Search results for query: *

1. refLex

[RN] Revenge of Nobility

Yaşayan var mı burada :eek:
  2. refLex

[Bitti] Nations Cup 2012

Kadroda yer alan arkadaşlara başarılar dilerim. Umarım geçen sene elde edilen başarıyı bu sene de devam ettirebiliriz.
  3. refLex

[RN] Revenge Of Nobility

Hayırlısı ne diyelim.
  4. refLex

[RN] Revenge Of Nobility

Kusura bakma a4 bu nimetlerden herkesin yararlanmasını istedik.

Not : Beyler yeni hile bulunmuş herkes pasif numarasını bıraksın, serverlara doluşun.
  5. refLex

Warband Auto Block : Multiplayer'ın Bittiği Nokta

Sayılı temiz online oyunlar arasından Warband'i de çıkarmanın vakti geldi. Hilenin gün yüzüne çıkmasıyla, ''biz demiştik'' diyenler şu anda bayram ediyorlardır sanırım.

Konunun genelini okudum. Yine taş atmalar başlamış, başlamasa zaten şaşırırdım.Neyse tartışmaya girmek istemiyorum. Bizi bilen biliyor zaten çokta kasmaya gerek yok. Yeni paketin gelmesiyle oyunu bıraktığımızı sananlar, bu haberle daha da haklı olduklarını düşüne dursunlar, biz bu sorunun çözümünde elimizden ne geliyorsa yapacağız. İster bizi hileci olarak kabul edin, ister başka bir şey ama ortada gerçekten çok ciddi bir durum var, oyunun multiplayer bölümünün sona ermesi gibi  ve bu sorunun çözümü ne yazık ki çok zor bulunuyor. Bir de Warband'in kodlarıyla çok rahat oynayabileceğiniz bir oyun olması bu sorunu daha da ciddi bir duruma taşıyor. Bu sorunun çözümü Elraen'in de dediği gibi oyunun sisteminden oto block seçeneğinin kaldırılması olabilir. Bilmiyorum ne kadar etkili olur ama bir süre durdurmaya yeter sanırım. Ayrıca Barbarossa'nın dediklerine hak veriyorum bundan sonra kimsenin kimseye güveni olmayacak zaten klanların birbiriyle laf dalaşına girdiği bir kaotik ortam var.Ve bu konunun gündeme gelmesini sağlayan Mia'ya da teşekkür ederim.

Son olarak Allah'tan dileğim bir an önce bu sorunun halledilmesi ve bize hileci diyenlerin yüzlerinin hile bittikten sonra bir maç sonucunda  görmek. Herkese kolay gelsin.
  6. refLex

[RN] Revenge Of Nobility

Caliph said:
    Ubsilon Xefor Cioss said:
    Erimi yanlış anlamışsın ama, demeye çalıştığı şey sadece "RNnin en iyisi olduğunu söylemene gerek yok herkes biliyor zaten". Yanlışmıyım?

Yanlışsın ne yazık ki... O yeni versiyon çıkana kadar öyleydi :lol:

Yok artık LeBron James.
  7. refLex

[Bitti] Nations Cup 2011

İşte tartışmaların çıkma nedenlerinden biri. Sürekli bir laf sokma çabası içinde olmanız. Ben de uzun süre online oyunlarda yer aldım ve bazı takımlarda kaptanlık yaptım. Girdiğim ortamların çoğunda sıkı bir arkadaşlık bağı kurduk. Cs ve Trackmania adlı oyunlarda, şu an aktif bir oyuncu olmadığım halde çok sıklıkla olmasa da gerçek hayatta görüştüğüm (ki bunların büyük bir bölümü şehir dışı) arkadaşlarım var. Demek ki siz bunu başaramadınız, bir yerlerde hata yaptınız ve gelip buraya herşeyi bilirim edalarında takılıyorsunuz. Bundan sonra hiç bir şekilde, bu konuda yazmayacağım. Sağlıcakla
  8. refLex

[Bitti] Nations Cup 2011

Caliph said:
    Reflex yada sercan, sanada milletin sözcülüğünü yapmayı yakıştıramadım. Senden kendi karakterini daha net bir şekilde ortaya koymanı beklerdim, milletin sözcüğülünü yapmanı değil... bir oyun, birkaç klavye tuşu hatrına ayıp ettin..

