Search results for query: *

1. Bu Görevden Nasıl Kurtulabilirim Lütfen Yardım

zaten bi krallıga baglıysanız,kendi krallıgınızı nasıl kuracaksınız ki?son bikaç güncellemede bi degişiklik yapılmadıysa,eskiden böyle bişey yoktu.yani önce baglı oldugunuz krallıktan ayrılmanız gerekiyor ki kendi krallıgınızı kurabilin.
    Zaten yazıda belirttim krallıktan ayrılmak istiyorum fakat bu görev yüzünden ayrılamıyorum. Ben de biliyorum yoksa krallıktan ayrılmadan krallık kuramayağımı. Problem o değil.
  2. Bu Görevden Nasıl Kurtulabilirim Lütfen Yardım

Krallığında klan sayısı azsa zaten başarılı olamazsın bu görevlerde. Eğer klan sayısı fazlaysa ordu topla ve kuzaitin makeb ve chaikandını al yağmala. 600-700 kişilik birden fazla orduyla gelebilirler, onları yenebilirsen zaten çok ağır çöküş yaşıyorlar. Tüm şehirlerini tek tek alabilir, barış felan da yapabilirsin.
    Fakat ben bu şekilde ilerlemek istemiyorum. Güney imparatorluğuna bağlıyım şu an. Ben bu krallıktan ayrılıp kendi krallığımı kurmak istiyorum fakat yapamıyorum zaten sıkıntı da o. Yoksa dediğin gibi bu 3 krallığı da yok ederim uğraşsam ama bu şekilde ilerlemek zorunda bırakılmak canımı sıkıyor. Ben oyunu daha yavaş daha tadını çıkara çıkara oynama taraftarıyım. Görünen o ki çözümü yok, yeni save'e geçeceğiz gibi.
  3. Bu Görevden Nasıl Kurtulabilirim Lütfen Yardım

ya yok et yada barış yapmaya zorla diyor ekranda.barış yapmayı denediniz mi acaba?
    Evet denedim ne yazık ki barış yapamıyorum. Bahsi geçen imparatorlukları yok etmeden görev bitmiyor. Kafayı yemek üzereyim artık. Galiba yeni save açacağım, düzelmeyecek gibi çünkü.
  4. Bu Görevden Nasıl Kurtulabilirim Lütfen Yardım

Arkadaşlar oyun içerisinde komployu durdur diye bir görev var ya ben o görevi umursamadım, yapmadım ilerlemesin diye. Sonra oyun kendi kendine beni bir sonraki göreve attı ve 3 tane krallığı bitirmemi istiyor benden. Halihazırda bulunduğum krallıktan da çıkamıyorum o 3 krallığı da yok...
  5. Tek oyunculu sefere girerken oyunun crash vermesi

Mayıs 16 tarihli Güncel Mod Listesi konusundaki modlardan bazılarını, kafama yatanları, indirdim ve kurdum. "Buy Patrols" ve "Xorberax Cut Through" modları oyun açılışında crash verdirdiği için kaldırıp devam ettim. Oyuna girdim ve yeni sefere bastım. Bir süre sonra bu hatayı verdi. Bannerlord...
Back
Top Bottom