Search results for query: *

1. oyun gelişimi hk da

Merhaba seri oyun geliştirme ekibi…mount ve blade den warbanda ve şimdide ilgi lorda kadar tümlerinizi ve heyecanla oynadım ve destekledim.warband azgad evlat ve hafif karanlık 1.bölüm gibi çok heyecan verici senaryosal modlar halan çıkmadı?.sizlere fikir ve önerilerim olacak.bu bölümde taşınmak...
  2. oyun gelişimi hakkında

Merhaba oyun gelişim ekibi…mount and blade den warbanda ve şimdide bannerlorda kadar tüm serilerinizi ilgi ve heyecan ile oynadım ve destekledim.warbandda azgad evlat ve light and darkness 1.bölüm gibi çok heyecan verici senaryosal modlar hala aklımdan çıkmadı?.sizlere güzel fikir ve önerilerim...
  3. SP Top Suggestions

mrhaba iyi akşamlar arkadaşlar....ben warband ve güzel hoş eğlendiğim hoşuma giden evlat azgat ve light and darkness 1.bölüm modlarınıda ilgiyle oynadım.bannerlord erişime açılınca da ilk alanlardanım.hatta bunun için laptop bile aldım.memnunumda.önerim şu...warbandda köyler vs daha güzel duruyordu.bannerlord da köylü olarak başlanılsa.o köyde ailem ve evimm olsa.şehire ürün getir götürle başlasak oyuna.ve o köy halkının gerek haydutlara gerekse diğer ülke düşmanlarına karşı halk direnişi vs eklense köy gelişme ordusu oluşturulsa daha sonra yavaş yavaş lordluğa doğrru senaryosal ilerlense daha cazip olacak.hatta ilk girişte kılıç -ok at eğitimi köy meydanlarında turnuva ayarında sürekli olsa ve o köyün gençleri her gün en iyi derece için yarışsa akşam sonuçlar köy meydanında yayınlansa gerçekten çok güzel olur.hem bu köyleri de daha etkin hale getirir hemde oyunun ilk başlarında çok güzel bir uğraş olurdu.ürünlerin hasatı vs bunların şehire taşınması o sırada haydut baskınları çok heycanlandırıyor.
Back
Top Bottom