Search results for query: *

1. Resolved %100 GPU kullanımı

Merhaba. Güncel sürümde bu sorunla karşılaşmaya devam ediyor musunuz?
    evet fazlaca devam ediyorum e.1.5.10 ile sorunlarım katlanarak arttı ve her hangi bir teknik destek alamıyorum
  2. Resolved "the application faced a problem. we need to collect necessary files to fix this problem" hatası.

Dediklerinizin hepsini demedim cihazım güncel oyunum Epic Games üzerinden alınmış orijinal ürün e.1.5.9 yaması dahil hiç bir yamada sorun yaşamadan oynuyordum e.1.5.10 u yüklediğin andan itibaren oyun berbat bir hal aldı dosya doğrulama yapıyorum sorun düzelmiyor native den dosyaları silip epic üzerinden tekrar yükledim sorun devam ediyor 11 Mayıstan bu yana bu arkadaşa yardım edilmemiş Erken erişim bir oyun olduğunun farkındayız ama bu kadar ilgisizlik çok fazla
  3. Resolved %100 GPU kullanımı

Ben söyle bir çözüm buldum gibi ama gibi Nvidia denetim masasında öncelikle varsayılanlara döndüm sonrasında yine Nvidia denetim masasında 3d seçenekleri bölümüne girip oyun için manuel profil oluşturdum ve ordan Fps vs bir kaç ayar yaptım özetle oyundaki tüm ayarları burdan yaptım sonrasında Nvidia Geforce uygulamasını açtım oyunu ordan optimize ettim ve sorun çözüldü bazı cihazlarda Bannerlord optimizasyon sorunları yüzünden garip tepkiler verebiliyor demeni tavsiye ederim

Veya şu olabilir Nisan 2021 windows güncellemesi bazı cihazlarda oyunlarla ilgili ayarları mahvetmiş bu sebeple de sorun yaşıyor olabilirsin buna yapabileceğin şeyler
    Bios u güncellemek fakat bu riskli sebeplerini netten bakabilirsin
    Yeni gelicek windows güncellemesini bekleyebilirsin
    Yada format atıp windows güncellemesi yapmadan oyunu oynamayı deneyebilirsin formattan kastım windows içinde ki fabrika ayarları dön kısmı
    Umarım Nvidia ayarları ile çözebilirsin
  4. Resolved %100 GPU kullanımı

GPU memory kullanımı artımının nerde olduğunu kontorl edebilir misiniz ? Sahne loadinglerinde veya "New Campaign" yaptığınızda kültür seçtiğinizde artım oluyor ise, şirket içi çalışma branchlerimizde, sorunu çözebilecek bir fix yaptık. En yakın patchlerden birinde göndermeyi umuyoruz.
    Oyun içinde bir şehirde beklerken haritada gezerken genelde karşılaşıyorum savaşlar sırasında Gpu yüklenmesi olmazken şehirde beklerken oluyor evet bu garip bir şey bu yüzden yardım istedim
  5. Resolved %100 GPU kullanımı

Asus FA506II-BQ018 model Amd Ryzen 5 4600 H 16 Gb 3200 Mhz DDR4 ram Gtx 1650 Ti 4 Gb ekran kartına sahibim Bannerlord 1.5.8 yamasını yüklediğimden beri oyuna girdiğimde sefere başla demesem bile 1-2 dakikalık sürede Gpu kullanımım Bannerlord tarafında 3.4 gb cıvarına çıkıyor oyunu en düşük...
Back
Top Bottom