Search results for query: *

1. eradir

A World of Ice and Fire V8.1 Türkçe yama

çok teşekkürler dostum!!!
  2. eradir

Mount&Blade: Warband - BannerPage 3.0 Türkçe Yama Çalışması [ÇEVİRİ DURDURULDU]

Modu bugün indirdim. Türkçesine devam edin. Ellerinize emeğinize sağlık 🖐🏻👍🏼🙏
  3. eradir

Need More Info D3D error Game crashes constantly every hour

This crash is a GPU crash. Which is different from the other crashes that can be caused by gameplay actions. While we are still investigating the issue there is not a definite fix that we can offer on this issue at the moment. You can try the workaround below but please note that it is not a solid fix. Thanks for reporting. Sorry for any inconvenience.
    Already tried it. Nothing happened,still getting the same error everytime I play.
  4. eradir

Need More Info D3D error Game crashes constantly every hour

Summary: After playing for 1-1.5 hours the game crashes at arenas,map,cities,battles etc. How to Reproduce: Playing for 1 hour Have you used cheats and if so which: No Scene Name (if related): Media (Screenshots & Video): Edit : Another error Computer Specs: OS: Windows 11 GPU: NVİDİA GTX...
  5. eradir

Sil baştan başlanacak seviyeye geldik mi?

Bende ayda bir girip yeni sürümü 15-20 saat test ediyorum. Onun dışında multiplayer'da 10 saat civarı girerim arada. 400 saatim oldu. Son güncellemede genel olarak diyeceğim. Optimizasyon bir tık düzelmiş gibi ama kaplamaların bozulması çok canımı sıktı (e1.5.8'de) onun dışında oyun biraz daha stratejik bakımdan geliştirilmiş hissi verdi. (Map'te bir hareket yaparken bazen satranç hamlesi yapıyorum gibi bu iyi) Ama hala biraz yavan, gelişim biraz yavaş neredeyse 1 yıl olacak early access için. Bir diğeri Ölme özelliğini çok acı tecrübelerle yaşadım :smile: o da ayrı bir özellik ama bir tık daha zor ölmeli karakterler diye düşünüyorum. Karakter proccessi çok tek düze yani hangi ulustan olursan ol her işin sonunda bir bannerlordu oluyorsun tamam oyunun adı zaten bu ama halihazırda bir lord olarak yapabildiklerimiz çok tek düze kalıyor gelişecektir kesinlikle ama her oyunda olduğu gibi multi task olayının biraz daha gelişmesi lazım bundan kastım mesela serserilik diye bir skill var bunun sana vaat ettiği sadece bir lord isen yerleşkedeki asayişi sağlamak v.b. ama biraz daha geniş açıda bakmak gerekirse örnek veriyorum rogue bir karakter oluşturmak istiyorsan serseriliği istersen kökle rogueluk hissi vermiyor(Ranger bile olsan böyle bu benim düşüncem.). Elbette geliştirilebilir ama karakter gelişimi ve oyun seni sadece bir noktada klan kur, git ordu topla köy köy dolaşıp günün sonunda bannerlord ol. Burada bir önerimde belirli bir üne ve nüfuza sahip olduğunuzda veya atıyorum bir köy ile ilişkim çok yüksek ya da yerleşke direkt klana ait olduğunda oradan belirli asker grupları direkt orduna(kastım partine yani) çağırabilsen ve onlarda orduna haritadaki mesafe ne kadar ise o kadar günde katılabilse. -Bir diğer isteğim kendi asker ağacını yaratmak. Son olarak yeniden başlanır mı? Mount & Blade 0.someting'den beri takip eden birisi olarak: Başlanır GİBİ GİBİ :smile:
    - Uzun zamandır forumu kullanmıyorum, öyle yazmak istedim düşüncelerim bunlar iyi forumlar!
  6. eradir

Robin Hood Mod (Hikaye Modu) 0.2 çıktı (ANKET EKLENDİ !!)

Arkadaşlarım, öncelikle merhabalar hepinizden tek tek özür dilerim ..

