Search results for query: *

1. Enes Karakaş

Bannerlord oyun değil

Bannerlord oyun değil arkadaşlar. Bannerlord çok iyi bir oyun yapma motoru. Gerçekten uğraşırsanız yepyeni bir oyun bile yapabilirsiniz. Hatırlayın adamlar eski atari oyunu gibi bir şey yapmışlardı mod olarak(hani şu GTA San Andreas'daki atari oyunları gibi olan). Adamlar bu durumun farkında...
  2. Enes Karakaş

Kuşatma Kulesi

Arkadaşlar warbanddeki kuşatma kulelerinin benzerlerini nasıl yaparız. Bazı kalelerde oluyor ama keşke biz seçebilsek. Skill falan açınca olsa. Ya da oluyordur bilmiyorum. Hem merdiven sıkıntısını da gidermiş oluruz.
  3. Enes Karakaş

Mod Fikri

Siz olsanız ne modu yapardınız ve neler eklerdiniz oyuna.Evet fikirlerimizi sunalım belki yapacak arkadaşlara yardımı dokunur.
  4. Enes Karakaş

Bir kaç soru?

Oyun çıkmadan crafting ilk başta olmayacak denmişti. Sonradan hızlıca bir ayda eklediler. Bu sizce geçici mi crafting sistemi nasıl değişir sizce. Warband de mod özellikleri senaryo ile geliyordu. Biz moda başka mod ekleyemiyorduk. Bu oyundaki sistem farklı. Sizce istediğimiz senaryoya...
  5. Enes Karakaş

Crafting System

Bu eski teaserlardaki crafting sistemini geri getiren mod yok mu? Bu saatten sonra demircilik kasmak istemiyorum. Lordum ben lord! Koskoca 2 devleti dize getirdik kömürle falan uğraşmadan nasıl istediğim silahı yapabilirim?
  6. Enes Karakaş

Bannerlord downgrade

Sizce de 2015 2016 da gösterilenlerin daha farklı bir havası yok muydu? Daha iyiydi sanki. Sadece bana mı öyle geliyor? Size de downgrade gibi gelmiyor mu?
Back
Top Bottom