Search results for query: *

1. Ar-Pharazon

what happened to eu servers ?

does anyone knows ?
  2. Ar-Pharazon

Kadın karakterlerin yürüyüşü

Oyunda okadar sorun var singleplayerda ve multiplayerde hatta multiplayerde oyun dereceli skirmish maçı bulmuyor ve siz onca aydan sonraki değişiklikte kadın karakterin yürüyüşünü değiştiriyonuz. karakter sanki savaşçı değilde üst komşuya bi tencere sarma götüren teyzeler gibi koşuyo yapıcagınız...
  3. Ar-Pharazon

Oyunu acınca gelen report ekranı ve sorunlar

Oyunu actıgımda battleeye launcher acılıyor ve serverlar listelenmiyor çözümünü bilen var mı yoksa https://www.hizliresim.com/apon5dh
  4. Ar-Pharazon

Komplo tamamlandıktan sonra barış

Komplo tamamlandı ve aseray vlandiye ve sturgiya ile savaşa girdim fakat ne kadar şehir kale alsamda barış teklifi ne karşıdan geliyor ne de ben teklif edebiliyorum ara da sırada 1 sn lik barış teklifi geliyor hemen yok oluyor yeni yamada olan bi bug mı yoksa normali mi böyle ? ve çözümü nedir...
  5. Ar-Pharazon

Giriş yapılıyor ekranında donma

Şuan 1.7.1 yüklü ve oyuna girdigimde giriş yapılıyor ekranı bitmiyor betalarda 1.7.2 beta var betayamı geçmeliyim açıklarsanız sevinirim (dosya dogrulama falan yaptım)
  6. Ar-Pharazon

Garip bi crash

2 haftadır oyuna girmiyodum adam akıllı ve bugün ilk defa girdim ve 3 defa hem çatışmada hem custom serverlarda şu hatayı aldım ve ardından crash yedim sebebini ve çözümü için beni aydınlatırmısınız ?https://resimyukle.io/r/DUGnxDECHL
  7. Ar-Pharazon

Multiplayer Karakter kişiselleştirme

Bazı kişilerde lejyoner çavuş gibi karakterlerinde pelerin gördüm ama benim mağzada pelerin gözükmüyor diger agır zırhları seçtigimdede gözükmüyor acaba belli bi seviye veya saatten sonra mı acılıyor bilen varsa aydınlatabilir mi ?
  8. Ar-Pharazon

arzagostan kendi krallıgını kurmak

ejderha sancagını sadece mevcut bir krallıga verebiliyorum 1 kalem 1 şehrim var klan levelimde 4 neden kendi krallıgımı kurmak için bir seçenek vermiyor ?
  9. Ar-Pharazon

Garip yüz şekli

Bazı anlarda ekran komple bu yüzle anlık degişip geliyor bazen şehir simgeleri kale simgeleri değişiyior nedenini bilen varmı ?https://www.hizliresim.com/3qy9zap
  10. Ar-Pharazon

Klan turnuvaları ve yayınları

Klan maçları turnuvalar gibi etkinlikler bir twitch veya youtube kanalında canlı olarak yayınlanıyor mu yayınlanıyorsa yayıncı kanalları yazabilir misiniz ?
  11. Ar-Pharazon

küçük bir patch gelmiş galiba

bu küçük patchden sonra performans kaybı yaşayan benim gibi kişiler var mı ?
  12. Ar-Pharazon

Mp sürüm uyuşmazlıgı

şuanda oyuna girmek için 1.5.10 istiyor ama betalarda 1.5.9 gözüküyor 1.5.1 in üstüne 1.5.10 dan mı girmem gerekiyor ?
  13. Ar-Pharazon

eu serverlarına noldu

ne zaman acılacak ve neden kapalı ?
  14. Ar-Pharazon

mp crash

single oynarken modlarla falan crash alıyorduk ama mp deathmatch oynarkende mi başladı bu sorun 2 oldu bugün
  15. Ar-Pharazon

trading post a bölgesindeki

trading post A bölgesinde çok kötü fps düşüşü yaşıyorum benden başka yaşayan varmı ve bu konudan yetkililerin haberi varmı ?
  16. Ar-Pharazon

GeForceNow ile bannerlord

Aranızda geforcenow kullanan varmı nasıl çalıştıgı oyunları nasıl oynadıgımızı ve bannerlordda nası performans verdigini anlatıcak birisi
  17. Ar-Pharazon

c-rpg nasıl oynarım

videolara bakıyorum c-rpg.net den indirip kayıt oluyorlar ama o siteye girmiyor şuan indirip kayıt olmak için bir site mevcutmudur veya nerelerden indirip oynayabilirim ?
  18. Ar-Pharazon

Sunucu çökmesi

Sabahtan beri ard arda 4 oyunumda sunucu çöktügü için yarıda kaldı bu sorunu yaşayan tek benmiyim ?
  19. Ar-Pharazon

Bannerlord multiplayer oyna yazısı kırmızı ve giremiyorum

Bannerlord multiplayer oyna yazısı kırmızı ve giremiyorum tıklanmıyor bişey yapılmıyor çözümünü bilen varmı
  20. Ar-Pharazon

MP crash sorunu

MP serverlara veya çatışma kaptan gibi modlara girerken veya bittiginde yada oynarken crash veriyor the application faced problem diye çözümü nedir ?
Back
Top Bottom