Search results for query: *

1. Sir_Lancelot_Bj

Bir düşünce akımı - Gerginizm

Gerginizm Gerginizm, bir çeşit felsefi düşünce akımıdır. Gerginizm'in amacı; Dünya'ya barış(kendime gönderme yaptım) ve gerginlik getirerek mutlu bir ortam yaratmaktır. Bu düşünce akımı, çoğu akıma göre gerçekçi ve etkilidir. Sadece düşünceyle kalmaz... Gerginizm'in ilk düşünce akımları, Sir...
  2. Sir_Lancelot_Bj

Raiders of Nervous

Üyeler Przywodca_GerginBeyefendi Kapitan_Ulubatlı Kapitan_Naruto Flaszka_Larkon Flaszka_Erayko Flaszka_Crafty Flaszka_ReMaster Flaszka_Glothis Flaszka_Nalfein Flaszka_Vixenish Flaszka_Ward Rütbeler Lider: Przywodca Yardımcı Lider: Kapitan Piyade: Foreign Nişancı: Zaparozian Süvari: Kozaczka...
  3. Sir_Lancelot_Bj

Nervous Gaming | Diriliş

Merhaba arkadaşlar, Merhaba arkadaşlar, uzun zaman önce bu konuyu açmıştık ama istediğimizi pek yapamamıştık okuldaki yoğunluğumuzdan dolayı. Şu an yaz tatilindeyiz ve dedik ki: ''Hey dostom, neden Nervous Gaming'i tekrar canlandırıp videolar çekmiyoruz?''. Evet, video çekimleri yapacağız...
  4. Sir_Lancelot_Bj

Heroes of Newerth Kardeşliği

Merhaba arkadaşlar, karşınızda Heroes of Newerth. Taleworlds forumunda birkaç oynayan arkadaşımızı görünce konuyu açmak istedim. Öncelikle başlayalım; -HoN nasıl bir oyun? DotA gibi, yani internet aleminde ''online battle arena'' türüyle geçiyor. -Bazı arkadaşlar DotA/LoL daha güzel diyor...
  5. Sir_Lancelot_Bj

Laptop acilmiyor

Merhabalar, simdi benim laptopu dun gece standyby da unutmusum ve prizi cektigim icin buyuk ihtimalle sarji bitti. Bu sabah laptopu prize taktim ve dugmesine bastim. Fani calistirmaya basladi ama ekran gelmiyor, simsiyah. Tusa basili tutup kapadim ama standbydaymis gibi isigi yanip sonuyor...
  6. Sir_Lancelot_Bj

75th Konigsberg Schutzen

Turkish Thread(Türkçe Sayfa) About us 75th Konigsberg Schutzen was found in 29.09.2012 by Ulubatlı(MyBaktery), second leader is Gergin(Sir_Lancelot_Bj). Our objective is having fun and play against good regiments and win successfully. We want to play with international regiments(Turkish...
  7. Sir_Lancelot_Bj

Harita editleme sorunu

Öncelikle merhaba. Ben bir mod için bazı yenilikler yapıyorum. Bir şehir üstünde değişiklikler yapmak için edit modla giriyorum. 1-2 şey değiştiriyorum, close'a bastığımda kaydetmesi yerine oyun bir hatayla karşılaştı diyip kapatıyor. Bunun çözümü var mı? Şimdiden teşekkürler =)
  8. Sir_Lancelot_Bj

Warband pencereli oynamak

Öncelikle merhaba; Simdi ben oyunu pencereli oynamak istiyorum ancak pencereli oldugu zaman dövüşürken mouse dışarı çıkıyor, bunun çözümü var mı? XP kullanıyorum. Aslında Warband bölümüne açacaktım ama ne bileyim, şey problemi olunca  :D
  9. Sir_Lancelot_Bj

[AR] Anatolian Raiders | Tencereyi ocağa ekliyoruz

Anatolian Raiders klanı; Anatolian Forces ve Bozkır Akıncıları klanlarının birleşmesinden oluşmuştur. Bu iki klanın kuruluş tarihleri çok daha öncesine dayanmakla birlikte, klan liderlerinden Tenzo'nun Anatolian Raiders’ın ilk sayfasını açtığı 1 Ocak 2012 tarihini kuruluş günü olarak kabul...
  10. Sir_Lancelot_Bj

[Akıncı] Bozkır Akıncıları [Alımlar Açıktır]

