Search results for query: *

• Users: ocak2000
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. ocak2000

Warband'ın Başarısı

Arkadaşlar fazla söze gerek yok bilmiyorum bu haberi okudunuzmu ama okumayanlar için koyuyorum ve yorumlarınızı bekliorum http://www.milliyet.com.tr/turk-oyunu-rekora-kosuyor/yasam/sondakika/09.07.2010/1261353/default.htm ..SAYGILARIMLA..
  2. ocak2000

Ganimet alamıyorum

Başlıktada belirttiğim gibi arkadaşlar savaş sonrası alınan ganimetler yok bnde, daha önceden alabiliyordum ama şimdi o ekran bile gelmiyor yağmacılık gücüm 6 ayrıca Marnıd ve Katrın'nin de 10 yinede son 10-15 savaştır alamıyorum.Yardımlarınızı bekliyorum
  3. ocak2000

Error

Arkadaşlar native expansion modunda şehirdeyken ctrl+m yapınca önce oyun donuyor sonra bir iki saniye gıdım gıdım ilerleyip error veriyor ve oyundan atıyor haliyle. Şimdi 1. soru: bu tuş kombinasyonları ne işe yarıyor ? 2. soru: Neden oyunda atıyor ?
  4. ocak2000

Bayrak Yapmak/Eklemek

Arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim forumda konuyla ilgili arama yaptım ama net bir sonuç bulamadım sadece birileri yardım istemiş bilen arkadaşlarımızda yorum olarak yardımlarını iletmişler.Benimse sizlerden istediğim oyunda PS yardımıyla bayrak yapmayı veya eklemeyi olmadı var olan bir...
  5. ocak2000

Lütfen Yardım

Arkadaşlar bu soruyla bir çok kişinin başını ağrıttığımı biliyorum hatta belkide hakaret bile ettiler pc başında :D Ama net bir cevap alamadığım için yeni konu açmak istedim.Sorum ise ; Native Expansion modla ilgili.Şimdi ben bu modun 0.585 versiyonunu indirdim kurudum rahatlıklada giriyorum ama...
  6. ocak2000

Köylerden Alınan Adam Miktarını Değiştirebiliyor muyuz ?

Arkadaşlar bu benim için çok önemli mesela bi kale feth ediyorum 265 adamımla, 20-30 tanesi ölüyor kalanların yarısından fazlasını kaleye veriyorum saldırı ihtimaline karşı sonra baya bi süre adam almaya çalışıyorum çok zaman gidiyo çoookk...Lütfen Yardımlarınızı Esirgemeyin :) (MOD:NATİVE...
  7. ocak2000

Bana Cumhurbaşkanlığı Forsunu Yapabilirmisiniz

Evet dediğim gibi sizden bir ricam var.Bana oyunda bayrak olarak cumhurbaşkanlığı forsunu yapabilirmisiniz.İster yeni bayrak ekleyinister herhangi bir bayrağı değiştirin.(NATİVE EXPANSİON MODU) Bayrağın Manası Derin:Bayraktaki 16 yıldız tarihteki gelmiş geçmiş en iyi 16 Türk devletinin...
  8. ocak2000

Mod Yapan Arkadaşlara Küçük Bir RİCAAA

Arkadaşlar sizden ricam oyuna NATİVE EXPANSİON moduna gs-ts-fb-bjk formoları filan yapmanız hemde armaları logolarıyla beraber.Ama cidde kaliteli olsun hatta bayrak olarakta yapabilirsiniz , bayrağımızın desenini alan zırhı kullanırız , anlasam-yapabilsem inanın yapıp paylaşırdım, benim gibi...
  9. ocak2000

Gelin Oyundaki Nicklerimizi Ve Anlamlarını Paylaşalım

Dediğim gibi arkadaşlar,oyundaki karakterimizin ismini ve ne anlama geldiğini yazalım bence eğlenceli bir konu olabilir.İlk olarak benim ismim SEYİD BATTAL SAVAŞÇI SEYİD = Peygamber Soyundan Gelen Kişi BATTAL = Kahraman SONUÇ = Peygamber Soyundan Gelen Kahraman Savaşçı
  10. ocak2000

Alınan Kaleler Ve Şehirlerle İlgili Bir Soru

Arkadaşlar aklıma takılan bir soru var,mesela feth yoluyla aldığımız bir şehir veya kaleye daha sonra alınmaması için adam yerleştirmek gerekiyor ya bu adamları koyma işi sizcede çok zahmetli değilmi ? Düşünün fetihe başlamadan önce 100 adamınız var feth sırasında 30-40 tanesi ölüyor,feth...
  11. ocak2000

Edit mod ile koyduğumuz itemleri nasıl elimize alırız

Arkadaşlar öncelikle merhabe sitenizi uzun zamandır takip ediyordum üye olmak kısmet olmadı ama artık forumlarımızda sıkça karşılacağız.Gelelim soruma: ben edit mod ile yere kılıç,kask,kalkan vs itemler koyuyorum ama sonradan onları elime alıp envanterime eklemek istiyorum bu mümkünmü ?
Back
Top Bottom