Mod la ilgilenmeye başladığım zamanlarda üniversite sınavı muhabbetim çıka geldi.. e odalara kapandık bizde çaliş çaliş çaliş değil mount oynamak pc basına bile gecmisliğim cok azdır son aylarda e üniye girdik şükür ki .. hepinizden tekrar özür diliyorum .. İnanın bayadır m.b. oynamıyodum bu gün oynama fırsatı buldum finallerden sonra.. Şuan mevcut modu geliştirme fırsatım yok bıraktığımda birçok hatayı gidermiştim ingiltere haritası bulup bayabi ayar çekmiştim pc format filan hikaye oldu ümitlendirmeyeyim.. sorumluluklar ağır bastı çalışmam lazımdı buyüzden keyfi gördüğüm şeyleri kısıtlamam gerekti. Tekrar görüşme fırsatı bugüneymiş ki modu bıraktığımı söylemeliyim arkadaşlar...

Son olarak aklımda olan bi fikrim var onu paylaşayım bannerlord çıktığında ki modlama için ideal bi oyun olucağı kesin.. Robin Hood modunu gümbür gümbür sunacağımdan şüpheniz olmasın sağlıcalıkla kalıın.. iyi oyunlar.. iyi forumlarr..
  7. eradir

Avrupa Haritasına İhtiyacım Varr

Arkadaşlar Avrupa haritasına gerçekten çok ihtiyacım var. Fazla büyük olmasada olur zaten İngiltere merkezli aradağım..  Osp olarak bildiğiniz veya elinizde varsa harita bana ulaşabilirmisiniz acil lazım.. Şimdiden Teşekkürler..
  8. eradir

[SP] Şehzade Mustafa

Arkadaşlar herşeyden önce mod çok iyi herşey on numara kolay gelsin :smile: birkaç sorum var  1.ncisi biz Şehzade Mustafa olarakmı başlıyacağız :smile: ki böyle bişey yoksa Malkoçoğlu varmı :smile: (olmasın ben olacam). Bunun için alternatif diyalog muhabbeti vardı ki bunu yaptığınızda (benim gibi özgün karakter yapıp oynamak isteyenler için) daha gerçekçi ve oynanım süresi çok daha yüksek olur..bekliyoruz .. run forrest run  :grin:
  9. eradir

Derslerine baya bir baktım ama işte zamanımız yok :smile: senin attığın harita gibi düzgün bir şey yapabilmek için çok ekmek yemek gerek :smile:
  10. eradir

Erozbey said:
    Dağları da ekleyince bu işini görür herhalde?

britain_zpscb6e3175.jpg

Vallla bu işimi fazlasıyla görür hemde 10 numara 5 yıldız görür. :smile: bende harita yapıyordum pek birşeye benzetemedim :smile:

colombos said:
    Bu da Kalradyalı Robin Hood olsun Boşverin İngiltereyi

Benim moda başlarken planım bu şekildeydi ama böyle daha fazla ilerleme kaydedemiyeceğimi anladım. Zaten Kalradyalı Robin Hood benim :smile: iki tane fazla

Black Dead said:
    Modda Yeni Katilan Askerlerini nerlerden bulabiliriz öldüler hep :grin:

Onu çözdüm ama bir dahaki versiyonda :smile: Hanlardan böyle hayattan bezmiş, suçlu ama özünde iyi adamları toplıyacaksınız çeteye :smile:
  11. eradir

Rome at War [SP/MP]

Çok sağlam bir mod'a benziyor . Bilgilendirdiğin için teşekkürler..  : :smile:
  12. eradir

Aynen Yapıcam bişeyler :smile: boş zaman kolluyorum şu sıralar sorumluluklar işte :smile:
  13. eradir

Neyse bana haritayı yapma yolu göründü heralde :smile:
  14. eradir

Serıfsky said:
    tlgklz said:
    aslında çalcan haritayı, üzerinde çalıntı olduğunu belli  etmeyecek değişiklikler yapcan falan...
    Hırsız Varrr! :grin:

Aslında oda güzel bir ihtimal :smile: şaka :smile: . :grin:.  ingilizcesi iyi olan bir arkadaş pm atabilir harita için ama benim ingilizce sıkıntı biraz işte :smile:

