Search results for query: *

1. mehmetçelebi1

SP Medieval MD.Faith And Blood

Savaş Çanları çalınca türk atlıları atlarına kanat eder Savaş meydana iner Ama bu kez savaş Meydanında Uzak Batıdan gelen Sert savaşçılar vardır; Hac adına Hayatını adamış şövalyeler,derebeyleri,milisler ve Kontlar Batıdaki hanelerini bırakarak kudüs adına savaşmak için filistine gelmişler ve...
  2. mehmetçelebi1

Rise Of The Ottoman 1452

Rise Of The Ottoman 1452 1452 de II.Mehmet ve XI. Konstantinos † konstantinopolis için destansı bir tartışma girmişlerdir. Peki siz bu destansı mücadelede yaşanan gençlerin içinde genç Sultan II.Mehmet son imparatoru X II.Mehmet son imparatoru X. Konstantinosun mu? Mehmet II and XI in...
  3. mehmetçelebi1

[DERS] Savaş Sahnesi hazırlama,oyuna ekleme

Merhabalar Mod yapım dersleri Serisi hazırlama karar verdim ilk olarak harita üzerinde savaş sahnelerini düzenlemeyle başlayalım İlk Olarak oyuna edit mod açık olarak girip bir arazi hazırlayın sonra module_scenes : en altadaki ")" bir üstüne build ediyoruz sahne oyuna ekleniyor...
  4. mehmetçelebi1

[SP]Medieval Dawn : warriors of faith

MODUN HİKAYESİ VE ANA TEMASI Modumuz 1105 Yılında Haçlıların kanan kurmasıyla başlıyor: bu dönemde selçukluda isyanlar ve bölünmeler baş göstermiştir. İslam diyarında kendi içinde savaşırken hristiyanland Papa II. Urbanus'un Tüm Hristiyan dünyasına çağrıda bulunmuşdur. Bu çağrıya cevap...
  5. mehmetçelebi1

How do I change the battle scenes in the mod I developed?

I want to make this field flat and big, what codes do they have, I tried it until random scenes, I didn't, if anyone knows, it would be a legend
  6. mehmetçelebi1

Geliştirdiğim modda savaş sahnelerini nasıl değiştirim çölde yada bozkırda sahne büyütmek istiyorum olmuyor nasıl yapılıyor

bu sahası düz ve büyük yapmak istiyorum hangi kodlardan rastgele sahnelere kadar olcak olmadım bilgisi olan yazarsa efsane olur
Back
Top Bottom