Search results for query: *

• Users: 76
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Brytenwalda installer

I looked everywhere, but couldnt find any solution :( I've just downloaded brytenwalda 1.40 special edition for warband 1.153, i clicked twice on installer to run it, but nothing happened, I have windows xp, what should I do? please help me, I cant download it again, it's 800mb :(
  2. Some Questions

Hi, I've got some questions, please help me.. Why my soldiers waiting when the battle started? How can I make them attack auto? Why horses are so slow in the battle? and my invertory was full when I completed the quest that gave me two unique items, and my two of books have gone, one of them...
  3. Warband Campaigns ??

www.warbandcampaigns.com bunun hakkında bilgisi olan varmı?
  4. Arena edit ??

Arenada giyilen kıyafetleri ve ödül parasını nasıl değiştirebilirim?
  5. Evlilik sistemi hakkında

oyunda saptadığım üç hata var 1. bizden başka evlenen yok :| bütün kızlar bizimi bekliyor? genç lordlar leydileri kapsa falan :) 2. neden sadece soylularla evlenebiliyoruz? yoldaşlarımızlada ancak soylu olduklarında evlenebiliyoruz, serbest olsada alsak şöyle temiz helal süt emmiş bir köylü kızı...
  6. Askerler seviye atlarken ödenen parayı ayarlamak (?)

Askerlerin seviye atlaması için ödenen parayı düşürmek istiyorum, mümkünmüdür?
  7. Warband - kalede çıplaklık sorunu

kadın olarak başladım oyuna bir süre sonra şehirlerde ve kalelerde lordun kabul salonuna girince üzerimdeki kıyafet gözükmüyor karakterin üzerinde.. sizce neden olabilir?
  8. Fire Arrow mavi ekran sorunu

öncelikle iyi akşamlar.. oyuna ilk herkes gibi native ile başladım daha sonra native expansionu keşfettim uzunca bir zamandan sonra bu moddanda sıkıldım ve forumda herkesin övmekle bitiremediği fire arrow modunu indirdim yanınada forumdaki 0.9 ver. türkçe yamayı kurdum.. neyse oyuna başladım...
Back
Top Bottom