Search results for query: *

1. ZignarutSilver

Bannerlord SP First Reactions: Megathread

Autumn is definitely broken in campaing.
  2. ZignarutSilver

Bannerlord SP First Reactions: Megathread

Campaing is just M&B Warband HD mod. Same dialogs, repetitive quests, weird npcs, more difficult swords figting but easier bows. It doesn't feel like 8 years of work to me. It seems Taleworlds just waiting for the modders to finish their work.
  3. ZignarutSilver

[Arşiv][RRush] Team Rush Rush

Teşekkürler, çalışmalarımıza devam ediyoruz.
  4. ZignarutSilver

Teşekkürler.
  5. ZignarutSilver

Desteğiniz için hepinize teşekkürler.
  6. ZignarutSilver

* Yeni konudan Janissary hakkında bilgi alabilirsiniz.
  7. ZignarutSilver

Yeni konu: *http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,176023.0.html
  8. ZignarutSilver

WB Steam Kullananlar İçin Mod Yükleme

O mod yapılmadı yarıda kesildi
  9. ZignarutSilver

Rise and Fall - Osmanlı Modu [(Yeni lider, Ulubatlı - LOCKED!)]

@Artizan Sağol artizan hoşbulduk.

@Zenign Biraz daha sakin olursan daha oturaklı yorumlar yapabileceğini düşünüyorum. Tarihsel bağlamda düşünürsek Osmanlı Devletinin kuruluşundan itibaren ortada bir Selçuklu Devleti söz konusu değil. 1307 yılında Anadolu Selçuklu Devleti yıkılıyor. Sadece kuruluşunun başında bir dönem görebiliyoruz. Selçuklu'nun olması mantıklı değil.

Hala oyunda belirli sabit questlerle biraz senaryo olması gerektiğini düşünüyorum.
  10. ZignarutSilver

Tekrar hoşbulduk 7 Day Theory
  11. ZignarutSilver

Steam üzerinden Mount&Blade Warband yükleyen arkadaşların temel sorunlarından bir tanesi -eğer steam hakkında pek bilgisi yoksa- modu yükleyecek klasörü bulamamak. Bir çok bilgisayarda aşağıdaki uzantıya benzer bir yerde Modules klasörünü bulabilirsiniz. Modumuzu içeren klasörü, Modules...
  12. ZignarutSilver

Rise and Fall - Osmanlı Modu [(Yeni lider, Ulubatlı - LOCKED!)]

Öncelikle iyi çalışmalar herkese, benim önerim sağlam bir senaryo olmasından yana.

Bir çok modda senaryo geliştirilmesi olmadığı zaman bir yerden sonra native'e benzemeye başlıyor. Sadece silah ve isimlerin değişmiş olması çok tatmin edici olmaz. Senaryo konusunda da bir takım geliştirmeler yapılabilir. Daha oynanabilir hale getirilebilir.
  13. ZignarutSilver

Oyundaki İnsan Çeşitliliği(Çocuklar) ve Bir Soru

Gerçekten çocuk büyük bir eksiklik oyunda çocuk yapmak çok zor birşey değil. Biraz grafik istiyor sadece. Onu geçtim alternatif hayvanlar da olmalı. Şehirde dolaşan kediler, köpekler veya kuşlar. Bunları yapmak zor değil.

Bir arkadaş kendi evimiz olsa demiş. Zaten bir köy veya kale alınca kendimize ait bir yerimiz oluyor.

The sims mi bu diyen arkadaş için de ayrıca yazmak istiyorum; bir çok oyunda artık ufak detaylara bile önem veriliyor. Oynanabilirliği artırmak için uğraşılıyor. Nitekim bu oyunda da bir kişinin doğup büyümesinden itibaren ki hayatını kontrol ediyoruz. Mantıklı düşünürsek, gerçekçi olması için bazı eklemeler gerekli olacak. Nasıl evlenme eklendiyse, çocuk da yapılabilir. Ancak çocuk karakterimizi oynamaktan yana değilim. Ama onun büyüdüğünü, onunla vakit geçirebildiğimizi görmek bizi mutlu eder. Hatta belki bir yaştan sonra ekibimize katıp, bizimle savaşa bile götürebiliriz.
  14. ZignarutSilver

Üsttekinin İmzasını Değerlendir[OYUN]

Basit sözler 2/10 üzgünüm :smile:
  15. ZignarutSilver

Herkes mod yapıyor ....

Baştan savma yapıp, sırf yapmış olmak için elli tane mod yapacağınıza, oturup adam gibi beş tane modun üzerinde çalışın daha iyi. Ben burayı bıraktığımda mod sayfası bu kadar kirli değildi. Şimdi baktığımı bile anlamıyorum.
  16. ZignarutSilver

NPC Hayvanlar ve Daha Çok NPC + Yeni Animler

Hayvanlar Npc değil mi?! Sen mi kontrol ediyorsun yoksa?

Kusura bakmayın bu arada epey eskimişim ben.. Dikkat etmedim.
  17. ZignarutSilver

NPC Hayvanlar ve Daha Çok NPC + Yeni Animler

Çayırlarda koştururken yerden geçen bir tavşan, köye girdiğimizde etrafta gezinen tavuklar, şehrin sokaklarında gezinen köpekler.. Bence daha çok npc görmeliyiz oyunda. Haycanlardan daha spesifik insanlar. Yani tek tip köylüler değil de ne bileyim köyün etrafındaki çayırda bir çoban, sokakta bir...
  18. ZignarutSilver

Bug Reports and Known Bugs

I don't remember actually, but there is a bug with the slave trader or ransom demander.

When I tried to sell any prisoner, it buys the prisoner for a huge money like 101215153210. I didn't sell them for a realistic gameplay but it should be a bug.
  19. ZignarutSilver

Resim Savaşları! Anasayfayı okumadan mesaj atmayınız!

Bazıları daha legaldir...

ww2_propaganda_wuttke.jpg
  20. ZignarutSilver

Resim Savaşları! Anasayfayı okumadan mesaj atmayınız!

168663-64491.jpg

Bazıları hayvanlar için savaşır...
Back
Top Bottom