Search results for query: *

1. Legolas Mirkwood

Bloc ve TW

Neymiş bu adam yahu 100 kişi yanında işe yaramazlara dönüyor.Paylaştığı videolar gösteriyorki bir elin sesi var 100 elin sesi yok.Acayip komik bir durum bu.Armağan artık gör şu adamı aç kapılarını sorunumuz ne diye sorun şu adama ki oyun düzelsin yoksa düzeleceği giderileceği yok.2005'te...
  2. Legolas Mirkwood

İtem Konusu!

Ne olacak artık ya böyle item ekleyin şu oyunu gelecek patch bari 40-50 tane yapmak o kadar mı zor sizin için insanlar tek kişi neler yaptı?
  3. Legolas Mirkwood

MP Rozet sistemi?

Rozetlerin hepsi ile alakalı bir bilgi sayfası yokmu arkadaşlar? Kaptan öldürme , Çatışma Galibiyet vs vs.
  4. Legolas Mirkwood

Toplama kasa için öneri?

Önereceğiniz bir firma varmı fiyat avantajı vs için.
  5. Legolas Mirkwood

Barış Haraçları.

Barış haracı rasgele gibi değilde pazarlık yoluyla yapabilsek güzel olmaz mı? Barış gönderirken ne çıkacak diye bakıyorum sadece.En yüksek haraç kaç almışlığınız arkadaşlar var ve bunu orantılayacak bir mod var mı?
  6. Legolas Mirkwood

Artık diyalog gelsin yahu!

Bir sene oldu arkadaşlar artık boşver harici oraya ne gelicekse gelsin vallaha gına geldi.İki güncellemede bir gelsede olur ama gelsin yahu.Sizin oraya 20-30 seçenek bile eklemeniz bu kadar zamandan sonra sadece özür etkisi vericek artık.Adam yetersiz veya çok meşguller ise paralı klan gibi ek...
  7. Legolas Mirkwood

Şehir İsyanları

Şehir isyanlarında ayrı bir cumhuriyet kurulacağına şehrin içinde savaş olması daha mantıklı yani olmazmı? Belli bir süre aralığını devletler yetişemezse kendi cumhuriyetini kursun.Örneğin yeni barış yapmışken 150 gün içinde tekrar savaş ilan edersek onursuz hileci damgası yiyelim üstüne diğer...
  8. Legolas Mirkwood

Sil baştan başlanacak seviyeye geldik mi?

Oyun ilk çıktığında son derece hevesle başladık ve sonra sonra boşluğa düşmeye başladıkça üzüldük :smile: Süreç oyuncular için çok ağır geçti benim gibi oyunu salan bir çok insan olduğu net.En son 1.5.3 oynadım ordada bir gelişim pek göremedim ama başlayacaksam 1.5.7'den mi başlamalıyım yoksa...
  9. Legolas Mirkwood

Türkçe yama notlarını neden güncellenmiyor?

TW ekibi biz türk oyuncular 'snow'muyuz.Bir çeviriyi haketmiyormuyuz? Düzgün bir çeviri yapmak ne kadar sürecek bilen biri için.Arkadaşlar sessiz kalmasak bu duruma? Arz talep işi bu belli.
Back
Top Bottom