Search results for query: *

1. In Progress [1.6.0 Beta] Crash after the siege end

Daha fazla araştırma için KG ekibine iletildi. Daha fazla bilgiye ihtiyacımız olursa tekrar ulaşacağız. Bildirdiğiniz için teşekkür ederiz ve herhangi bir rahatsızlıktan dolayı özür dileriz!
    Bu hata nasıl çözüldü ya da herhangi bir çözüme ulaştı mı bu hatanın aynısını yaşıyorum ben de
  2. Resolved Konularda göremediğim yeni bir crash hatası

Teşekkür ederim ilginiz için, beklemedeyiz o zaman...
    Merhabalar. Sorun çözüldü evet, ama oyuna ne zaman işleneceğini yada hangi güncellemeyle geleceğini söylemem mümkün değil.

Haklısın öyle duruyo ama bunu yazarken kast ettiğim şey bir sonraki güncelleme değildi :grin:
    Geçtiğimiz günlerde yayınlanan güncelleme beta da olan e1.6.0 versiyonunu canlı versiyona çevirdi ve artık beta versiyonu e.1.6.1.
  3. Need More Info 1.6.0 Loadlarken crash hatası

Sorun eğer oyunu oynarken problem yaşamayıp kaydedip çıktığınızda tekrar giremeyip girmeyi denediğinizde crash hatası almanız ise aynı sorundan ben de temiz kurulumla kurtuldum. Tamamen tüm dosyaları silin oyunla alakalı ve o şekilde deneyin. Revo Uninstaller programını kullanabilirsiniz yardımcı olması için. Diğer bir aklımdaki ise Save dosyalarınızın konumuna baktığınızda kullanıcılar>users>belgeler kısmında değil de kullanıcılar>users>onedrive>belgeler kısmındaysa bunu ilk başta belirttiğim gibi yani kullanıcılar>users>belgeler bu hale getirmeniz gerekiyor. Bunu da şu an hatırlamıyorum ama kayıt defterinden belirli yerlere girerek yapabiliyordunuz. Eğer bulamazsanız, hatanız gerçekten buysa ve oyun temiz kurulum yaptığında da aynı sorunu veriyorsa ben tekrar nasıl yapıldığını bulmaya çalışırım belgeler olayını. Umarım işinize yarar.
  4. Resolved Konularda göremediğim yeni bir crash hatası

Merhabalar, ekibimiz bu sorunu çözmüş. Önümüzdeki güncellemelerle oyuna eklenir. Teşekkürler.
    Sorunu güncellemeyle çözdüğünüzü söylediniz ancak sorun çözülmemiş. Bende hiç olmazsa 1.6.0 sürümünde çözülmemiş. Önceden 1.6.0 beta yazarken şimdi 1.6.0-1.6.0 yazıyor ama herhangi bir güncelleme indirmesi olmadı steamde. Sorunun çözülmeme nedeni bu olabilir mi? Sorun güncellemeyle çözüldüyse 1.6.1 beta sürümüne geçmem mi gerekiyor yoksa normal şartlarda 1.6.10-.1.6.0 sürümünde de çözülmüş olması mı gerekiyor?
  5. Resolved Konularda göremediğim yeni bir crash hatası

Şu an karşılaştığım başka bir crash hatasından bahsetmek istiyorum. 1.6.0 betasındayım ve Komplo birliği yakala görevini yapıyorum. Bu görevde kalemin yakınında devriye gezen ve bizim ana görevlerimizden olan Neretzesin budalalığı görevinin devamındaki parçaları bulduktan sonra imparatorluğu...
  6. Resolved I play the game smoothly and save and exit, but when I want to enter the saved game, it crashes and kicks me out of the game.

