Search results for query: *

1. Resolved application crashed because a fatal error occurred while checking sound bank files hatası

"steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\Sounds" klasörünü silip tekrar verify ettikten sonra deneyebilir misiniz?
    dediğiniz işlemi 4 kere yaptım yineyapayım maalesef aynı hata
  2. Resolved application crashed because a fatal error occurred while checking sound bank files hatası

Merhaba. Olası çökme ve launcher problemleri için buradaki adımları denedikten sonra tekrar aynı problemle karşılaşırsanız, çökme sonrasında oluşturulacak olan Crash ID yi ve donanım özelliklerinizi paylaşır mısınız? Crash ID oluşturulduktan sonra otomatik olarak panonuza kopyalanır ve ''2021-01-18_01.42.57_4fad524b502dc5d39f47374f5b22806b'' gibi görünür. Panonuza win+V yardımıyla ulaşabilir ve ID yi direkt buraya yapıştırabilirsiniz. Ayrıca çökmenin hemen öncesine ait bir save dosyasını, bu konuya ait linke description bölümünde yer vererek, http://upload.taleworlds.com adresine yükler misiniz?
    steamapps\common\Mount & Blade II Bannerlord\bin\Win64_Shipping_Client buraya girip oyunu sadece bannerlord yazan dosyayla hata almıyorum. sistem özelliklerim gpu rx 5600 xt 6gb tuff evo modeli
    cpu ryzen 5 3600
    ssd
    asus prime b450-mk anakart
    16 gb ram
    bütün driverlar güncel oyunda aytnı şekilde
  3. Resolved application crashed because a fatal error occurred while checking sound bank files hatası

bu hatayı sürekli alıyorum dosyaların bütünlüğünü kontrol ettiğim zaman herhangi bir sıkıntı görülmüyor ancak oyuna girdiğimde başlıktaki hata çıkıyor oyunu 2 defa silip yükledim aynı zamanda 2 defa sound dosyasını silip dosya bütünlüğünü doğrula diyip dosyaları geri yükledim ancak hiçbir...
Back
Top Bottom