Search results for query: *

• Users: Eagle'
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Eagle'

Kuşatma Etkinliği ??? [NeoGK]

Sene içerisinde EU'da birkaç defa NeoGK modülünde kuşatma eventleri yapıldığına şahit oldum. Bende aynı kuşatma etkinliğini TR'de yapmak istiyorum. Olası bir kuşatma etkinliğinde katılım nasıl olur? Bireysel katılım durumunuzu oylamada belirtirseniz sevinirim. Ayrıca daha önce herhangi bir Siege...
  2. Eagle'

TR One-Handed Düello Turnuvası [Kazanan: Titan]

Eagle' ve yetkili ekibin siz değerli oyuncular için düzenlemiş olduğu "TR Duel Tournaments" etkinliklerinin ilkini tanıtmaktan onur duyuyoruz. Düello şeklinde olacak bu etkinliklerden birincisinin konsepti "Tek elli kılıçlar" olacaktır. Tüm katılımcılara şimdiden başarılar. - Turnuva formatı...
  3. Eagle'

HUN Gaming Community / Powered by Eagle'

HUN GAMING COMMUNITY HUN Gaming Community Eagle' tarafından oyuncuların birbirlerine saygılı bir şekilde eğlenerek oyun kabiliyetlerini geliştirmek amacıyla kurulmuş olup 21.12.2020 tarihinden beri M&B Warband topluluğuna hizmet vermektedir. Katılımcılar genel Discord ve topluluk kurallarına...
  4. Eagle'

TR_8B_Siege / AKTİF

TR_8B_Siege TR_8B_Siege sunucusu, Warband klanları ve toplulukları için halihazırda girip maç atabilmeleri, yeni oyuncular kazanabilmeleri için açılmış bir sunucudur. Topluluk katılımcıları kurallara uymak zorundadır. Sunucumuz 01.06.2021 tarihinden beri hizmet vermektedir. İstek, şikayet ve...
  5. Eagle'

TR_8B_Duel / AKTİF

TR_8B_Duel TR_8B_Duel sunucusu, Warband klanları ve toplulukları için halihazırda girip maç atabilmeleri, yeni oyuncular kazanabilmeleri için açılmış bir sunucudur. Topluluk katılımcıları kurallara uymak zorundadır. Sunucumuz 01.06.2021 tarihinden beri hizmet vermektedir. İstek, şikayet ve...
  6. Eagle'

TR_8B_Deathmatch / AKTİF

TR_8B_Deathmatch TR_8B_Deathmatch sunucusu, Warband klanları ve toplulukları için halihazırda girip maç atabilmeleri, yeni oyuncular kazanabilmeleri için açılmış bir sunucudur. Topluluk katılımcıları kurallara uymak zorundadır. Sunucumuz 01.06.2021 tarihinden beri hizmet vermektedir. İstek...
  7. Eagle'

[MP] Sunucuda Çift Elli Silahları Engelleme

Sunucumda çift elli silahları engellemek ve birlik sınırı koymak istiyorum fakat sunucu dosyaları arasından neleri değiştirmem gerektiğini bilmiyorum. Sunucumda yalnızca "Adimi Tools" yüklüdür.
  8. Eagle'

TR_Match_Making / AKTİF

TR_Match_Making sunucusu, Warband toplulukları ve oyuncuları için halihazırda girip karma maçlar atabilmeleri, yeni oyuncular kazanabilmeleri için rekabetçi harita ve sistemlerle donatılmış bir sunucudur. Sunucu hakkında daha fazla bilgi almak ve sunucuda düzenlenen karma maçlara katılabilmek...
  9. Eagle'

SG_Official / AKTİF

SG E-Spor SG E-Spor Gaming Community, değerli oyuncularının birbirlerine saygılı bir şekilde eğlenerek oyun kabiliyetlerini geliştirmek üzere kurulmuş bir oyuncu topluluğudur. Discord sunucumuza gelerek sen de topluluğumuza katılabilirsin. Topluluk katılımcıları kurallara uymak zorundadır...
  10. Eagle'

Resolved Multiplayer Custom Map Ekleme

Warband sunucum için custom map eklemek istiyorum ama ne güzel harita bulabildim ne de sunucu dosyaları arasından nereye atacağımı biliyorum. Sunucu dosyaları arasından nereye atmam gerekiyor harita dosyalarını? Ayrıca önerebileceğiniz mapler varsa sevinirim
  11. Eagle'

Warband Multiplayer Custom Map Ekleme

Sunucuma custom mapler eklemek istiyorum ama harita dosyalarını sunucu dosyalarında nereye eklemem gerekiyor?
Back
Top Bottom