk Yere Takılıyor

Multiplayer'da oyun durduk yere takılıyor grafikleri düşürdüm çimi sıfırladım ağaçları seyrelttim gölgeleri kapadım fakat hala takılıyor ve sadece tam biriyle kapışacakken donması da cabası. FPS genellikle 80-160 arası minimum 45 maksimum 199 oluyor(grafikler en iyideyken). Sorun neden olabilir...
  6. Shavsheti

costumes_a.brf

CommonRes'te bulunan bu dosya eksik. Biri zipleyip atabilir mi?
  7. Shavsheti

[İptal] Warband Türkiye Ligi

Puanlama Sistemi Kazanan takım 2, Berabere kalan takımlar 1'er, Kaybeden takım 0 puan kazanacak. Lig Kuralları; • Her takım lig boyunca en az 1 Krallığı oynamalıdır. Örneğin; Bir önceki maç Nord olan takım, bu maç Nord olamaz. Bütün Krallıklar oynanana kadar bu kural geçerli olacaktır...
  8. Shavsheti

np_Shavsheti vs. _3OA_Akincibegi

Bir duel serverın boşluğundan yararlanarak yaptığımız karşılaşma. Ilk önce yakın dövüş, sonra kick box ve en sonunda fırlatma baltalarıyla yaptığımız düelloları vidyoya çektim. Akincibegi'ne teşekkür ederim.
  9. Shavsheti

Noyan beni durmadan takip ediyor

Belir Noyan durmadan beni takip ediyor. Ne zaman benle konuşmaya kalksa, hiçbir şey demiyor sanki ben konuşmaya kalkmışışım gibi seçenekler geliyor. Aramızdaki ilişki -3. Ne yapıyorsun diye sorduğumda benimle savaştıklarını söylüyor. Madem savaşıyor neden saldırmıyor? Durmadan beni takip ediyor...
Back
Top Bottom