Search results for query: *

1. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

hep istediğimiz avcılık modu gelmiş, hem de bir çok özellikle birlikte. artem bu modu yaptığı feast moduyla entegre edip festivallerde lordlarla ava çıkmamızı vb. de sağlayacakmış. tw eliyle olmasa da hep burada yazılan ve eklenmesini istediğimiz özellikler modcular tarafından muhtemelen tw'nin yapacağından daha iyi bir şekilde ekleniyor :party::party:
  2. Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

bannerlord 1.2.8 için çalışan modları günceller misiniz
    son sürümde çalışan aşırı kapsamlı bir mod listesi yaptım. sırasıyla mod kurulumu şu şekilde:

Homesteads, Bastards, Concubines, War and Ai Tweaks modlarını şuradan indiriyorsnuz: https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/6389
    Life in Calradia modunu da Discord sunucusundan indiriyorsunuz: https://discord.gg/EjHv2Ztm
    Bu modlar dışında diğer modları direkt Nexus'a modun ismini yazarak bulup indirebilirsiniz. Her modu açıklamaya gerek olduğunu düşünmesem de listedeki en beğendiğim modlardan birkaçını açıklayayım madem.
    Homesteads: Campaign haritasındaki istediğiniz yere köy kurup içini istediğiniz gibi çadır, kamp ateşi vb. ile döşemenize imkan tanıyan bir mod. Pek gelişmiş değil ama haritada istediğiniz yere konuşlanıp orada yerleşim kurma fikri güzel.

Life in Calradia: Odunculuk, tımar (at bakımı), tarım ve madencilik yapmanıza imkan sağlıyor. Kendi tarlanızı satın alıp tarım yapabiliyor veya ev alıp içini döşeyip içinde yemek yapabiliyorsunuz. Birkaç haftaya da direkt kendi evini inşaa etme (eklediğim resimdeki arayüzde gördüğünüz üzere) eklenecekmiş (building). Bannerlord'un rol yapma seçeneklerini inanılmaz derecede genişleten, listedeki en iyi modlardan biri kesinlikle.

Assasins and Espionage: Kiralık suikastçi tutup lordlara suikast, işkence, adam kaçırma ve ders verme (Bir yerleşkede yangın çıkarıyorsunuz, şehrin güvenliğini düşürüp isyanlara neden olabiliyor) düzenleyebildiğiniz; her operasyonun da kendi sinematiği olan şahane bir mod.

Cinematic Combat: Adından da anlaşılacağı üzere savaşlarda belli bir oranla finisher sinematiği giriyor. Onun dışında Viking Conquest'teki askerlerinizle birlikte kalkana vurma olayı burada da mevcut.

BannerKings: Bunu muhtemelen çoğunuz biliyorsunuzdur, oyunun en kapsamlı modu. Demircilikte zırh, yay gibi aletleri de dövmekten köylerde proje yapmaya, Crusader Kings'teki meclis sisteminden ekonomik politikalar çıkarmaya kadar oyundaki birçok eksiği kapatan bir mod. Bunun yanında Banner Kings Cultures Expanded diye bu modu temel alarak tüm oyuna overhaul çeken bir mod var (Yeni şehirler, asker ağaçları vb. ekliyor.) ama ben o mod oyunu Native'den çok çıkardığı için listeye dahil etmedim. Ona da bakabilrisiniz.

Fourberie: Oyundaki haydutluğu baştan aşağıya değiştirip hırsız, eşkiya, kanunsuz diyince aklınıza ne geliyorsa ekliyor. Kaçak yeraltı dövüşleri, oyundaki haydutları örgütleme, hırsızlık, suikast, garnizonun yemeğini zehirleme, kumar mekanı işletme gibi birçok özelliği var. Kendi arayüzü de çok güzel, aynı zamanda şehirde isyan başlatıp isyan önderi olarak şehri kendinize alabiliyorsunuz.

Truva: Adından da anlaşılacağı üzere kuşatmadan önce şehirlere "Truva" askeri yerleştirmenize imkan sağlıyor. Kuşatmada zaten şehrin içine sızdırdığınız askerleri kendi arayüzüyle çağırıp şehrin garnizonunu arkalayabiliyorsunuz. Bannerlord'un yeni sürümüyle birlikte güncellenmediği için çeşitli buglar yaşanabilse de 1.2.9'da çalışıyor.