Yardım edebildiğimiz için mutluyuz, iyi eğlenceler!
    Şu an karşılaştığım başka bir crash hatasından bahsetmek istiyorum. 1.6.0 betasındayım ve Komplo birliği yakala görevini yapıyorum. Bu görevde kalemin yakınında devriye gezen ve bizim ana görevlerimizden olan Neretzesin budalalığı görevinin devamındaki parçaları bulduktan sonra imparatorluğu birleştirme seçimini yaparak seçtiğimiz kadından aldığım bir görev bu. Bu komplo birliğiyle savaştıktan sonra önce esirler sonra envanterlerini yağmalamam gereken kısımda envanterden bir şey alsam da almasam da bitti dediğimde crash hatası alıyorum. Önceki hatanın aynısı yazıyor. Ne yapacağım, ilgilenirseniz sevinirim. Şu anda crash hatasının ID sini de göndereyim size hatta.

This is my crash ID: 2021-07-30_14.36.38_099c2a77c3c6e24dedd077f4b6216217

Ancak hemen ardından ERROR: cannot cleanup crash report. yazısı çıktı. Ne yapacağım bu konuda bir bilgim yok cidden. Oyunda o adamlara saldırmasam da devam edebiliyorum diye tahmin ediyorum ancak o adamlara saldırmazsam da kalemde isyan çıkartıyorlar ve görevi de yapamıyorum.
  7. Resolved I play the game smoothly and save and exit, but when I want to enter the saved game, it crashes and kicks me out of the game.

Yüklemeyi bitirdim ve yeni save açıp hemen oyunu oynadım kaydedip çıktım ve girdiğimde oyun normal devam ediyordu. Sorun şimdilik çözülmüş gözüküyor umarım başka problemler çıkmaz, çıkarsa yine rahatsız ederim sizi. İlginiz için teşekkür ederimmm.
    Türkçe de olur tabiiki. Clean installdan sonra yine yaşıyor musunuz ona bi bakmak lazım.
  8. Resolved I play the game smoothly and save and exit, but when I want to enter the saved game, it crashes and kicks me out of the game.

Gece 2 3 gibi yükleme tamamlanır, ben de ya gece o saatlerde ya da bir sonraki gün öğlen zamanında yine sizi rahatsız ederim buradan. Kolay gelsin şimdilik...
  9. Resolved I play the game smoothly and save and exit, but when I want to enter the saved game, it crashes and kicks me out of the game.

Bu arada Türkçe İngilizce döngüsünü anlamadım Türkçe yazsam olurmu yoksa İngilizce mi yazmam gerekiyor? Eğer Türkçe yazmam sıkıntı olmuyorsa asıl bahsetmek ve anlatmak istedigim şuydu: ''Bannerlord ile ilişkilendirilebilecek tüm dosyaları silmeye çalıştım. Şimdi yeniden yükleme işlemine başlıyorum umarım en iyi şekilde düzelir, tekrar buraya yazacağım. Bu arada crash raporunu ve taleworlds'e save dosyası ve bu konunun URL'sini yükledim. Save dosyamda bir problem varsa ona bakıp yardımcı olabilirsiniz belki.''
  10. Resolved I play the game smoothly and save and exit, but when I want to enter the saved game, it crashes and kicks me out of the game.

I tried to delete all files that can be associated with Bannerlord. I'm starting the reinstallation process now, hopefully it'll fix for the best, I'll post it here again. By the way, I uploaded the crash report and the save file to taleworlds and the URL of this topic. If there is a problem with my save file, maybe you can look at it and help.
  11. Resolved I play the game smoothly and save and exit, but when I want to enter the saved game, it crashes and kicks me out of the game.

Oyunu sorunsuz oynuyorum, kaydedip çıkıyorum fakat kayıtlı oyunuma girmek istediğimde "uygulama bir sorunla karşılaştı, bu sorunu çözmek için gerekli dosyaları toplamamız gerekiyor" hatasıyla beni dışarı atıyor. Defalarca denedim ama oyunu kapattıktan sonra açıp kaydettiğim hiçbir save dosyasına...
Back
Top Bottom