Search results for query: *

1. Lord Stamar

Ortadaki Jufasto ise olmuş :D

Ortadaki Jufasto ise olmuş :D
  2. Lord Stamar

Hava türleri ne zaman gelecek?

daha oyuna eklememişler. betada varken campaignde yok :grin:

MP haritası bu işte zaten bu map'e girdikçe dahada aklıma geliyor sinir bozucu.
  3. Lord Stamar

Uzun zamandır singleplayer oynamıyorum da; o yüzden o tarafa dair bir yorum yapamam ama multiplayerda Captain Battle modunda var yağmurlu harita falan. Yani oyunda var yağmur kar vesaire, yapılmamış değil yani.
    2026da inşallah bakalım olacak herşey öyle hissediyorum.
  4. Lord Stamar

Dediğin hava durumları oyunda zaten mevcut. Sadece sahnelerde yok, bir de dinamik hava şartları oyun motoruna uygun değil. Yani savaş sırasında bi anda yağmur falan yağamaz.
    Savaş veya şehirde hiç yağmur gördünmü? çünkü yok..
    Sefer haritasındaki gökyüzü bile dinamik değilken ( Fotoğraf değişiyor sürekli, mö den kalma sistem :d) dinamik hava durumu beklememek lazım bence de
    Dinamik beklemedim ama hava savaş ve şehirlerde o yok yani bir giriyorsun yağmurlu falan.
  5. Lord Stamar

Aşırı sis , hafif sis , sağnak yağmur , hafif yağmur , aşırı kar fırtına vs ne zaman gelecek bunlar? Atmosfer çeşitliliği lazım artık onların üzerine ne zaman gidilecek? @MArdA TaleWorlds
  6. Lord Stamar

Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

kaoses tweak güncellendi güzel oldu. calradia expanded ve kingdoms güncellenmeden bannerlord girmeyi düşünmüyorum.
    RTS camera, kaoses tweak, improved garrisons, raise your banner, open source armory, calradia expanded, calradia expanded kingdoms, better time, looteveryone, customspawns, realistic battle AI ve Drastic battle modları olmadan oynamam. şuan hepsi güncel ve calradia expanded bekliyorum. o da gelsin girerim. zaten oyunda 5 tane devlet var hiç biri bi işe yaramayan, koskoca imparatorluk diye yutturdukları 3 devlet toplamı 15 şehir 30 köy :grin: bari calradia expanded olsunda devlet + şehir sayısı artsın.
    Gelmedi gitti yahu o modlar
  7. Lord Stamar

Cheat Console Hileleri?

Hımm Mod listesinde hazırlıcam bunu.
    Cansın abi
  8. Lord Stamar

Cheat Console Hileleri?

campaign. olması lazım, ondan sonra add veya give yazarak bir dünya kodu görüntüleyebilirsiniz. Nasıl çalıştığını anlamadığınız kısımda istediğiniz kodu seçip, enter'a tıklarsanız kullanımı hakkında da bilgi sahibi olursunuz. Yaklaşık 5-6 aydır oynamıyorum o yüzden spesifik bir hile aklımda yok ama para, istediğin tarz asker, nam, nüfuz.. add veya give'de var.

campaign.add.[diğer komutlar] campaign.give.[diğer komutlar]
    Öyle ama orda koca bir deniz var usta.Herkes tecrübelerini denediklerini atsa güzel bir havuz oluşur.Çünkü yabancı sitelere falan hepsine baktım yok yani %2'si bilinmiyor.
  9. Lord Stamar

Cheat Console Hileleri?

Bildiğiniz komutları paylaşırmısınız? Bulamadım adam akıllı birşeyler.
  10. Lord Stamar

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Kalradya hikaye Osmanlı şahane
    Haydi Osmanlı modu yapalım
    Gönüldesin baştasın
    Fatih'in istanbulu feth ettiği yaştasın!
    Ahh ahh keşke gelse bir osmanlı modumuz bassak son ses mehter marşını...
  11. Lord Stamar

Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

Lordum hoş geldin tekrar gözümüz yollarda kaldı :grin:
  12. Lord Stamar

SP MP Musket Era Sword & Musket [Napoleonic Wars - Bannerlord Mod Project]

Desteğimiz olabilecek 3D ile alakalı muhattap olabileceğim biri varsa yönlendirebilirisiniz beyim.
  13. Lord Stamar

Bu arada SPde çok önemli şeyler değiştirilmiş dikkatli bakınca gördüm geç oyun artık daha eğlenceli olacak gibi. Vakit bulunca önemli olan yerleri yazarım
    Tamamını okumayanlara gelsin.
  14. Lord Stamar

bu bana biraz abartılı geldi hocam :grin:
    Kesinlikle katılıyorum.
  15. Lord Stamar

Beni tatmin etmedi, hayal kırıklığına uğradım
    Yok artık.Nasıl birşey bekliyordunuz?
  16. Lord Stamar

1.5.5 henüz yayınlanmadı 1.5.4'ü ana sürüme sürdüler birazdan 1.5.5'i atarlar umarım. Atarlarsa bu gece çeviririm
    1.5.5 geldi bildirimi bana ama baktığımda yok.
  17. Lord Stamar

Neler geldi çeviriyi yapan bir yer var mı?
Back
Top Bottom