Reinforcement System: Savaştayken campaign haritasındaki partiler takviyeye gelebiliyor. Eğer müttefiğiniz yakındaysa ama siz savaşa başlamışsanız savaşın ilerleyen dakikalarında takviye birliği savaş haritasının dışından yardıma geliyor. Aynısı düşman birlikleri için de geçerli.

Scatter Around Expanded: Tek tek her askeri istediğiniz noktaya konuşlandırabiliyorsunuz, aynı zamanda kalkan duvarındayken eğilme emri de verebiliyorsunuz. Oyunun taktik yapısını yetersiz bulup askerlerinizin tam olarak verdiğiniz emirleri uygulamasını istiyorsanız bu mod tam bir cevher. Bu modla birlikte yukarıda mod listemde olan RBM'i kurarsanız RBM düşman yapay zekasını geliştirdiğinden, SAE de birliklerinizde size tam kontrol verdiğinden savaşlar çok daha uzun ve stratejik hâle geliyor.

Dismemberment Plus: Vuruş açısına göre uzuvların kopmasını sağlıyor.

Battle Duels: Savaşın ortasında hedef seçip F'ye basarak düşman lordlarla düello atabiliyorsunuz, diğer askerler düellonuza müdahale etmiyor.

Small Talk: Oyuna çeşitli diyaloglar ekleyerek oyunun roleplayini geliştiriyor. Flört ile hakaret etme ve fıkra anlatma gibi birkaç tane (7-8 tane olması lazım) diyalog seçeneği ekliyor. İletiştiğiniz karaktere göre o karakterle ilişkiniz artıp düşebiliyor.
    Horses: Ahır ekliyor. Rdr'deki atla ilişkinize göre atın hızının artması ve at üzerinde daha çok kontrol sahip olmanız burada da var. Savaşta atınızı ıslıkla çağırıp ata çifte attırabiliyorsunuz. Ata fazladan ok koyup sadağınızdaki oku yenileme de var.

Immersive Battlefields: Bir formasyona emir verdiğinizde o formasyonun lideri emrinizi tekrarlıyor. Kültürünüze göre her emir verdiğinizde borazan da çalıyor. Savaşları çok daha sürükleyici yapıyor.
    Improved Garrison: Bunu da çoğunuz biliyorsunuzdur, Bannerlord'un en popüler modu zaten. Garnizon sistemini baştan aşağı yeniliyor. Asker eğitme, devriye attırma, garnizondan birine çevre köylerden asker toplatma gibi birçok özelliği ve çok tatlı bir arayüzü mevcut.

Universal Weapon: Farklı silah parçalarını birleştirmenize olanak veriyor. Farklı farklı mızraklar vb. yapabilirsiniz.

Trade Agent: Nedense ismini kimsenin duymadığı şahane bir mod. Size hizmet etmek üzere bir eşrafı kiralayıp onu şahsi tüccarınız yapabiliyorsunuz. Şunu şuradan ucuza al şurada sat, şurada depola gibi birçok seçenek mevcut. Kervanlara hiç yön verememekten şikayetçiyseniz ticaret anlaşması yaparak tüccarınıza çeşitli ticaret rotaları çizip pasif gelir kazanmak için mükemmel bir mod. Atölyelere hammade sağlamak için de çok yararlı.

Arenas Extended: Şehrin tierine göre şehrin kültürüne özgü yeni arenalar ekliyor. Aynı modcunun farklı sahneleri değiştiren Taverns Extended, Sturgia Keeps ve Battania Keeps modları da yukarıdaki mod listesinde mevcut.
  3. Yeni Tam Sürüm Ne Zaman Çıkacak?

1-2 haftaya tam sürüme çıkar bence, tam sürüme çıkarıp sürekli güncelleme geçmektense modlar bozulmasın diye betayı ilerletiyorlar sanırım
  4. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

