Search results for query: *

1. Yükleme ekranlarında çürüdüm...

SSD ve ethernet kablosu hayatımda parasını en çok hak eden şeyler oldu.
    Warhammer II Total War oynamayı dene, yükleme ekranı savaştan daha uzun sürüyor SSD dışında.
    Haklı olabilirsin ama bahsettiğin oyun başka, bu oyun başka. Hem benim asıl canımı sıkan nokta beklemek değil, HDD'nin fps kaybına sebep olması. Bu yüzden oynanamaz. Boş bir ver yansın yapmıyorum burada.
  2. Yükleme ekranlarında çürüdüm...

Forumda yeniyim. Bu yüzden ilk başta sadece uluslararası kısmından konu girebiliriz diye düşünüp aynı konuyu oraya da aynı şekilde yazdım. Kusuruma bakmayın.
  3. Yükleme ekranlarında çürüdüm...

Sunum: Oyunu mart ayının 30'undan beri oynuyorum. O günden beri çok fazla güncelleme gönderdiniz. Teşekkürler. Ama maalesef benim bilgisayarım oyunda yüksek FPS görse dahi ki HDD yüzünden ani düşüşlü. Oyundaki 200-300 saatlik oynayışımın 100 saati; herhangi bir kişiye saldırıda bulunduğumda, bir...
  4. Yükleme ekranlarında çürüdüm gittim...

Sunum: Oyunu mart ayının 30'undan beri oynuyorum. O günden beri çok fazla güncelleme gönderdiniz. Teşekkürler. Ama maalesef benim bilgisayarım oyunda yüksek FPS görse dahi ki HDD yüzünden ani düşüşlü. Oyundaki 200-300 saatlik oynayışımın 100 saati; herhangi bir kişiye saldırıda bulunduğumda, bir...
Back
Top Bottom