Search results for query: *

1. 1.8.0 game crash

The game crashes 3 5 seconds after entering the game and walking on the map. I tried turning off mods and it didn't work Exception information Type: System.NullReferenceException Message: Object reference not set to an instance of an object. Source: TaleWorlds.CampaignSystem CallStack: at...
  2. Modsuz oyuna girememe 1.8.0

Bannerlord 1.8.0 sürümüne asla giremiyorum ne modlu ne modsuz önceden 180e modlar kurmustum açılmadı hepsini sildim, oyunu sildim yükledim doğruladım hiçbir türlü giremiyorum (eklemeyi unutmuşum oyun çöküyor)
  3. Bannerlord krallık kuramama

Yerleşkenizde valiyeyle konuşmanız gerekiyormuş
  4. Bannerlord krallık kuramama

Tüm gereksinimleri karşılıyorum fakat krallık kuramıyorum create kingdom yeri çıkmıyor npclere gidiyorum krallığını kur çıkmıyor sürüm 1.6.5 beta
  5. Resolved Bannerlord "GPU aygıt örneği askıya alınmış" hatası

Merhaba. Sistem özellikleriniz nedir? Oyununuzda herhangi bir mod yüklü mü?
    Öncelikle teşekkürler hayır mod yüklü değil, launcheri yönetici olarak başlattığımda sorunum düzeldi.
  6. Resolved Bannerlord "GPU aygıt örneği askıya alınmış" hatası

Oyunun eğitim aşamasında sığnağa baskın yaparken askerlerime şuraya gidin emri verdiğimde (f1 sol tık) oyun crash veriyor başka emir verdiğimde sıkıntı olmuyor ama saldır vb. crash verdiğinde ise şu hata çıkıyor https://www.hizliresim.com/qfxirut
Back
Top Bottom