Search results for query: *

1. avatarwan35

Need More Info Ekran Kartı Hatası

haftalar oldu… ilginiz desteğiniz için teşekkür ediyorum ?
  2. avatarwan35

teknik destek bekliyorum
  3. avatarwan35

???? Oyunu iade mi edelim? Herhangi bir gelişme yok mu?
  4. avatarwan35

1. Selected adapter seçeneğinde intel ekran kartı seçili
    Yüksek özellikli ekran kartı görünmüyor. Nvidia sürücülerini silip tekrar yükledim güncellemeleri kontrol ettim. Diğer oyunlarda nvidia ekran kartım çalışıyor(Gta vs.) bu oyunda görmüyor seçeneklerde çıkmıyor
  5. avatarwan35

1 clean install.
    steam de oyunu kaldırdıktan sonra belgelerdeki ve steam klasörü içerisindeki herşeyi elle sildim. tekrar steam den yükledim.
    2. configs dosya değil klasördü. komple sildim oyunu açtım aynı sorun devam ediyor.
  6. avatarwan35

değer 0'dı. 1 yapıp girdiğimde 128 GPU gözüküyordu performansta görüntüye geldiğimde herhangi bir ekran kartı seçili gözükmüyordu tıkladığımda açılan sekmede TEK ekran kartı gözüküyor ve o da İntel in düşük olan ekran kartı.
    sorun henüz çözülmedi.
  7. avatarwan35

EKRAN KARTINI GÖRMÜYOR (TEKRAR)

Mod olunca yardım edemiyoruz derken çok hızlıydınız. Şimdi umursayan cevap yazan yok.
  8. avatarwan35

?? Oyunu silip modsuz tekrar yükledim dosyaları da doğruladım
  9. avatarwan35

Bir önceki başlıkta modlu seçeneğini tıkladığım için ve devamına modsuz da aynı sorun oluyor dememe rağmen teknik destek ekibi yardımcı olmadı. MODSUZ OYUNDA bilgisayarımda olan 2 ekran kartımda düşük olanı görüyor ve 128 GPU gösteriyor görüntünün altındaki seçeneklerden intel ekran kartı...
  10. avatarwan35

Modları kaldırınca da değişiklik yok. Modsuz haliyle yeni bir başlık mı açayım buradan cevap verecek misiniz? Sorun modlarla alakalı değil. Muhtemelen buradan devam etmeniz mantıklı olacağı için olmayacak ben biraz bekleyip yeni bir başlık açıp modsuz seçeneğini tıklayayım
  11. avatarwan35

Bilgisayarımda 2 ekran kartı var oyun intel (düşük) olanı görüyor ve 128MB olarak gösteriyor GPU yu. Görüntü seçili adaptörden yüksek ekran kartıma geçmeye çalıştığımda sadece düşük ekran kartımı görüyor oyun. NVİDİA sürücülerini silip yeniden yükledim ve güncelledim. Diğer oyunlarda ekran...
Back
Top Bottom