bu arada workshopa bayağı mod yağmaya başlamış, oyuncu sayısı da 40klara kadar çıkmış. yine güzel bir mod dalgası geliyor sanırım, feast duel modu vb. var zaten şu an. umarım evlilik ve diplomasi / entrikayla ilgili bir mod da gelir.
    Strateji sevenlere victoria 3 mükemmel bir oyun olmuş. Girin dibine kadar sömürün. Bannerlord bu kadarlık bir oyun. Güldük eğlendik sinirlendik kızdık... Bitti.
    victoria 2 seven kimse beğenmemiş onu ama benim henüz oynama fırsatım olmadı
  5. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Amaçsız bir sürüm ile karşı karşıyayız.
    custom serverlar geldi
  6. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Yabancı firmalar doların haddini aşmasından Steam'a "yap ulan!" demesinden kaynaklanmıyor muydu o yahu? Armağan ağam hani TR'ye özel fiyat vermişti fix, ohooo ağam bizimlen eğlenir.
    vpn ve birkaç bişi yaparak region değiştirip direkt oyun alabiliyorsun. eskiden bu olduğu an bunun yapılabilmesinin önüne geçiliyordu ama şu an düzeltemediler. kodsal taraftan nasıl yapıldığı zart zurt bilinmiyor sanırım. o yüzden çoğu firma fiyatları arttırıyor, tw yine insaflı davranıp daha önceden haber vermiş. sadece tw için değil herhangi bir alacağınız oyun varsa alın, çok yakında zam gelebilir. (baldurs gate 3 özellikle)
  7. bannerlord'un sorunu

biliyorum bannerlord'un sorunları çıkışından beri defalarca tartışıldı ve herkes fikrini belirtti (steam yığınla bunlarla dolu) ama sanırım en sık konuşulanlar genellikle taleworlds'ün yanlış bir beklenti yaratarak oyunu çıkartması sonucu ortaya çıkan eleştiriler. bunun dışında warband'deki bazı...
  8. crpg beta test

crpg bannerlord testi açılmış, normalde ekran görüntüsü yollardım ama imgur/hızlıresim vb. uğraşmaya çok üşendim. multiplayer moduna her gün anlamsızca girip server listesine bakıp çıktığım için oyunun yakın zamanda -en azından tam sürüm çıkana kadar- multiplayerinin düzelmesini beklemiyordum...
  9. Bannerlord Full Release Date Updates

For the rest of you whiney, entitled, little cry babies. Give yourself a participation trophy for making this forum one of the most toxic forums I've ever been a part of and then ask your mom for another 50 dollars so you can ruin the support of another game. And....grow up.
    taleworlds mods mark this as inappropriate behavior for being sigma male
  10. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Sadece şöyle söyleyim eskiden haritayı en uzak yere kadar uzaklaştırsan bile hatırladığım kadarıyla değişen bir şey olmuyordu öyle fazla, artık azıcık uzaklaştırsan bile taşlarda özellikle çok oynama oluyor.
    iki yıl önce de bundan şikayet ediyordun hala ediyorsun, taleworlds yurtdışına gidemeyen terli elemanların staj yeri gibi bir yer evet (mexxico ayrıldıktan sonra buna karar verdim) ama oyunu boklamak için kendini yineliyorsun sanki
  11. 100 kişi n'abıyonuz içerde

Dostum onu diyorum zaten sen gidince koku da gitmişti ama farkına varamamışsın. Biz burada ne forum kültürünü ne de kaç yıllık üye olduğunu tartışmıyoruz. İnsan olsan bizim için yeterliydi. İnsan gibi konuşanın hatalarını göz ardı edebiliyoruz. "Bu kadar insan neden x kişisine değil de bana tepki gösteriyor" diye kendine bir sor. Sen foruma indirgemişsin konuyu ama bizim bahsettiğimiz genel olarak yozlaşmış insan sorunu. Sadece forumda değil günlük hayatta da senin gibi numuneleri gördüğümüz için tepki veriyoruz. Yoksa ne düşündüğün ne de mağara adamı olman falan çok umrumuzda değil.

Şöyle bir kitap tavsiyesi de vereyim sana yatmadan önce oku:
    HOP BRO FORUM KÜLTÜRÜne n'oldu ya? başlıktan bağımsız konular açılıp kişisel tartışmaya çevrilmezdi ya hani? kibarlık budalası olup aptal anekdotlarla veya iğneleyici laflarla karşı tarafa saldırılmazdı falan? hedef gösterilmesinin nedenini bana göstermek için kurguladığın tümevarım da muazzammış kanka, bu forumda hiç cadı avı olmadığını varsayman gibi çok naif gözüküyorsun. keşke gerçekten naif olsan. medenilik belli keywordleri kullanmayarak ya da düzgün yapılı cümle kurup yazım kurallarına dikkat ederek elde edilmiyor çünkü. her neyse benim üslubum ya da sizin kasıntı "entelektüel tartışma"nız bu başlığın konusu değil. ben başta ironi yaparak sorduğum soruyu tekrarlamak istiyorum. bu adamlar n'apıyor içerde? konsola kendileri port etmiyorlar çünkü, bir fikriniz var mı değerli beylerim :fruity:?
  12. 100 kişi n'abıyonuz içerde

