Search results for query: *

1. HusezWband

[WB][SP]BannerWar V2

Her yerden kaldırmışlar sinsi sinsi bari yeni kılıç animasyonlarını görebilsem
  2. HusezWband

Mount & Blade:Warband (Bannerlord Modu)

Hocam Bannerwar Adlı moddan daha iyi olacağından eminim çünkü Bannerwar modunda Adamlar heryerden kaldırmışlar web sitelerinde bile yok indirme linkleri kaldırılmış
  3. HusezWband

[SP] Bozkurtlar Diriliyor! BETA ÇIKTI ! ( Konu Düzeni + anket + ufak video )

Hocam en güncel sürümde oynuyorum kaplamalar yükleniyorda kalıyor
  4. HusezWband

[%98] LİGHT AND DARKNEES HOLLOWEN SPECİALS TURKİSH

Kolay gelsin.Forumda konu başlığını göremedim.Modu nereden indirebilirim?
    Yamayı durdurdum bu arada Workshop'a özel maalesef.
  5. HusezWband

[%98] LİGHT AND DARKNEES HOLLOWEN SPECİALS TURKİSH

Sağol Kardeşim Türkçe Yamayı Çıkartmak O Kadar Zor Olmadı Çünkü Modda Büyük Bir Harita 100 lerce görev ve Çevrilmeyi bekleyen binlerce satır yok bu modu çevirmem 3 saat sürdü bitirmem 1 saat mod gerçekten güzel bende bi ara Light and darknees heroes of calradia yı oynamıştım senaryo bitince 2. Bölümü Bekleyin Dediler Ama Yıllardır Çıkmıyor Light and darknees ın yapımcıları tarafından yapılan modlar genellikle harika oluyor inşalah yakın zamanda bölüm 2 yi görürüz Çeviri Yapmanın Çok Kolay Olduğu bir modu çevirmem 3 saat sürdü acaba binlerce inglizce satır bulunduran modları çeviren çeviri ekipleri ne kadar uğraşıyordur daha önce 1-2 moda çeviri yapmaya çalıştım ancak %40 gibi birşeyde bıraktım
    Reis ben Calradia Overhaul + Three Kingdoms Moduna Türkçe yama yapıyorum Diyalogları Hızlıca çevirmek için tavsiyen var mı.
  6. HusezWband

Mount&Blade: Warband - BannerPage 3.0 Türkçe Yama Çalışması [ÇEVİRİ DURDURULDU]

Çeviri zor iş Hikayeli modlar yada ''Calradia Overhaul + Three Kingdom Factions'' gibi modları çevirmek zor iş Türkçe Karakter sorunu ayrı bir dert ben Tüm birlikleri çevirmeme rağmen hatalar çıkıyor çeviride.
  7. HusezWband

Türkçe karakterler gözükmüyor

Calradia Overhaul + Three Kingdom Factions moduna Türkçe Yama yapıyorum yüklenme ekranı hariç Türkçe Karakter kullanılmıyor ne yapmam lazım?
Back
Top Bottom