Search results for query: *

• Users: WedLy
  • Order by date
  1. WedLy

Resolved Ansiklopedi Hatası, son görülme bugün.

Merhaba, sorunum çözüldü teşekkür ederim. Yanlız şöyle bir durum var haritada gezerken son görülmeler güncellenmiyor. Herhangi bir lokasyona girmem gerekiyor kale, şehir, köy gibi. Bu normalmidir emin değilim önceden haritada gezerkende kendi kendine güncelleniyordu çünkü.
  2. WedLy

Merhaba, sizin söylediğiniz konumdaki dosyaya sağ tıklayıp düzenle yaptığımda bu hatayı alıyorum.

An2TM9.jpg
  3. WedLy

Merhaba. Aynı sorunu bende yaşıyorum. Haritada bir gün hiçbir şehre girmezsem lordların son görülme yerleri güncelleniyor. Ancak bir şehre veya köye girersem son görülmeler kayboluyor. Hatanın çözümünde belki işe yarar diye paylaşayım istedim. İyi forumlar...
  4. WedLy

Resolved Sefer Butonu Kayboldu

ÇÖZÜLDÜ ! Belgelerimdeki " Mount and Blade II Bannerlord " klasörünü silip dosya bütünlüğünü doğrula yaptıktan sonra sorunum çözüldü. Anladığım kadarıyla mod yüklerken belgelerimdeki dosyayı bozmuşum.
  5. WedLy

Resolved Sefer Butonu Kayboldu

6. WedLy

Yeni Güncelleme İle Gelen Mod Sıkıntısı

Oyuna 1.5.2'de başladıysan mesela 1.5.2'ye göre sorunsuz modları alıcaksın güncelleme yapmayacaksın oynamak için.Ben öyle yapıyorum ki zaten başka seçenek yok mod ile oynamak için.
    Evet haklısınız. Oyun ilk çıktığında yeni güncelleme yayınlanınca modlarda akabinde hemen güncelleniyordu ve oynadığımız modlarda sorun yaşamıyorduk. Şimdi kullandığım modların son update tarihine bakıyorum mart-nisan ayları. Yani hata almam çok normal
  7. WedLy

Yeni Güncelleme İle Gelen Mod Sıkıntısı

Oyunu 3-4 ay ara verdikten sonra yeniden single a başladım. Kulladığım modların %80 i hata verdi. Modsuz oynamaya alışmak gerçekten zor olucak
  8. WedLy

Mod Yükleme Rehberi - Mod Hataları Çözümleri - Nexus -

İyi forumlar herkese, FastDialogue hariç bütün modlarda crash alıyorum. Fixed Launcher ve Unblock Dlls denedim ama işe yaramadı. Yardımcı olabilecek varmı? Soldaki İcons , Sağdaki Tweaks yamasında aldığım crashler.

Ia36B8.jpg
    Ia85wN.jpg
Back
Top Bottom