Search results for query: *

• Users: ulunoyan
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. ulunoyan

Kıyafetin Krallık Rengine Göre Değişmesi

Merhaba arkadaşlar. Kıyafetlerin rengi tabi olunan krallığın rengine göre değişiyor ben bu durumdan hiç hoşlanmıyorum. Güzelim zırhı giyiyorum gayet güzel ama bir krallığa katılıyoruz kıyafet rengi de değişiyor çok saçma değil mi bu durum ne alaka yani? Mesela ben Khuzaitlere katıldım güzelim...
  2. ulunoyan

Bannerlord Zırhları

Merhaba arkadaşlar. Uzun zaman Warband oynadım türlü türlü modlarını da indirip oynadım. Bannerlord çıkınca haliyle geçtik oynuyoruz. Ama oyunda beni Warband'dan beri tatmin etmeyen bir konu var, zırhlar! Her iki oyunda da özellikle kuzaitlerin zırhları beni asla tatmin etmedi. Her iki oyunda da...
  3. ulunoyan

Sancak taşıma sorunu?

Merhaba arkadaşlar. Önceki sürümlerde üçgen sancak büyük sancak vardı yoldaşlara ekleyebiliyorduk savaş alanında klanımızın sancakları dalgalanıyordu ama şimdi eklemek istediğimde "Büyük sancak cannot be equipped on this slot" diyor. bu özelliği de mi kaldırdı muhteşem bannerlord geliştiricileri?
  4. ulunoyan

Savaş kazandıktan sonra emir verme

Merhaba arkadaşlar bir sorum var. Ben oyunu netten ücretsiz indirmiştim sonra epicgames'ten satın aldım orjinal kurdum. Netten indirdiğim versiyonda savaş kazandıktan sonra düşmanlar kaçarken de emir verebiliyordum kaçan askerleri okla değil kılıçla hızlıca öldürme emri veriyordum kimse...
Back
Top Bottom