Search results for query: *

• Users: eradir
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. eradir

Need More Info D3D error Game crashes constantly every hour

Summary: After playing for 1-1.5 hours the game crashes at arenas,map,cities,battles etc. How to Reproduce: Playing for 1 hour Have you used cheats and if so which: No Scene Name (if related): Media (Screenshots & Video): Edit : Another error Computer Specs: OS: Windows 11 GPU: NVİDİA GTX...
  2. eradir

Avrupa Haritasına İhtiyacım Varr

Arkadaşlar Avrupa haritasına gerçekten çok ihtiyacım var. Fazla büyük olmasada olur zaten İngiltere merkezli aradağım..  Osp olarak bildiğiniz veya elinizde varsa harita bana ulaşabilirmisiniz acil lazım.. Şimdiden Teşekkürler..
  3. eradir

BİRAZ YARDIMA İHTİYACIM VAR!!

ARKADAŞLAR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ; :!: 1-  Normal zendar gibi bir şehire etrafta dolaşan npc, insan eklemek istiyorum bir bilgisi olan lütfen yorum atabilirmi , :!: 2 -  Birde 4 yol hanı gibi yerlere '' hana git '' . geçişleri yapmak istiyorum mesela sıradan bir binanın içine han girişi...
  4. eradir

Robin Hood Mod (Hikaye Modu) 0.2 çıktı (ANKET EKLENDİ !!)

Boş vakitlerimde uğraştığım bir işti..  Mini moddan öyle Normal bir Mod'a doğru gidiyor :) . İlgi, alakanız ve değerli yorumlarınız için teşekkürler.. Hikaye; Swadya'da Harlus'un kral olduğu yıllardı.O dönemde Suno Şehri civarındaki Sherwood ormanlarinin yemyeşil ağaçlari arasında, Robin...
Back
Top Bottom