Search results for query: *

1. Bi Modda Bizden Türkçe Dublaj ve Seslendirme Modu

helal olsun amatör de olsa berbat da olsa yapılmış olması güzel
  2. Karakter ölümü

güncelleme ile gelmiştir o zaman. zaten sonra save e dönüp itemleri zulaya koydum öyle yeni karaktere geçtim yoksa itemler gidiyordu buda saçma geldi bana koskoca yer kaplayan hayvan gibi itemler gitmez mantıken
    ben en az 10 defa esir düşmüşümdür at toplaması baya sıkıntı
  3. Karakter ölümü

karakter öldükten sonra ekran çıktı bende ordan seçtim
    bende çıkmadı kız kardeşime direk geçti ama çok önceki versiyonlardaydı
  4. Karakter ölümü

Çocuğun varmıydı?
    vardı hocam 16 tane 4 5 tanesi 18 üstüydü ama varis nasıl seçiliyor halen daha bilmiyorum
  5. Karakter ölümü

param ve nüfuzum kaldı eşyalarımın sadece 3 5 tanesi kaldı diğerleri yok
    bende hepsi kalmıştı eşyaların keşke bi kalede muhafaza etseydin. ama bende nüfuz sıfırlanmıştı baştan nüfuz kasmıştım.bide varis seçme ekranını bulamadım ölünce direk kız kardeşime geçti
  6. Zırhlar

cheat menu ile al
  7. Karakter ölümü

bütün itemlerin kalıyor paran kalıyor ama nüfuz sıfırlanıyor. varis atama bende çıkmadı direkt kız kardeşime geçti.
  8. Çok Değişik Bir Hata

dosyaları doğrula düzelir
  9. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

perklerin çalıştığını bide çocuk eğitimi diye bişi gördüm başka da yenilik göremedim varsa söyleyin
  10. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

1.5.7 de yenilik var mı ?
  11. Acaba yapımcılar oyunu hiç oynuyor mu?

bence tam tersi, dışı kötü görünüyor ama aslında içinde güzel bir oyun. Sadece üzerinde çok çalışılması gerekiliyor.
    şu haliyle berbat. çok çalışılırsa elbette güzel olacaktır mesela 3 sene sonra ?
  12. Oyunda çocuğum olmuyor?

Nasıl yani, işaretlediğimizde ölüm ve doğum devre dışı mı kalıyor ?
    aslında işaretlemesi gerekiyor siz tam tersini söylemişsiniz çünkü ben işaretlemiştim gayette güzel 15 tane çocuğum oldu
  13. Acaba yapımcılar oyunu hiç oynuyor mu?

oynuyorlar deniyorlar ama 100bin kişinin oynayıp 1 2 kişiye denk gelen hataları çözüyorlar sürekli. hiç yenilik yok savaş savaş savaş. ne diploması var ne evlilik var ne de diyalog var. dışı çok güzel görünen içi çürük bir meyve gibi
  14. Beta 1.5.6 Türkçe Yama Notları

Gibi mi geldi ?
    ben biraz şüphelendim ama değil muhtemelen %100 ingiliz aksanı
  15. Beklenen özellik geliyor !

Sonunda geliyor. ??
    sonunda geliyor derken ?
  16. Resolved Çözüm üretilmesi gereken bir sorunum var.

Burada (yersin) diye bir ifade kullanmışsın ben onu berberin olmadığını söylemek için kullanıldığını zannettim doğru mu düşünmüşüm
    arkadaş yersen derken berberin bulunamadığını kastetmiş sanırım haritada yana yana berber aramak yerine keyfi olarak girdiğin şehirde alt tuşuna basarsan berber olup olmadığını görürsün. diğer saç stilleri V tuşundan kaldırıldı
  17. Chaikand'a kuşatma atınca oyun çöküyor

bende çökmüyor oyun versiyonun kaç yeni save ile denedin mi
  18. Tüm haritayı almanız oyun günü ile kaç gün sürdü?

Kuşatmalar 5 fps olmasa(abartma değil) sürekli kendini tekrar etse bile ben katlanır tüm haritayı alırdım ama yok olmuyor.
    bende en düşük ayarda 5 fps ile 60 fps arası değişiyor sanırsam haritadan haritaya da değişiyor en son windows 10daki tüm görselliği kapatmıştım baya fps yükseldi
    bahsettiğim şey şuydu
    Windows 10, oldukça şık bir arayüze sahip durumda. Ancak, görsel efektler yerine hız ve basitlik istiyorsanız bu görünüm ayarlarını kapatabilmeniz mümkün. Bunu kapatmak için; Denetim Masası > Sistem > Gelişmiş Sistem Ayarları > Gelişmiş adımlarını izleyin ve Performans butonuna tıklayın. Açılan penceredeki Görsel Efektler sekmesinde “En iyi performans için ayarla” seçeneğini işaretleyip kaydedebilirsiniz. Bu ayarlarda yazı tipinin tik işaretini kaldırmazsanız daha iyi olur diğerlerini kaldırabilirsiniz.
Back
Top Bottom