Search results for query: *

• Users: madly
  • Order by date
  1. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Battle Terrain System geldi mi ? Uzun süredir forumdan ve oyundan uzağım. Dönmek için bu özelliği bekliyordum.
    Yok hocam. Gelmedi daha.
  2. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Her ülkeye General ailesi gelmiş. Bir sürü general oluyor. Çok fazla spawn oluyorlar. Niye böyle?
  3. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

1.5.10 sürümünde önemli bir şey var mı? Oyunu tekrar indirmeye değecek bir şey var mı?
  4. Vlandiyaya Çökmek

Hocam bu nasıl oluyor. Ben oynarken ölenler oluyor ama beni aday yapmıyorlar. Klan seviyeniz kaç?
  5. Barış Haraçları.

Karşılığı toprak alma, savaş tazminatı, küçülen devletleri vasal yapmak gibi şeyler olmalı. Bir de parayla şehir alabilme neden ticaretin son perki? En salak Lord bile parasıyla değil mi sat şehri diyebilmeli. Illa perk olacaksa ticareti 300 olan ucuza kapatsın.
  6. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Neden bu modu hiç kullanmadım bilmiyorum o kadar mod arasında ama artık kullanıyorum dün türkçe pakedinide paylaştılar.
    Barış ilan ettikten sonra ne kadar gün içersinide savaş ilan edebileceğini barış süresini detaylı bir şekilde ayarını sunan mod.
    İyi oyunlar dostum.
    Teşekkür ederim.
  7. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Yapay zekanın sürekli savaşa girmesini engelleyen, azaltan bir mod var mı?
  8. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bir ara diğer Lordların yanında da yoldaşlar olacak deniyordu.Bu plan iptal mi edildi yoksa geçerli mi?
  9. [SP] - Freelancer - Askerlik Modu

Hocam önceki sürümde küçük küçük nam da geliyordu. Bu sürümde nam gelmiyor. Ülke şanı artıp nam gelmemesi çelişiyor.
  10. Battle Brothers [BROs] - Alımlar Açık [TR/EU]

Maçlarınızı canlı olarak izlemek mümkün mü?
  11. [SP] - Entrikalar Modu - Suikastler, kaçırmalar, dedikodular ve dahası

Hocam küçük bir sorun oldu belki haberiniz yoktur. Corein ile evliyim, Wuthyin ile ilişki yaşa dedim. Ilişki başarılı oldu, hamile kaldı. Ansiklopedi'de söyle gözüküyor:
    Corein eski eş, Wuthyin eski eş, Wuthyin eski eş, Corein eski eş.
    Herhalde boşanmış saydı. Çünkü Wuthyin'e en ateşli hayranınızım dedim o da birbirimizi tanıyalım vs dedi.
  12. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Testudo formasyonu gibi formasyonlar gelir mi?
    Foto koyamadım.
  13. [SP] - Freelancer - Askerlik Modu

Hocam iki defa Battania Fian Şampiyonu itemleri ile terhis oldum. +500K para ediyor :smile: Belki her rütbenin itemi 1 kere alınabilir gibi bir şeyler ayarlamak istersiniz.
  14. [SP] - Freelancer - Askerlik Modu

Hocam rütbe atlarken yaptığımız seçenekte ansiklopedi açılmıyor. Hangi askerin özelliği ne bakabilsek iyi olur. Bir de değiştirmek isteyenler için dikey değilde yatay olarak rütbe değişimi olsa hoş olur.
  15. [SP] - Freelancer - Askerlik Modu

Çok iyi. Teşekkürler.
  16. [SP] - Freelancer - Askerlik Modu

Fian şampiyonu gibi özel birlik olabiliyor muyuz? Ona göre ayarlicam yeni karakteri.
  17. Resolved Ansiklopedi Hatası, son görülme bugün.

Ne zaman düzelecek?
  18. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Demircilikte tüm parçaları açma modunu bilen var mı?
  19. Komplo Entrika

süikast mekaniği oyun içinde var, neden gelmesin
    Nasıl var? Nerede?
  20. Komplo Entrika

Ben ileride kral öldüğünde hanesinde kimse yoksa klan seviyesi 5-6 olan haneler arasında seçim yapılacağını düşünüyorum. Oy sistemi vs. var sonuçta.
Back
Top Bottom