Search results for query: *

1. liukanGoro

Mount&Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

5.27 Armağan Yavuz "Oyunculardan kötü bir besleme almayacağımızdan emin olduğumuz zaman çıkaracağız." diyor. Mantıklı bir söz ama bunun sonu yok gibi.
  2. liukanGoro

The Stormlight Archive - Fırtınaışığı Arşivi

gereksizinsan said:
    Aynen hic ara vermeden digerine baslamayi dusunuyorum. Gerci Sanderson'in Sisyolu serisinin ilk kitabini da almistim, belki ona devam ederim. Benim asil endisem ikinci kitap bittikten sonra ne yapacagim. Kasim'da yeni kitap cikacakmis da onun cevirisi 1-2 yila anca yapilir diye dusunuyorum. Mecbur ingilizce okuyacagiz da boyle bir kitabi ingilizce okumakta epey zor olacak.
    Ben Sissoylu serisini çok fazla beğenemedim. İlk kitap çok güzeldir ama ikinci ve üçüncü kitapta bir eksiklik hissedeceksin ilk kitabın sonunda olan bir şeyden dolayı. Kitabı bitir üstüne konuşalım.
  3. liukanGoro

The Stormlight Archive - Fırtınaışığı Arşivi

Okumaya devam et. İkincisi de çok güzel ve bu sefer Kaladin'den çok Shallan'a odaklanıyor ki bana göre çok iyi çünkü Kaladin'i bir türlü hiç sevemedim.
  4. liukanGoro

Ki-Ok Khan said:
    Sandbox yazıyor orda arkadaş yanlış geçirmiş buraya.

ZkABKWtS2tzRAi5GVbCaFV.jpg
    Yanlış geçirmedim siteye bak open-world yazıyor orada  direkt copy-paste yaptım (dergi kapağındaki yazıyı gözden kaçırmışım).Ama oyun tabiki sandbox open-world değil.
  5. liukanGoro

Middle Earth: Shadow of War

Yılın oyunu olabilir.
  6. liukanGoro

Fotoğraflar müthiş ama benim en çok dikkatimi çeken haberdeki " the most ambitious open-world RPG since Skyrim" kısmı oldu. Bunlar oyunu oynadı da cidden böyle mi düşündüler yoksa dikkat çekme amaçlı mı acaba?
  7. liukanGoro

Middle Earth: Shadow of War

İlk oyunu dünyanın en anti-climactic final bossfightı hariç müthişti. Bunda hikaye de çok daha ilgi çekici görünüyor. Güzel bir şey çıkacak gibi.
  8. liukanGoro

Film, Dizi ve Kitap İstekleri, Önerileri.

HalilPaşa33 said:
    Konu olarak savaş anları , seferde yaşananlar , kullanılan silahlar ordunun yönetimi vb. gibi konuları işleyen kitap önerirmisiniz. Yalnız en fazla 1400 yıllar olabilir. Mesela galya savaşı vardı bu tarz olabilir. Mümkünse osmanlı tarihi filan olamsın
    Bizans Savaş Sanatı, Michael J. Decker
  9. liukanGoro

Forumla büyüyenler

Şubat 21, 2010, 06:03:06 ÖS
    Neredeyse yedi sene olmuş. 14 yaşındaydım kayıt olurken ve daha çok Alhedras'ın hikayelerini yayınladığı zamanlar aktif olmaya başlamıştım. O gittikten sonra (hala arada bir giriyor ama artık yazmıyor herhalde) ben de gitgide pasifleşmiş oldum forumda.
  10. liukanGoro

Co-op ciddi olarak oyuna gelebilir diye bir beklenti ya da açıklama var mıydı ki? Benim hatırlardığım hep o iş zor, pek olası değil tarzı cevaplar verildiği. Ama onun dışında sana katılıyorum, yüksek ihtimal o kadar beklemeye rağmen çıkan sonuç oyuncuları memnun etmeyecek ve sadece beklentiler çok yüksek olduğu için de değil. Taleworlds bir şeyleri yapamıyor gibi görünüyor.
  11. liukanGoro

The Last of Us 2

Ömrümde ön siparişle aldığım ilk oyun olacak büyük ihtimalle.
  12. liukanGoro

Oyun Dünyası Genel Sohbet

Mutlaka izleyin gülmekten yerlere yattım :lol:
  13. liukanGoro

Dishonored 2

Oyun çıktı ve inceleme puanları da 90 civarında. Alan veya alacak olan var mı?
  14. liukanGoro

Oyun Tavsiye Konusu - (Tavsiye istemeden önce mutlaka bakınız)

Kaptan said:
    Gerçekten oynanmalı dediğiniz birkaç oyun? Şu aralar oynayacak bir oyun arıyorum ama bulamıyorum yahu.
    radeon r7 240 2gb, 3.3gHz işlemci ve 4gb ram
    Mass Effect ve Dragon Age serilerini öneririm.
  15. liukanGoro

Zaman Çarkı

Set halinde alıp taksitle ödemek en mantıklısı.
  16. liukanGoro

Zaman Çarkı

Geçen sene bitirdim. Hala boşluğunu doldurmaya çalışıyorum.
  17. liukanGoro

Dishonored 2

Steam'de bile 219 liraysa ps4'e 300 lira olur artık :sad:
  18. liukanGoro

Dragon Age

Nasıl hatırlamıyorsunuz yahu. Yoksa o görevi hiç yapmadınız mı siz :shock:
  19. liukanGoro

Dragon Age

ErkutErdem said:
    Lelianayı niye okçu yaptın olm. Ben onun healleri sayesinde yaşıyordum. Revivesız tf mi kazanılır? Ejderleri Morriganın anasını falan nasıl yencen?
    Morrigan'ın annesiyle savaştığımız bölümde Morrigan ben gelemem senin yapman lazım tarzı bir şeyler dediği için tek başıma gitmem lazım diye düşünmüştüm. Kadının ejderhaya dönüşüceğini nerden bileyim :sad:
  20. liukanGoro

Resimler, çizimler, çeşitli komiklikler

Cioss Julius U.X. said:
    ArrowDevil-768x250.jpg

http://geekyapar.com/konular/dizi/arrow-hayranlari-4-sezonun-ardindan-topluca-daredevil-hayrani-olmaya-karar-verdi/
    :eek:
    Adamlar haklı. Bu gidişle Flash da böyle olacak zaten.
Back
Top Bottom