Bizim için insan gibi konuşmak size entelektüel ve kasıntı geliyorsa sorun forumda değil sizdedir. Buradaki çoğu insan yaşça büyük ve ona göre muameleyi hakediyor. Bu durum size ağır geliyorsa daha ergen muhabbet çevirebileceğiniz başka platformları tercih edebilirsiniz. Biz insanlar iletişim kurarken (özellikle tanımadığımız insanlarla) belli başlı saygı çerçevesiyle ve özenle konuşmaya çalışırız.

Her ay düzenli olarak yeni kayıtlı hesaplar gelip "langır lungur" konuşup giderler. Bir platformda bulunmak istiyorsan oranın kurallarına ve iklimine uyacaksın. Yazında da utanmadan aptal demişsin. Asıl aptallık insan içinde nasıl davranacağını bilememek, fikirlerini mağara adamı gibi aktarmaya çalışmaktır. Senin eğlence anlayışın hadsizlik yapmaksa sorun kesinlikle forumlarda değildir :grin:

Not: Belki kendini geliştirmek istersin diye bir tavsiye bırakıyorum:

forum hesabımı burası ayak kokuyor diye sildim, 2019'dan önce katıldım ve forum kültürüm var merak etme BROM. forumda sağlıklı iletişim kurmakla yaptığınız aynı değil, forumun yaş kitlesi artık pek yüksek de değil. ama bunu tartışmak anlamsız, benim tartığışım konu bu değil.
    Bunu söyleyen birisini ciddiye alıp cevap veremem, yazık ne diyebilirim ki
    git for honor oyna o zaman emrecim, gayet dengeli ve keyifli for honor'u oynayarak ekran başında mastürbasyon yap. yukarıdaki elemanın bahsettiği "forum kültürü"ne de lütfen uy, cevabın yoksa foruma bişiler yazarak kirletme burayı. discordda ufak fanusundaki sivilceli erkek yığınıyla konuşmuyorsun.
    Üslubu bozuk bir kişi daha işte komedyen arkadaş falan cevap yazılacak biri değilsin ki okuyunca birşeyi anlatabilelim.Bizde inat işte boşa zaman kayıbı.Gayet net açıklamış arkadaşlarım durumu ama işte.
    BROM cevap verilecek biri değilsem niye bana cevap yazıyorsun BROM. diğer yazdıkların şunu yazdığın an tüm değerini yitirdi BROM.

normalde foruma bişi yazdıktan sonra editlemeyi sevmem ama şunu da ekleyeyim. forumda bannerlord'un çıkışının yaklaşmasıyla cadı avı kültürü inanılmaz çoğaldı. ben yaratık falan değilim arkadaşlar, oyundaki bazı şeyleri beğenmeyen bir oyuncuyum. üslubumu beğenmeyebilirsiniz ama bana üslubumu değiştirmemi söyleyemezsiniz, haddinize değil. forum kurallarına uymuyorsam (ki uymuyorum ama annenize de sövmedim gayet açık :grin:) moderatörlere şikayet edin, burada sidik yarıştırıp laf dalaşı yapmayın. gerçekten sıkıyorsunuz, dedelerim benim. 2022de hala forum kültürünü muhafaza etmeye çalışan muhafazakar dedelerim. forumunuzun kirlenmesini istemiyor musunuz? cadı avı yapmayın, insanlara nasıl bir üslup takınacağını söylemeyin, basit kurallara sadece hedef göstermek için takılmayın (evet sana diyorum @Makaveli23 yukarıdaki adamların imlasına bişi demezken gelip random bir şekilde bana tonguç akademi atmanı diyorum), daha sağlıklı bir forum ortamı oluşur.
  13. 100 kişi n'abıyonuz içerde

