Search results for query: *

1. Kadir07

Resolved Komployu Durdur! Görevinde Sığınak Baskını Yaparken Çökme

Bahsettiğiniz durum için 100 asker gibi bir sınırlama bulunmuyor. Askerlerden bir ve ya bir kaçında problem olabilir ancak ne yazık ki save dosyası olmadan bu sorunu yeniden oluşturabilmemiz pek mümkün değil. Bu yüzden bu başlığı şimdilik resolved olarak işaretleyeceğim. Lütfen aynı hatayla tekrar karşılaşmanız halinde durumu save dosyanızla birlikte bize iletiniz. Öneri ve gözlemlerinizi burada yer alan başlık altında bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkürler!
    Ben teşekkür ederim
  2. Kadir07

Tek Oyunculu Oyunda Getirilmesinin Oyuna Faydalı Olacağını Düşündüğüm Özellikler

Lordun nüfuzu ve namına orantılı olarak katıldığı savaşlardaki askerlerin kaçması yerine sonuna kadar savaşmayı desteklemeleri güzel olurdu. Mesela 100 nüfuza sahip, 600 nama sahip bir lord savaşta yaralandı ya da ağır asker kayıpları veriyor askerlerin belirli çarpan hesaplamaları ile (Firar -...
  3. Kadir07

Bunu duyduğuma sevindim! Herhangi bir mod ya da hile kullanıyor musunuz? Sığınaklara alınacak maksimum asker sayısı oyun tarafından 10 ile sınırlandırılmış durumda. 100 asker ile hideout a nasıl girebildiğinizi incelemek gerekir. Save dosyanızı yine de gönderebilir misiniz? Teşekkürler.
    Herhangi bir hile yada cheatmode yi aktif bile etmedim mod da kurmadım. Yanlış anlaşılmış sanırım, sığınaklara 100 asker ile girmiyorum demek istediğim birliğimde 100'ün üzerinde asker varken sığınak giriş ekranında saldır butonuna bastığım sırada (asker seçim ekranı gelmeden) oyun çöküyor. Fakat birlikteki asker sayısını 100'ün altına indirdiğimde yine aynı sığınağa gittiğimde sorunu yaşamıyorum. Save dosyalarımı ve oyunu sildim malesef, en son çıkan 1.5.10 beta sürümünün bizlere açılmasından sonra devam edeceğim. Bu arada gözlemlediğim ve önerilerimi listelediğim bir yazı var bu yazıyı sizlere ulaştırmak isterim.
  4. Kadir07

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Köylüden sığınak basma görevini alınca ve geceyi bekleyip pusunca loading ekranında takılı kalıyor 25 dakika bekledim.
    100 askerden fazla asker varsa yanında çökme oluyor oyunda
  5. Kadir07

Merhaba. Detaylı olarak inceleyebilmemiz adına bu durumu görebileceğimiz bir save dosyasını upload.taleworlds.com üzerinden bize gönderebilir misiniz? Dosyayı bulabilmemiz için lütfen açıklama kutusunda bu başlığın linkine vermeyi unutmayınız. Şimdiden teşekkürler.
    Ben sorunu yaklaşık 1 2 saat önce deneyerek çözdüm. Sorun birlikte 100 askerden fazla ise çökme oluyor. Sadece komplo görevi değil bütün sığınaklara girerken aynı şekilde. İsterseniz yinede dosyayı gönderiyim.
  6. Kadir07

Sorunum şimdi bütün sığınaklara girdiğimde de devam ediyor. Önceki gibi 2 3 tane sığınaktaki gibi değil gittikçe artıyor :sad:
  7. Kadir07

Oyundaki komployu durdur görevlerini yaparken sığınağa baskın yapıyorum oyun çöküyor (görevi yerine getiremiyorum tabiki baskın yapamayınca). 1 değil 2 değil oyunu ilk önce dosya doğrulaması yaptım fakat problem çözülmedi tekrar indirdim şuan halen devam ediyor.
Back
Top Bottom