Search results for query: *

1. Oyunu Steamdan oynayan birisi ulaşabilir mi ?

epic games e gelmemiş hala 1.7 .2 epicden alanlar üvey evlat muamelesi görüyor. bilsem steamden alırdım
  2. Oyunu Steamdan oynayan birisi ulaşabilir mi ?

eski save dosyama ulaşamıyorum. oyunu 1.7 sürümünde çalıştırıp daha sonra farklı kaydet dedikten sonra oyun yeni sürüme uyumlu oluyor fakat eski sürüme geçme özelliği sadece steam de varmış. ben oyunu epic gamesten aldığım için bunu yapamıyorum. Lütfen birisi yardım edebilir mi. attığım save...
  3. Modül Uyumsuzluğu

galiba oyunu steamden alan kişiler 1.7 ye geçip save i açıp tekrardan kaydettiğinde save güncelleniyormuş . epicden alanlar eski sürüme geçemiyormuş. steamdan alan birisi bana ulaşabilir mi . bana yardımcı olursa gerçekten çok sevinirim.
  4. Need More Info module incompatibility

Özet : Oyuna bir süre ara verdim. Oyuna güncelleme geldi, güncellemeyi yaptım. Güncellemeden sonra oyuna giremiyorum. Resimdeki veriyor. Oyun için herhangi bir mod yüklemedim. Sadece oynuyordum. eski save dosyalarımı nasıl geriim Nasıl Çoğaltılır : yok Hile kullanımlarınız mı ve oluyor ...
  5. Modül Uyumsuzluğu

nasıl sürüm farklı olmadan. biraz araştırdım başkalarında 2 seçenek çıkıyormuş daha sonra oyuna girip farklı kaydet dediklerinde eski sürüm yeni sürüme dönüyormuş . bunun bir çözümü olmalı bence . yoksa bu şekilde her 1 ayda bir eski sürümler gider
  6. Modül Uyumsuzluğu

Oyuna güncelleme geldi, güncellemeyi yaptıktan sonra oyuna giriş yapıyorum . kayıtlı save açarken bu çıkıyor ama sadece tamam seçeneği var. oyuna mod vs kurmadım. o kadar emek verdim oynadım. save i tekrardan nasıl açabilirim https://www.hizliresim.com/mvy9wmn bu resimde de gördüğünüz gibi...
Back
Top Bottom