Search results for query: *

1. [WB][SP] Cihat ve Haçlılar v6 Çıktı !!!

Kardeşim eline emeğine sağlık öncelikle.Biz buradan fark ettiğimiz hataları ve ekstra özellikleri sana belirtirken sadece yazıyoruz.Sen arka planda bunlarla epey uğraşıp vakit harcıyorsun ve eminim istenilen şeyleri yapmaya kalktığında farklı yerlerde de hata çıkabilir.Bu oldukça karmaşık ve zor bir durum.Gerçekten kolay gelsin.Şimdi nacizane ben de tespitlerimi ve isteklerimi yazmak istiyorum.Yapılabilir mi kısmını sana bırakıyorum.Yaparsan güzel olur sadece.

• Bazı kale ve şehirlerde hatalar var bilgin olsun.(görünmez yer ve duvarlar,karanlık yapılar)
    • Asker ağacımızdaki askerler verdiğimiz silahları ve kıyafetleri eksik kullanıyor.(kimisi sorunsuzken kimisi eksik mesela çizmesiz yada mızraksız)
    • Diğer krallıklarla ateşkes imzalamak olanaksız.( her defasında onur için devam etmek istiyorlar.İkna kabiliyeti yüksek dostu yollamama rağmen)
    • Devriye ekibi oluşturabilsek güzel olur.(20'li 50'li 100'lü gibi)
    • Tutsak lordumuzu para karşılığı kurtaramıyoruz kendimiz kurtarmaya çalışıncada çok zor şehir bize saldırıyor ve itemimiz yok.
    • Kervansaraylardaki işletmeler çok sık istekte bulunuyorlar.
    • Kendi dost ve lordlarımızın ismini değiştirebilmemiz mümkün olursa güzel olur.
Back
Top Bottom