Search results for query: *

• Users: Ak Kurt
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Ak Kurt

Ateş ve Kılıca savaşta çalacak müzik eklemek

Arkadaşlar konuyu arattım ama sadece mount&blade için olanını bulabildim.Orada anlatılanları denedim(.mp3 dosyasını .ogg ye çevirme, müzik ismi değiştirme,müziği editörle açıp düzenleme v.s.)fakat ne yaptıysam olmadı.Ateş ve Kılıç için savaş esnasında çalacak müzik ekleme olayını detaylı bir...
  2. Ak Kurt

Editleme için yardım!

Arkadaşlar malum programla itemleri (silahları zırhları atları v.s.) her türlü editleyebiliyorum fakat askeri birimlere gelince sadece isimleri değiştirebiliyorum.Silahlarını zırhlarını v.s. değiştirdiğimde yaptıklarım oyuna yansımıyor.Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden...
  3. Ak Kurt

Ateş ve Kılıç modu?

Arkadaşlar oyundaki tüm birimlerin silahlarını zırhlarını vesaire yoldaşlarımız da yapabildiğimiz gibi değiştirebileceğimiz(özellikle yeniçerilerin) bir mod var mı?Warband da böyle bir mod vardı Ateş ve Kılıçta olmalı bence.Şimdiden teşekkürler
  4. Ak Kurt

Paralı Asker/Paralı Asker Komutanlığı

Arkadaşlar oyunun başında derebeyleri paralı asker komutanı olmak ister misin diye soruyolar.Ben yanıma asker almak istemediğim için sadece paralı asker olmak istiyorum ama olamıyorum.Sadece paralı asker olunabiliyor mu?Cevaplarınızı eksik etmeyin.Şimdiden teşekkürler...
  5. Ak Kurt

Yeniçeriler ve Cebelülerle ilgili...

Yeniçeriler ve Cebelüler Osmanlı ordusunun en seçkin birlikleriydi.Oyunda en azından kamplardan aldığımız askerler gibi seçkin statüsüne yükseltilmeleri gerekir bence.Ayrıca "Cebelü" Osmanlıcada "zırhlı" anlamına geliyor.Oyunda cebe isminde zırhlar var ve doğal olarak Cebelülerin cebe ismindeki...
  6. Ak Kurt

Yeni Görevler

Bağlı bulunduğumuz devlet tarafından o devletin başına dert olan taht taliplerini ortadan kaldırma görevi alabilmeliyiz bence.Taht Taliplerini destekleyebildiğimize göre tam aksini de yapabilmeliyiz diye düşünüyorum.Ayrıca yine bağlı bulunduğumuz devlet adına casusluk yapmak, bayıltıcı silah...
  7. Ak Kurt

Bozgun

F&S da bir düşman birliğine savaşta ağır kayıplar verdirdiğiniz zaman düşmanın bozguna uğrayıp kalan askerleriyle birlikte teslim olmak istemesi oyuna gerçekçi bir hava katar bence...son adama kadar öldürmek biraz abartılı oluyor.Elbette  oda olmalı diğeride ama bozgun özelliğinin mutlaka...
  8. Ak Kurt

Korumalar,Sancaktarlar,Hazinedarlar,Humbaracılar,Lağımcılar

F&S da görmek istediğim özelliklerden biri Yoldaşlarımızı ya da askerlerimizi korumamız olarak atayabilmemiz.Ayrıca savaşlarda bayrağımızı taşıyan sancaktarlarımızın bulunması da hoş bir ayrıntı olurdu.Savaş meydanında içinde eşyalarımızın bulunduğu sandıkların başında hazine koruyucuların...
  9. Ak Kurt

Ateş ve Kılıca eklenmesini istediğiniz yenilikler "Güncellendi"

Arkadaşlar böyle bir konu daha önceden açıldıysa kusura bakmayın baktım ama göremedim.Herneyse ben isteklerimi maddeler halinde sıralıyorum; 1 Senaryo harici Kral/Han/Çar/Ataman olma(Warband da tüm şehirleri ve kaleleri fethettikten sonra olduğu gibi) 2 Kırım Hanlığına kitabın ve ana hikayenin...
  10. Ak Kurt

Ateş ve Kılıca eklenmesini istediğiniz yenilikler

Arkadaşlar böyle bir konu daha önceden açıldıysa kusura bakmayın baktım ama göremedim.Herneyse ben isteklerimi maddeler halinde sıralıyorum; 1 Senaryo harici Kral/Han/Çar/Ataman olma(Warband da tüm şehirleri ve kaleleri fethettikten sonra olduğu gibi) 2 Kırım Hanlığına kitabın ve ana hikayenin...
  11. Ak Kurt

Görkemli - El İşi Kalkan istiyoruz!

Mount&Blade oyunlarında eksikliğini hissettiğim ve hep olsun istediğim görkemli kalkan Ateş ve Kılıçta da yok malesef...Bunun benim bilmediğim özel bi sebebi mi var?Bilenler ve benim gibi olmasını isteyenler yazarsa çok sevinirim.Ayrıca El işi kalkan da yok oyunda...İlk gelen yamayla bunlar...
  12. Ak Kurt

En güçlü askeri birim

Arkadaşlar Ateş ve Kılıç oyunundaki en güçlü askeri birimler hangileri(özellikle süvari olanlar)bilenler yazarsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler...
  13. Ak Kurt

Warband mavi ekran sorunu!

Selamlar arkadaşlar.Oyunda harita ekranındayken kamerayı çok yükselttiğimde sistem çöküp windows mavi ekran hatası veriyor.Ekranda windows sisteminizin zarar görmesini engellemek için baştan başlatılacak gibi bir mesaj var.Bu hatayı 2-3 kez aldım.Directx le ilgili bir sorun olabilirmi?Bilen...
Back
Top Bottom