Üyeler Akıncı_Han_Shiki Akıncı_Bayraktar_Hatake_Kakashi Akıncı_Bayraktar_Flecha Akıncı_Serdar_GerginBeyefendi Akıncı_Elçi_Remzi Akıncı_Tarkan_Mucahit Akıncı_Azap_TurkJedi Akıncı_Azap_Roofvoel Akıncı_Azap_İnvader Akıncı_Azap_NarutoTR Akıncı_Azap_Heydi Akıncı_Nefer_OverLord...
  11. Sir_Lancelot_Bj

Steam, TeamSpeak Konuşmalarınız

Burada Steam'de ya da Teamspeak'te arkadaşlarınızla veya hackleyen botlarla( :P) yaptığınız konuşmaları paylaşıyoruz. Küfürlü içerikler paylaşmamaya dikkat edelim ya da sansürleyelim. Hayde ben başlayayum: Hay ya ne çok gülmüştüm o gün  :mrgreen:
  12. Sir_Lancelot_Bj

Source Modu ile ilgili bir soru!

Merhabalar, şimdi ben Battle Grounds2 diye bir beta aşamasında olan bir source modu indirdim(kendi web sitesinden) fakat oyunun launcher'ı ne Steam'de libraryde ne de oyunun dosyalarının içinde var. Oyunu nereden açabilirim? Ve lütfen ''sen oyunu tekrar kur düzelir'' gibi cevaplar vermeyin.
  13. Sir_Lancelot_Bj

Bloodpass Editor Hata

Merhabalar, ben az önce Bloodpass Editor indirdim ama ne zaman açmaya çalışsam şu hatayı veriyor: Bunun nedeni nedir? Şimdiden teşekkürler  :)
  14. Sir_Lancelot_Bj

Modelleme ve harita ekleme?

Merhaba arkadaşlar, bir sorum olacak. Ben kılıç modellemeyle uğraşıyorum ve yapıyorum da ancak şemşir türü eğri silahlar yapamıyorum. Düz olan kılıcı nasıl bükebilirim? Diğer bir sorum da, multiplayera harita eklemekle ilgili. İnternetten harita indirdim ama bir türlü oyuna  koyamadım, nasıl...
  15. Sir_Lancelot_Bj

Zombi Kral

Kusura bakmayın, forumda aradım taradım bulamadım. Kafama bir şey takıldı. Bu Mount And Blade 0.202'de Zombi Harlaus(ya da her kimse) olması lazım ama nerede bulamadım. Yardım ederseniz sevinirik  :D 0.202'de değilse hangi versiyonda? Teşekkürler.
  16. Sir_Lancelot_Bj

[Rebel] Team Rebels [Cumartesi 15:00'da Klan İçi Turnuva Var!]

[Rebel]Team Rebels Biz browser gibi birçok türde oyunlar oynuyoruz.Yaklaşık 5 ay önce warband ile tanıştık ve bu oyundada etkinliğimizi sürdürmeye başladık.Daha yeniyiz ve kendimizi geliştiriyoruz.Her yoruma açığız belirttiğim gibi geliştirme aşamasındayız.Birçok inişler çıkışlar yaşadık...
  17. Sir_Lancelot_Bj

Nasıl bir oktur!?

Merhaba başkalarınız farketti mi bilmiyorum ama son update ile gelen bir hata olabilir bakınız... Nasıl bir oktur ki her atışında bacağından vurulsa dahi 200 küsür canı gidiyor hatta bugün adamın karnından 423 can götürdü. Bu düzeltilirse iyi olur. Bir de talim oku olacak... cık cık cık
  18. Sir_Lancelot_Bj

Europa Universalis

Europa Universalis, paradox interactive yapımı bir strateji oyunudur. Oyunda gerçek ülkelerle birlikte bütün dünya olup Heir To The Throne paketinde 1399-1821(1871 de olabilir) tarihleri arasında geçer. İlk Europa Universalis III ise 1453'ten Fransız ihtilaline kadar devam eder. Oyun ne kadar...
  19. Sir_Lancelot_Bj

Steam'de Hack Dalgası!

Son günlerde steamde bir hack dalgası var ve bu benim hesabada bulaştı hesabınıza giremezsiniz dikkatli olun Sakın ama Sakın! Admin diye birinden mesaj gelirse linke tıklamayın!!!!!! Bunu sadece uyarı için yazdım baktım böyle bir konu var mı diye ama bulamadım onun için açtım Bu sizin...
  20. Sir_Lancelot_Bj

Valve Oyunları Platformu

Evet burada Valve Oyunları yani; Counter Strike Source, Day Of Defeat Source, Half Life serisi, Portal, Team Fortress, İnsurgency ve daha çok oyun hakkında soru ve görüşlerinizi burada paylaşabilirsiniz.
Back
Top Bottom