Search results for query: *

1. Orhankahveci001

Module Systeme Türkçe Karakter Ekleme

Merhabalar; Başlıkta da yazdığım gibi ben module systeme türkçe karakter eklemek istiyorum çünkü module systemde ü-ğ-ş-ç-ı-ö harflerini module system algılamıyor onun yerine u-g-s-c-i-o kullanıyorum sonradan çeviri ile düzeltiyorum daha kolay olması için nasıl türkçe karakter ekleyebilirim
  2. Orhankahveci001

GAME OF THRONES

Uzun süredir buraya konu açmak istiyordum bu zamana kısmetmiş. Sizlere önereceğim dizi başlıktan da görmüş olduğunuz Game Of Thrones dizisi belki birçoğunuz sadece adını duydu bazılarınız ise 8 sezonu da izledi. Game Of Thrones Jeorge Martin'in ''Buz ve Ateşin Dünyası'' kitabından esinlenilerek...
  3. Orhankahveci001

.

konuyu silin lütfen
  4. Orhankahveci001

[İPTAL] SANDS OF FAİHT 2.3 TÜRKÇE YAMA

Türkçe yamayı işlerimden dolayı bıraktım eğer ilgilenen olursa birine devretmeyi planlıyorum
  5. Orhankahveci001

Çok Eşlilik Ölüm İdam ve Çocuk Sahibi Olmak

Merhabalar Herkese Benim Merak Ettiğim Ve Aklıma Takılan Sorular Var Bunları Size Sormak İstiyorum Belki İçinizden Nasıl Olduğunu Bilen Birisi Vardır 1)Nasıl Birden Fazla Eş Alabilirim Module System ve Kodlama İşine Yabancı Değilim Ancak Birden Fazla Eş Alabileceğimiz Mod Veya Module System...
  6. Orhankahveci001

[2022 GÜNCEL] LİGHT AND DARKNEES CHEATMENU AÇMA

Evet Günlerce Uğraştıkran Sonra Light and darknees Hile menüsü nasıl açılır buldum Talimatları anlamadıysanız rar dosyasının içindeki Nasıl Açılır . txt i okuyun Başlayalım 1)Şuradaki Cheatmenu rar ı indirin 2)Oyununuzun dosya konumunu açıp Modulesten Light and darknees mod dosyasına girin...
  7. Orhankahveci001

[%98] LİGHT AND DARKNEES HOLLOWEN SPECİALS TURKİSH

Öncelikle Şunu Belirtmeliyim ki bu Warband Light and darknees modunun cadılar bayramı senaryonusunun %98 i tamamlanmış Türkçe Dil Desteği (Yaması) dır Cadılar Bayramı Senaryosunu(Hollowen Specials) Nexus dan İndirmebilirsiniz Sizi Hiç Uğraştırmadan Liki Bırakıyım...
  8. Orhankahveci001

WARBAND MOD ÖNERİSİ

Son Zamanlarda warband da mod eksiklği yaşıyorum hikayeli yeni özellikler içeren modlar varsa bana mod önerisinde bulunurmusunuz
Back
Top Bottom