Search results for query: *

• Users: Lord Kanji
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Tutorial Cheats'i kapatmak

Arkadaşlar ben Tutorial Cheats'i komut satırından açtım. Nasıl kapatacağım ?
  2. Ram almayı düşünüyorum

Ram almayı düşünüyorum 1 Gb ram'e sahibim. Warband biraz zorluyor. :lol: Yanına 1-2 Gb daha eklemeyi düşünüyorum. Tavsiylerinizi bekliyorum (fiyat, kalite açısından)
  3. Acil Yardım Mount&Blade Warband 1.126 için İtem Editör arıyorum

Arkadaşlar Forumda aradım bulamadım. İnşallah gerçekten yoktur.  Mount&Blade Warband 1.126 için İtem Editör lazım.
  4. Stormtrooper aranıyor

Millet gönüllü stormtrooper aranıyor. Aranan şartlar: 1.Gırtlağının sağlam olması 2.Hata yaptığında boynunun kırılmasına hazırlıklı  olma 3. StoormTrooper Galactic Blaster BB-10 kullanabilme 4. Boyunun 180 cm. (minimum) olması 5. Büyük boy ağır iyon topu kullanabilme 6. Mind Trick yutmama...
  5. Millet 0.202 Versiyonunda Kral Harlaus hayalet şovalyesi

Millet nostalki olarak 0.202 yi oynarken Kral Harlaus un ölü olduğunu fark ettim. Yani zırhlar içinde konuşan bir kurukafa ile sohbet ettim biraz. Sohbetine de doyum olmuyor  :lol: . Bunun sebebi nedir ? Adam diğer sürümlerde canlanıyor mu tekrar ? Oyunun kılavuzunda da büyüden fantastiklikten...
  6. Herkes en yüksek vuruş hasarını yazsın.

Başlıkta da dediğim gibi herkes en yüksek vuruşunu ve yaptığı silahi yazsın. Benim 312. Ağır Battal Balta ile.
  7. Adamlar uçuyor.

Şaka yapmıyorum, mecazi anlamda kullanmadım. Mount&Blade 1.011'de adamlara bazen saldırdığımda adamalar fırlıyor sebebi nedir ve nasıl her vurduğumda uçmalarını sağlıyabilirim ? Görüntüsün alamadım ama adamlar anlıyamadığım şekilde bazen döne döne havaya uçup 4-5 saniye sonra iniyorlar. Grafik...
Back
Top Bottom