Search results for query: *

1. Resolved "the application faced a problem. we need to collect necessary files to fix this problem" hatası.

Dediklerinizin hepsini demedim cihazım güncel oyunum Epic Games üzerinden alınmış orijinal ürün e.1.5.9 yaması dahil hiç bir yamada sorun yaşamadan oynuyordum e.1.5.10 u yüklediğin andan itibaren oyun berbat bir hal aldı dosya doğrulama yapıyorum sorun düzelmiyor native den dosyaları silip epic üzerinden tekrar yükledim sorun devam ediyor 11 Mayıstan bu yana bu arkadaşa yardım edilmemiş Erken erişim bir oyun olduğunun farkındayız ama bu kadar ilgisizlik çok fazla
    hocam sorma ya. yeniden oyuna bir bakayım dedim neler eklenmiş diye aylardır bu hatadan dolayı açamadım bile
  2. Resolved "the application faced a problem. we need to collect necessary files to fix this problem" hatası.

Bunu duyduğuma üzüldüm. Konu QA ekibimize iletildi ve üzerinde çalışılıyor. Geri dönüş aldığımda bu başlığı güncelleyeceğim. Anlayışınız için teşekkürler.
    cevap gelmedi mi hala?
  3. Resolved "the application faced a problem. we need to collect necessary files to fix this problem" hatası.

hocam sanırım sorunu çözdüm, denilen klasörü sil falan, her neyse, bannerlordun yüklü olduğu klasörden aç direk oyunu, ama yönetici olarak bu sefer çökme olmadı
    bende işe yaramadı ya
  4. Resolved "the application faced a problem. we need to collect necessary files to fix this problem" hatası.

Giriş videosundan sonra yaşanan çökme için aşağıdaki geçici çözümü deneyerek sorunun devam edip etmediği konusunda bize bilgi verir misiniz?
    Şu klasöre gidin: "SteamLibrary \ steamapps \ common \ Mount & Blade II Bannerlord \ GUI \ GauntletUI"
    Ve "spriteData.xml" dosyasını silin. Bundan sonra oyun dosyalarının doğrulanmasına gerek yoktur. Oyun, yeniden başlatıldığında dosyayı yeniden oluşturacaktır.
    bunu silince ana menüye girdi ama bu sefer de aynı hatayı yeni sefer başlat dedikten sonra verdi. CrashUploader'i çalıştırdım. orda verdiği ID: 2021-05-06_12.48.08_98dfdfbbb62e61b949329c0582725a76
  5. Resolved "the application faced a problem. we need to collect necessary files to fix this problem" hatası.

Merhaba. Geri dönüşte yaşanan gecikme için üzgünüm. Çökme ve launcher problemleri için buradaki adımları denedikten sonra tekrar aynı problemle karşılaşırsanız, çökmenin hemen öncesine ait bir save dosyasını, bu konuya ait linke description bölümünde yer vererek, http://upload.taleworlds.com adresine yükler misiniz? Teşekkürler.
    save dosyası alamıyorum ki. uzun süredir oyuna girmiyordum. launcherda talesworlds logosu gözükürken atıyor oyundan direkt.
  6. Resolved "the application faced a problem. we need to collect necessary files to fix this problem" hatası.

Bannerlord'u uzun süredir oynamıyordum. Bugün 1.5.9 versiyonuna güncelleyip oyuna girmek istedim ama oyun açılırken giriş ekranında Taleworlds yazısından sonra "the application faced a problem. we need to collect necessary files to fix this problem" diye hata verdi ve oyuna giremiyorum. Acaba...
Back
Top Bottom