Search results for query: *

1. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Ama tamam da sonuçta sonuçta oyunun bir ismi var. İnsanlar Warband oynadıkları için bu oyunu satın aldı. Oyunu tamamlamadan dlc sızıntısı vermek çok büyük hatalı şirketin geleceği açısından. İnsanlar bu oynu "aa EA/Ubisoft bir oyun yapmış nasılmış bir deneyelim" diye almıyor. Eğer Bannerlord'a ticari amaçla bakılır ve oyun güzelleştirilmezse M&B serisinin havası düşer, karizması çizilir. Şu an çok kişi tam sürümün nasıl olacağını bekliyor. Bu zamana kadar erken erişim iyi yönetilemedi. Şu an geldiğimiz noktada o kadar patch almış bir oyuna hala bomboş diyorsak ilk erken erişime çıktığındaki içerik boşluğuna bakın. Şunu diyebilirim, eğer tam sürüm insanları tatmin etmezse ileride insanlar M&B ismini gördüğünde oyunu satın almaz. Oyuna bilmem "new scene" diye bilmem kaç tane şehir getiriyorlar. Kimse demiyor mu oyuncular boş boş şehrin içerisinde niye gezsin manzara desen outher mesh'lerden ibaret. Yap abicim şu bir evi 10bin dinara satın alabiliyorsun diye. Yap ana haritada küçük bir yer koy ismini bilmemne malikanesi 100bin dinara satın alınabiliyor de. Yani hiç mi kafanızı ilginçliğe çalıştırmıyorsunuz. Warband'da kitap okuma tarzı bir şey vardı koy mesela onu içine 10 sayfa yazı yaz eski Kalradya tarihi diye çok bir şey istemiyor. Hayır bunları yapmak zor desen adamlar onlarca şehri yapıyor level 1,2,3 ayrı ayrı, kuşatmalarda ayrı, mevsimlerde de ayrı ayrı tasarlıyorlar. Şehrin içine oyuncu girmiyorsa bunun mantığı ne?
  2. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

İnşallah insanlar hayal kırıklığına uğramazlar diyeyim. Çünkü zaman uzayınca otomatikmen beklenti artıyor.
  3. In Progress General Space in scene path! Need to have underscore instead hatası

Evet şimdi ilginç bir şey oldu terraine.

şu hatayı alıyorum ve bu hata büyük ihtimal tüm sorunun kaynağı:
    MMRNc.png

terrain dümdüz oldu terrain normal hatası gitti ve dikkat ederseniz boyadığım layerlar ortaya çıktı ancak kendi karelerinin içinde. şöyle:
    fA0ku.png

yakın zamanda dosyaları yüklemeyi umuyorum.
    Bu arada space in scene path gerçekten de dosya ismiyle ilgiliymiş hiç akıl edememiştim ben sandım haritanın içinde boşluk falan var diye. kıt ingilizceme verelim o hatayı.
    Dosyayı http://upload.taleworlds.com:8080/ adresine yükledim.
    Forum name: kalayciigg
    url:
    dosya ismi: alamut castle.rar
  4. In Progress General Space in scene path! Need to have underscore instead hatası

Evet şimdi ilginç bir şey oldu terraine.

şu hatayı alıyorum ve bu hata büyük ihtimal tüm sorunun kaynağı:
    MMRNc.png

terrain dümdüz oldu terrain normal hatası gitti ve dikkat ederseniz boyadığım layerlar ortaya çıktı ancak kendi karelerinin içinde. şöyle:
    fA0ku.png

yakın zamanda dosyaları yüklemeyi umuyorum.
    Bu arada space in scene path gerçekten de dosya ismiyle ilgiliymiş hiç akıl edememiştim ben sandım haritanın içinde boşluk falan var diye. kıt ingilizceme verelim o hatayı.
  5. In Progress General Space in scene path! Need to have underscore instead hatası

İlk başlarda sıkıntı yokken sonra birden Modding Kit bozulmaya başladı büyük ihtimal içini kurcalarken bir şeyleri bozdum. İlk önce gökyüzü 90 derece yana döndü programa her girişimde sky'ı 360 derece panaroma yaptım o sıkıntı olmadı çünkü testte de normal gökyüzü vardı. Sonra ise bu hata geldi...
Back
Top Bottom