Search results for query: *

1. Özel savaşlarda öldükten sonra asker seçme

-----geliştirme için öneri postu çünkü geçen sefer önerdiğimde ciddiye alınmıştı ve bu beni mutlu etti :) ------ özel savaşlarda ölünce tüm o yükleme ekranlarına katlanmak çok sıkıcı savaşın başında kafanıza bir kaya düşüyor ve tamamen ya savaşı izlemek yada yeniden başlatmak gerekiyor onun...
  2. SP - General custom battles choosing a new soldier after death

first of all sorry for my bad english i die at the beginning of the war and i need to restart the war but i would like to play a soldier who is alive
  3. blacksmith item unlock cheat

blacksmith item unlock cheat pls for 1,70
  4. MP please add warhammers

please add warhammers to the game
  5. Özel Savaşlar da Asker Tiplerini Seçme

Asker tiplerini ve levellerini değiştirmek istiyorum en son seviye askerler en son seviye zırhlar yada onun gibi op şeylerle bir savaş yaşamak istemiyorum ama bu seçenek yok yetkililer bunu bir sonraki güncelleme de getirmeli bana sakın bir mod önermeyin bunu daha öncede yaşadım oyun haftada bir...
  6. Özel Savaşlar Asker tiplerini değiştirme

Asker tiplerini ve levellerini değiştirmek istiyorum en son seviye askerler en son seviye zırhlar yada onun gibi op şeylerle bir savaş yaşamak istemiyorum ama bu seçenek yok yetkililer bunu bir sonraki güncelleme de getirmeli bana sakın bir mod önermeyin bunu daha öncede yaşadım oyun haftada bir...
  7. SP - General Custom Battles Change soldier levels and types

Please add the this option in game i don't want best level soldiers
Back
Top Bottom