Öncelikle bir üslubuna bir dikkat et, haddini bil. Burası köy kıraathanesi değil. Warband'ı 1000 saatten fazla oynadım Bannerlord'un combatı daha iyi. Bu benim fikrim ve Bannerlord betaya başladığımdan beri Warband'ı açamadım bile. İnsanlar neyi beğenip beğenmeyeceğini sana mı soracaklar? Sen Warband'ı çok beğeniyorsan buyur oyna ama mahalle ağzıyla "caz" yapma, ona göre karşılık alırsın.
    son zamanlarda absürt bi şekilde yükselen entelektüel tartışma kültürünü gerçekten anlayabilmiş değilim. saçma sapan forumlarda gereksiz bir kasıntılıkla resmiyet bekleniyor. annenize küfür etsem tamam da ben üslubumda garip bişi görmüyorum, gayet sıradan yani. cidden absürt bişi mi var? bu kadar kasıntı olmayın burası oyun forumu ya hani, temel amaç eğlenmek
    :grin: nasıl bu kadar kesin yargıya ulaşabilirsin ki komedi gibi. Tamam hadi sen söyledin diye ben warband hiç oynamamış olayım, buraya iki oyunu da binlerce saat oynayan @Royalus beyimi çağırıyorum :grin:
    yani kesin bir yargıya ulaşmadım aslında ya, birkaç olasılık arasından en muhtemel ve iyimser olanını değerlendirdim. subjektif olarak bannerlord'un combatından daha çok keyif alıyor olabilirsiniz ki ne güzel, bir oyun seni loopuna sokarak eğlendirebiliyorsa bu çok başarılı bişi. ama temel sorunları olduğu gayet açık. bu sorunları görmüyorsan ya yukarıda da bahsettiğim gibi yetersiz referansın vardır ya da.. yani feridun abimiz biraz öfkelenip üslubunu topla diyecek ama deneyim ettiğin içeriği anlamayacak kadar bilinçsiz ve aptalsındır.
    Hehehhehe.Bannerlord combat'ı na bazıları 8 yön olabilir demişler ama karşının block alamaması için olan bir düşünce gibi geldi bana.Zincirleme tam isabetli tasarım warband eksikliğine göre ve silah elindeyken ittirme atma harika.Kesinlikle Bannerlord derim.
    kanka seni arada görüyorum dr skirmishte vb, forum dışında pek bi iletişimimiz olmadı kim olduğunu da bilmiyorum ama sen asla bi otorite değilsin ya, yukarıdaki komedyen elemanın söylediğine göre binlerce saat oynamışsan ve buna rağmen koltuklanmış kargıyla milletin üstüne koşturuyosan bilmiyorum kasbhdıkuasdbsanju. sekiz yön olabilir anti tezi de nereden çıktı bilmiyorum, warband oynayan kimse görmedim böyle. onun dışında saydığın bannerlord'daki yenilikler evet güzel ama warband'de bunlar gayet modla yapılmış şeylerdi ya, bannerlordda bunlar geliyor diye pek coşmadım ben. ama bir oyunun çok sevilen core mekaniği olan combatı bu kadar değiştirmek kimin aklına geldi bilmiyorum ama tamamen aptallık. evet animasyon eklemişler ve estetik olarak daha iyi duruyor ancak riposte warband'de yapması bannerlord'a kıyasla daha zor ama çok daha fazla ödüllendiriciydi. bannerlord'da riposte'un anlamı tamamen kalkmış, combatta riposte herhangi bir şekilde yer edinmiyor. chain attack ya da shield dash ve tekme de öyle. bannerlord'a yenilik olarak gelen mekaniklerin bu kadar işlevsiz olması gelip gelmemesinin bir anlamının olup olmadığını sorgulatıyor. daha kötüsü warband'de gayet iyi çalışan mekanikleri ve dengeyi de mahvetmişler. don't fix it if it ain't broken abi, gayet basit. singleplayerda bu yeni mekanikler yine olabilirdi ama multiplayera bunları koymak düpedüz saçma. "o kadar animasyon ekledik kardeşim multiplayera niye eklemiycekmişiz", aynen abi böyle devam edin. mount & blade'i şu anki konumuna getiren modlanabilirlik ve custom serverları da engellemeye devam edin, oyuncular "tamam abi" diyip oynamaya devam edecektir zaten
  14. 100 kişi n'abıyonuz içerde