Beyler, sanal dünyayı bu kadar gözünüzde büyütmeyin. Alt tarafı oyun, bu cümleyi hala aklınıza yerleştiremediniz heralde. Oyun lan, bilidğin oyun. Valla oyun ya. Oyun böyle, resimler renkler gidip geliyor.

Önceki üyelikleri, banlanmış olmaları, neden banlandıkları kısacası geçmişi benim için önemli değil. Ben bu klanın bir parçasıyım. Benden rica etti, herkese ettiği gibi ben de bu ricayı yerine getirdim. Yazının içeriğini okudum ve Semih'e hak verdiğim için bu yazıyı foruma taşıdım. O da biliyor ki ben her yazıyı foruma yazmıyorum. Yani karakterimi nerede, ne zaman yansıtmam gerektiğini biliyorum. Neyse bu konuyu fazla uzatmanın anlamı yok.

Ayrıca bunun bir oyun olduğunu herkes gibi farkındayız. Siz bu oyunu eğlence olarak görüyorsunuz ama biz eğlencenin yanında kazanmayı hedefliyor ve bu oyunda en iyiye ulaşmak için çabalıyoruz.Fakat bu çabamız insanlar tarafından farklı anlaşılıyor. Ek olarak bizim bu klan içinde kurduğumuz ortamın sanal dünya ile sınırlı kalmayacağını da biliyoruz. Herkes birbirini tanıyor ve gelecek zamanlarda da birbirimizi daha yakından tanımak için toplanmayı düşünüyor/planlıyoruz.

Tartışma oluşturmayı ve sürdürmeyi sevmiyorum ve forumda da bu tür konularda arabulucu olmaya çalışıyorum. Burada ismim geçtiği için cevap verme zorunluluğu hissettim.Daha fazla lafı uzatmak istemiyorum. Klanımdan ve diğer forum üyelerinden bu konunun uzatılmamasınız rica ediyorum. Herkese iyi forumlar ve oyunlar.

9. refLex

WTL 2011 - Kazanan: Revenge of Nobility

Başta bu organizasyonu düzenleyen ve gelişmesi için katkıda bulunan herkese teşekkür eder ve tebriklerimi sunarım. En sonunda bir lig başarıyla tamamlandı. Bunun dışında, maçlarda görev alan hakemlere, server sahiplerine ve forumda bu turnuva için yer ayıran görevlilere ayriyetten teşekkür ediyorum. Turnuvadan ayrılan takımlar olsa da bence çok düzgün ve seviyeli bir lig oldu. Katılan bütün takımları tebrik ediyor ve bu tür liglerin\organizasyonların devamını bekliyoruz.

Not : Hediyemiz de pek güzel :smile: Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
  10. refLex

[Bitti] Nations Cup 2011

Konuşmayacağım konuşmayacağım diyordum ama...

Milli takım kadrosundaki herkesi ben, Araf ve Sword beraber düşünerek seçtik. Herkesi teker teker değer
    lendirip çıkarılabilecek en güzel kadroyu oluşturduk. Takımı kaynaştırmak ve önceden süregelen sorunları
    çözmek adına sürekli TS de toplanıp muhabbet etmek ve antrenman yapmak için programlar ayarladık.
    Kaptanlar sağ olsunlar derslerinin izin verdiğince ara sıra antrenman maçları ayarlıyorlardı. Grup
    maçlarında alınan galibiyetlerin sarhoşluğuyla sonuna kadar bu şekilde götürebileceğimize herkes inanmıştı.
    Takım için yönetim olayını bazen ben bazen ise Araf yapıyordu. Ama kaptanların dersleri yoğunlaşınca
    takım ile pek ilgilenemez hale geldiler. Üstüne (aslında yenebileceğimiz ama taktik hataları yaptığımız)
    Fransa mağlubiyeti geldi. Aslında bu mağlubiyete ben olumlu bakıyordum çünkü kendi içimizde uyanmamızı
    sağlamıştı diyebiliriz. O günden sonra takım ile ilgilenebilecek biri gerekiyordu ve kadroda taktik ve
    yönetim konusunda en tecrübeli ben olduğum için antrenman, maç ve takımın gidişatında ben sorumlu oldum.

Çok sıkı çalışmamız gerektiğini ilk günden herkese teker teker anlattım. 2 Hafta sürede 12 tane antrenman
    programı hazırladım. Daha kaptan seçme aşamasında Shavshetinin kaptan olması halinde takımın RN-RR güdümlü olacağını söylemiştiniz.
    Grup maçları bitmeye yakın üzücü bir olay yaşandı Bambama ve Altair bazı kışkırtmalara kulak astıkları
    için takımdan ayrılmak istediler. Yanlarına gidip bizzat ben rica ettim durumu izah ettim ve takımda
    kalmaya ikna ettim.