Dur daha bir şey yapmadık ama mod bende var elim kaymıyor değil :smile:
  15. eradir

Hanlardan yeni çete elemanı almak. Gördüğüm hataları düzenledim aslında çok şey var ama ufak detaylar. Birde Bu Nothingam Şerifini Editliycem Kişiliğini filan.. Bir kaç gün içerisinde harita olayına bakıcam anket sonundada ingiltere haritası yapmaya başlıcam gibi görünüyor. AD1257 deki harita olsaydı çok iyi olurdu :smile: .. Aslında onlarla irtibata geçip haritalarını istesem nasıl olur ? Okul, iş, sosyal hayat zaman az :smile:
  16. eradir

Zetra_ernat said:
    Şimdi forumdaki modlara bakıyorum ve hemen hemen hepsinin konusu hatta itemleri bile aynı. Ancak bu mod gerçekten diğerlerine göre çok farklı ve güzel özellikler eklenmiş. Tebrik ediyorum sonraki güncellemeleri merakla bekliyorum.

Teşekkür ederim elimden geldiğince güncelleyeceğim..
  17. eradir

Mount&Blade Mod Yapımcıları Soru - Cevap Konusu

Redstone Knight said:
    Hızlı Savaş'ları editlemeyi düşünüyorum. item_kinds1'e eklemeden direk troopları editlesem olur mu ?

Bildiğim kadarıya Mroghs Editörle Hızlı savaştaki Karakterlerin İsimlerini,Giyimlerini,Yüzlerini, Statlarını herşeyi editleyebilirisin. sıkıntı olmaz hatta languages>game_stringsten ctrl-f den quick_battle diye aratırsan oradaki tüm satırlar, karakter hikayeleri çıkar editleyebilirsin.. umarım sorduğun budur..  :smile:
  18. eradir

Mount&Blade Mod Yapımcıları Soru - Cevap Konusu

Arkadaşlar ben bir mod geliştiriyorum ve Sıkıntım, 4 yol hanı gibi şehirimsi yerlere han eklemek yani içindeki normal bir binaya han girişi eklemek..
  19. eradir

BioActive said:
    Nası becerdin böyle bir mod yapmayı.Benim aklıma böyle bir mod yapmak hiç gelmezdi.

Valla kardeş açıkçası arkadaşlarla oynadığım her rpg savaş oyununda, online oyunlarda hep okçuydum. bir insan her oyunda okçu olurmuya :smile: Robin Hood'a da ayrı bir hayranlığım vardı ordan geldi.. hayal gücümde geniştir ayrıca kullanıcı adımada dikkat edersen ''eradir'' şuan oynadığım nativenin en iyi okçusu kaç gün oldu kim bilir oyunda :smile:  .

Tavsiyem bir mod yapıyorsan eğer onu herkezden çok, sen oynamalısın abi öyle yapıp bırakıp övgü beklememelisin.. :smile: burası genel olarak tabi..
  20. eradir

tlgklz said:
    Astendrache demişki:sad: Ben + Google)
    Henüz Tamamlanmış(onarılmış) Bir sürüm yok. Ama Eradir Virüsü düzeltmeye (kaldırmaya) çalışıyor. O Yakında yeni bir Dosya yükleyeceğini söylüyor.
    Edit: Pro ayrıca sana dememiş Sana  ":roll:" bunu yollamış :grin: asdfasdhasdas (sanırım fail oldum?)

Geç kaldım farkındayım.

Birde Bu Mavi boğa hanı ve diğer yerdeki Bugları Düzeltirsek harika olur. Ve de Köy gibi gözküyor ancak içinde 30 tane asker var yani birlik ancak ikonu köy.

Şu forumun bu muhabbetini seviyorum abi adamın hası biri gelip ediyor yardımını, alıyor eyvallahınızı..

Mavi boğaya han girişi eklemek derdim şu sıralar onun için uğraşıyorum :smile:  birde biraz harita işine bulaşıcam gibi sonrada modelleme derken bannerlord çıkacak.. :smile: ( he birde ilerlemeli hikaye gibi bir vizyonumda var )  bakacaz  :roll:  :smile:  :wink:
Back
Top Bottom