Search results for query: *

1. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Ben Lord Akadan dan görev aldım bozkır haydutlarının sığınağını bulmak için, ama nasıl bir sığınaksa yok, bulamıyorum bir türlü, nasıl bulabilirim bu sığınağı bir fikri olan var mı?
  2. Oyunda takıldığınız yerler (Buraya yazın, cevaplayalım)

Arkadaşlar herkes oyunun şu veya bu kısmında takılıp tek tek başlık açıyor, bu da forum kirliliğine neden oluyor, oyunla ilgili sıkıntılarımızı, takıldığımız yerleri buraya yazarsak muhakkak cevaplanacaktır. Herkes sıkıntısını, yahut bir sıkıntının çözümünü buraya yazsın ki böylece tek başlık...
  3. Mareşal Savaş başlatabilir mi?

Arkadaşlar, Dustum Han önderliğindeki Kergit Hanlığının Mareşaliyim, ve Uhhun kalesi ben küçükken Araplara kaptırılmış, şimdi onu geri almak için kaleyi kuşatmak istiyorum ama kuşatma butonu çıkmıyor, savaş halinde değiliz ancak ateşkes sona erdi, bu kaleyi şimdi nasıl ele geçirebilirim?
  4. Savaş başlatmak

Ne kadar sürecek bu şey yaa :lol:
  5. Savaş başlatmak

kuşatılmıyo işte sorun o, kuşatabilsem kuşatcam  :lol:
    Şu Dustum Han varya Sancar Han'ın kardeşi, ona yardım etcem diye bütün ülkeyi fethettim, son anda barış teklif ettiler, ben de meraj ettim kabul ettim etmez olaydım, kaleyi kuşatamıyorum.
  6. Savaş başlatmak

Arkadaşlar istemeden barış ilan ettim kergit hanlığıyla, ama ellerinde sadece uhhun kalesi kalmıştı, şimdi nasıl tekrar savaş halini alıcaz, ordularına lordlarına dalıyorum savamıyolar, olan askerlere oluyo  :lol:
  7. Warband'da görüntü sorunu nasıl giderilir? [Çözülmüştür]

leoTR said:
    oyun açılırken ilk gelen menüden ayarlara gel orada direcxt secenekleri var ordan 7 sec öyle bi dene birde orda pixsel sahadder ve doku ile ilgili 2 tane tik olması lazım o tikleri kaldır dene bizim arkadaşın makinada sorunu öyle çözdük.
    Kardeş çok sağol, sorun DirektX ile ilgiliymiş, şimdi onu 7'ye çevirip denedim sorun çıkarmadı.
  8. Warband'da görüntü sorunu nasıl giderilir? [Çözülmüştür]

İşte sistemin özellikleri :smile:
    5308.jpg
  9. Warband'da görüntü sorunu nasıl giderilir? [Çözülmüştür]

Arkadaşlar bendeki durum aşşağıda, oyunun demosu yüklü şuan bilgisayarımda, denemek için kurdum ama ekran linkteki gibi arızalı çıkıyor... Rica etsem bi el atar mısınız? Resim: http://i1004.hizliresim.com/2010/4/15/4789.jpg...
Back
Top Bottom