Sizin şu "TÜRKLER" arasındaki hırs, entrika ve yalan rüzgarları dönüyor" dediğiniz olay varya oraya gelipte
    ortamı görmediğiniz, takımda 8-9 tane RN olduğu için milli takımınızı dışladığınız için belli ki farkedememişsiniz.

Seversiniz zaten bilip bilmeden konuşmayı...

Gelelim antrenmanlara katılıma; yukarda yazmıştım 14 günde 12 antrenman programı hazırladım diye bunlardan sadece
    4 üne yarım yamalak katılım oldu. Bu antrenmanlara katılım %100 olsaydı herkes emin olsun Milli Takımımız şuan
    şampiyon olarak bitirmişti turnuvayı. Sen şu 3.lüğü başarı saymıyorsun ya bu takım 3.lüğü doğru dürüst hiç
    antrenman yapmayarak kazandı 21 tane takımın içinden...

Kimlerin nasıl fedakarlıklar yaptığını aklın kaldırmaz... Her ne olursa olsun GURUR DUYUYORUM TÜRK MİLLİ TAKIMIYLA...

''Revenge Of Nobility'' Lideri Rayden
  11. refLex

[Bitti] European Native League : Gruplar Belli Oldu

Umuyorum bütün Türk Takımları iyi sonuçlarla turnuvayı noktalayacaklar. Herkese başarılar.
  12. refLex

[AG] Anatolian Guards

Maç için tebrikler.

Ayrıca bu arkadaş kendisiyle hiç bir muhabbetimiz ve tanışıklığımız olmamasına rağmen facebooktan RN klanına "RN ? Trolololololo amele sürüsü yeminlen." gibi çirkin bir ithamda bulunmuş.

Maalesef camiamız bunun gibi dengesizlerden arındırılamıyor.

13. refLex

[Bitti] Nations Cup 2011

Takımdaki herkesi tebrik ediyor ve ilk 3e girip bizi onurlandırdığınız için teşekkürlerimi sunuyorum.

Not : Her sene ilk 3 bekliyorum ona göre :razz:
  14. refLex

[RN] Revenge Of Nobility

Hayattayız çok şükür :razz: Ama harbi sağlam hissedildi burada, 10-15 saniye sürdü, sıçıttırdı âdeta.
  15. refLex

[RN] Revenge Of Nobility

Sorulara şöyle bir göz attım, sözel kısmı gayet basit geldi bana sayısala pek bakamadım vaktim olunca ona da bir göz atarım.Sanırım sistemin değişmesiyle ilk sınavda fazla kasmamışlar öğrencileri. Umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz.
  16. refLex

Warband Türkiye Ligi 2011

Bana göre lig başlamadan önce maddeleri kesinleştirmek daha iyi olur gibi geliyor, geçmişte yaşanan olayları yaşamamak adına. Mia'nın söylediği maddelere ben de katılıyorum. Ek olarak, oyuncu alt sınırını 10dan 7ye düşürülmesi daha doğru olacaktır. Oyuncu sıkıntısı olan takımlara da katılma şansı verebiliriz. Lige katılan ve katılacak takımlara başarılar dilerim
  17. refLex

[Bitti] Nations Cup 2011

Tebrikler , tebrikler , tebrikler :smile:
  18. refLex

[Bitti] Nations Cup 2011

Kadro gerçekten çok sağlam. Umarım güzel sonuçlar alırız. Çok umutluyum bu sene, iyi bir yerde noktalarız inşallah.
  19. refLex

[Bitti] Bir Vikingr Gecesi

Ah ah ah kaçırdım güzelim eğlenceyi. Bu kaçırdığım kaçıncı organizasyon sayamadım , evdeki hesap çarşıya uymuyor malesef her zaman. Neyse siz eğlenmişsiniz zaten benim yerime de :razz: Bir sonraki aktiviteye katılmak dileğiyle , sağlıcakla.
  20. refLex

[Bitti] Bir Vikingr Gecesi

Forum İsminiz: refLex
    Oyun içi isminiz: RN_Ref
    Katılmak İstediğiniz Taraf: Farketmez eksik kalan takıma koyabilirsin :razz:
    TeamSpeak kullanabiliyor musunuz? : Evet
Back
Top Bottom