Search results for query: *

1. Caravan

Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

selam arkadaşlar.

3-4 gün önce mount and blade e saran bi arkadaşım beni yine bu foruma bakmaya yönlendirdi ve yine mod yapımı hakkında sayısız özel mesajla karşılaştım. şunu belirteyim ki hepinizin mesajlarına teker teker cevap vermeye üşendim o yüzden buradan yazayım, ayıp olmasın, artık mod işlerine acaip uzağım hani öyle böyle değil, bu yüzden size yardımda bulunamayacağım. kusra bakmayasınız.
  2. Caravan

Forumu Bırakıyorum! - Foruma Geri Dönüyorum! - Foruma Ara Veriyorum!

okullar başlayana kadar geri döndüm, sanırım.
  3. Caravan

Şu an ne dinliyorsunuz? (M&B (sessiz) radyo :)

Black Laber Society - Sold My Soul
  4. Caravan

Stüdyo Armağan

BySimsek said:
    Çok karizmasınız he bende Taekwondo dobogumla böyle oluyorum  :grin:
    ışık arkadan gelince öyle oluyoruz :grin:

@7 Day Theory:
    hoşbulduk :smile:
  5. Caravan

Stüdyo Armağan

24942_319729879693_522679693_3338563_407582_n.jpg

düttürmece.
  6. Caravan

Stüdyo Armağan

Player09 said:
    Bence önemli olan sonuna kadar gidebileceğini hissettiğin bir hobi yapmak. Gitar da benim için öyle. Zaten çarşamba günleri okul çıkışı gitar üstüne şan dersi alıyorum. Az nefes aldığımı hissettim diye KBB'ye gittim (kulak burun boğaz). Normalde farkedemem bile. Yarın sweep etüdleri vercek hoca. Yarından sonra paso onlara bakıcam hiç parça bakmıcam. Bu hafta Knocking on the Heaven's door ve Paranoid'in sololarını hallettim..
    sweep? sabır diyorum =)

bu arada kürşad abim, aynı anda bağlama, piyano, yaylı tambur ve kanun çalan sanatçılarımız oldukça küreselleşme vız gelir :razz:
  7. Caravan

Stüdyo Armağan

Türü yok. Yeri geldiğinde evanescence, yeri geldiğinde manga, yeri geldiğinde muse, yeri geldiğinde kıraç çalıyoruz çünkü asıl amaç seyirciye hitap etmek (:

Bu arada gelişimi küfürle karşılayanların sayısı bi hayli fazla. Forumun düzenini fazla bozmadan uzayalım.
  8. Caravan

Stüdyo Armağan

22048_246208834617_659224617_2941337_8357496_n.jpg

selamlar.

dipnot: sarı çocuk benim.
  9. Caravan

Forumdaki Ativan Düşmanlığı?

dalai pasha çok pis koymuş ama söyliyim.
  10. Caravan

Stüdyo Armağan

KursadAltug said:
    O okey takımlarının oradaki bardakta ne tür bir içecek vardı hafız? Az buçuk falsolu çıkmışsın :smile: Saçlar yakıyor ama haa kıskandım ulen :lol:
    %50'si yabancı madde, %50'si vişne suyu olan bi içecek :razz: şu an o fotoğrafa bakıp bende kıskanıyorum kendimi yani durumum farksız :grin:

partizan said:
    yengeyi de gorseydik?  :razz:
    telif hakkı yasalarından korkuyorum abi :razz: ama bi arada gösterebilirim yani :smile:

bi de şenlik fotoğrafını tuttum abi süpermiş :grin:
  11. Caravan

Stüdyo Armağan

lüle saçlarıma, şerefsiz okul yüzünden kıymadan önce:

yenibitelemresmia.png
  12. Caravan

bakarmısınız!

kızlar kalçası sıkı erkekleri sever arkadaşlarrr :cool:
  13. Caravan

Information about Spain?

@danath: thanks for that, i believe the information that you gave me will be so useful :smile:

@SUCOB: maybe you'll buy me a beer when i'll get there :razz:

@Tercero: i'll tell ya thanks :grin:
  14. Caravan

Information about Spain?

Grascias Pukin :grin:
  15. Caravan

Information about Spain?

Hello all! i'm going to cordoba in 24th of october and i want to have some information about there. which places i should see, which things that i should do in cordoba? and can you give me some spanish lesson :P for example how to say hi, bye, thanks? if you help me about that i'll be so glad :)
  16. Caravan

Sizce sakinleşmenin ilacı nedir ?

neye sinirlendiğimize göre değişir diyerek klişe bi giriş yapmak istiyorum.

örneğin 2 gün önce tarafından kazık yediğim hatuna beslediğim nefret 10 dakikayı aşmadı. sebebi ona bağlanmış olmamdı ve kızın biraz problemli olmasıydı.

onun dışında sinirlenince "sağda melek solda şeytan" modunda kendimle sohbet eder gibi analiz yapıyorum. "gidip onu üz, zarar ver" der bi tarafım. bi tarafım "söylenmesi gerekeni söyle, hatta incinmemesini sağla sonra git" der. sonra ortada bi yol bulurum :razz:
  17. Caravan

Ateizm

<knight> said:
    Deahran said:
    şimdi, bir galatasaraylı olarak buradaki müslümanları eleştirmek istiyorum(şaka len, müslüman olarak).

buradaki ateist üyelerin düşünce yapılarını eleştiri bombardımanına tutup, onları ikna edemedikten sonra da kurandan "onların kulakları mühürlü" şeklinde ayetler yazmayın ya da sanki onlar hastalıklıymış gibi davranmayın muamele yapmayın. bu konuda konuşulanlar "sorularla ateizm" tarzı bir şey olması lazım dimi? yani konuyu illaki islama çevirmenize gerek yok.

Emredersin :lol:
    ne var! seni millete avatar şeysi dağıtınca hoş demi!?
  18. Caravan

Ateizm

şimdi, bir galatasaraylı olarak buradaki müslümanları eleştirmek istiyorum(şaka len, müslüman olarak).

buradaki ateist üyelerin düşünce yapılarını eleştiri bombardımanına tutup, onları ikna edemedikten sonra da kurandan "onların kulakları mühürlü" şeklinde ayetler yazmayın ya da sanki onlar hastalıklıymış gibi davranmayın muamele yapmayın. bu konuda konuşulanlar "sorularla ateizm" tarzı bir şey olması lazım dimi? yani konuyu illaki islama çevirmenize gerek yok.
  19. Caravan

Berât Kandiliniz Mübarek olsun !

hepimizin mübarek olsun =)
  20. Caravan

Ateizm

Fusuy said:
    jethawk said:
    ben bundan sonra bir şey demiyecem size bu yeter de artar diyorum .
    7 - Allah onların kalplerini ve kulaklarını mühürlemiştir. Gözlerinin üzerinde bir de perde vardır. Ve büyük azab onlaradır.

Dediklerime göre allah adam kayırıyor. Madem bizim seçme hakkımız ve hür irademiz yok allah bizi sırf sen iyisin sen kötüsün diye seçmek için yollamış.

Eğer islam misyonerliği yapmaya çalışıyorsan bunu susarak denemelisin çünkü sen konuştukça islamdan biraz daha soğuyorum (=
    kulakların mühürlü, gözlerin kurşunlu da ondan! kafiiiiğğğr!
Back
Top Bottom