Perkler dengelenebilir
    sorun sadece perklerde değil
    Warband'in combat sistemi yerlerde sürünüyor, ne vuruş hissiyatı var ne de söylediğin bir "denge" var. Warband combat olarak Bannerlord'un yanından geçemez yorumlarına pek katıldığımı söyleyemeyeceğim.
    oıahdsoıashdıous warbandi hiç oynamadığın o kadar açık ki aıosadhnjada. dengeli olup olmamasından bağımsız sürekli geveleyip durduğunuz "vuruş hissiyatı" oyunla ya da combatla ilgili değil, sunumla ilgili. 200mb mod indirip bunu rahatlıkla düzeltilebilir, oyunun "oyun" olan tarafından çok "sunum" olan tarafına odaklanmayın olm ana içerik kötüyse nasıl sunulduğunun hiçbir önemi yok
    half life (199:cool: ile cs go nun silahlarını kapıştırmakla aynı bir mantık.... 20 30 sene önceki kuyruklardan bahseden dayılar gibi yapılan bir yorum
    bana dede kalk git ne anlatıyon diyorsun ki oldukça haklı bir serzeniş ama kurmaya çalıştığın analoji tümüyle hatalı ve warband ile bannerlord'u karşılaştırabilecek kadar yeterli referans (oyun süren) yok, warband'i oynayan birinin şu anki bannerlord'un combatının daha iyi olduğunu söylemesi mümkün değil.
  15. 100 kişi n'abıyonuz içerde

Cevap basit: Konsollara çıkartıyorlar
    onlar yapmıyor, kingdom come delivarance'ı konsola portlayan elemanlara portlatıyorlar. kendileri portlayamaz zaten, çok komplike bişi bu herhangi bi firma için
    combat hakkındaki yorumlarını merak ettim
    neden kötü olduğu hakkında birçok yorum yapılabilir ama kısaca oyun warband'deki gibi iyi oynayanı ödüllendirmiyor. animasyonları çok daha estetik yapmışlar ama bunu yaparken oyunun dengeli combat sistemini bozmuşlar. tek bir class rahatlıkla tüm suncuyu domine edebiliyor. tekme gibi warbandde yapması zor ama ödüllendirici bir mekaniği basitleştirmişler ancak hiçbir işlevi yok. kılıcı adama savurana kadar stun bitiyor. perklerle vb. çok daha da broken oluyor. inanılmaz armorı ve çift elli hızlı kılıcı olan bir eleman gidip swingini hızlandıran bir perk alarak oyunu rahatlıkla domine edebiliyor. birkaç deneme yaptık arkadaşla, onun sonucunda broken olan bazı perkler ve oynanış stillerine karar verdik. oyuna girdiğim an rahatlıkla tdm ya da duelde 1. olabiliyorum, ama ben iyi bir oyuncu değilim bunun böyle olmaması lazım akshbdsada
  16. 100 kişi n'abıyonuz içerde

n'abıyonuz kardeş cidden? combat dengesiz, multiplayer rezil, singleplayerda denge ve fix dışında bişi yapılmıyo. tw rezil bir firma değil, bi ara starcraft / star wars benzeri oyun geliştirdikleri konuşuluyodu yalanlama gelmişti. galiba onu yapıyonuz yani ben şu oyuna bakınca max 15 kişilik iş...
  17. 1.8 Bannerlord En İyi Modlar - Nexus Koleksiyonu

1.8. ana güncellemesi tekrar geldiği zaman bir çoğu yeniden revize olacak bu sefer ağır bir güncelleme gelecek diye tahmin ediyorum. İçimde ki diğer ses ise 10 gün içerisinde olacağını söylüyor, bakalım :smile:
    :cool:
  18. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Takip ettiğim ve anlayabildiğim kadarıyla TW şuan oyunu konsollara çıkarabilmek için teknik olarak yoğun çaba sarf ediyor. Genel olarak odak bu olunca diğer planlanan şeylerin gelişmesi ilerlemiyor gibi bir şey sanırım. @Unique 'in söylediği potansiyel bence de oyunu yapmak için en çok çaba harcadıkları oyun motoru ve teknik arka plan. Konsol sürümü de bittikten sonra uzun emek verilerek yapılan bu büyük potansiyelli arkaplan üzerine Warband'ın da üzerine koyarak daha güzel özellikleri çok daha hızlı bir şekilde ekleyeceklerini düşünüyorum ve umuyorum.
    kendileri yapmıyor yaptırıyolar
Back
Top Bottom