Search results for query: *

• Users: Player09
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Player09

Web Sitesi

Sorunlu bir bilgisayar hocamız var. :) Bu hoca sanki işimiz gücümüz yokmuş gibi, bizden sağlam bir web sitesi yapmamızı istiyor. Eğer sizin kenarda köşede kalmış, bilgisayar dersi için yapmış olduğunuz bir web siteniz varsa bilgisayar ödevim için bana yollayabilir misiniz? :) Site Adobe...
  2. Player09

Türkçe yazım hataları

Forumda attığımız mesajlarda zaman zaman imla ve yazım hataları, bozuk ve anlamsız cümleler, türkçesi varken gereksiz yere kullanılan yabancı asıllı kelimeler olabiliyor. Bu tip hatalar yaptığımda alıntı yapıp hatamı özel mesaj yoluyla belirtirseniz sevinirim. Aynı şekilde bu uygulamayı...
  3. Player09

Önemli maçlar için spiker uygulaması

Forumdaki çoğu oyuncunun sonucunu merak ettiği maçlara spiker atanabilir. Bu spiker maçı TS3 üzerinden canlı anlatır. Maça 1 veya 2 spiker atanır. Ayrıca spikerin yanında maçta olmayan ve görevi maçın anlatıldığı odadaki düzeni sağlamak olan bir kişi daha maça atanır. Bu kişinin görevi odanın...
  4. Player09

NBA 2K11

NBA 2K11 hakkındaki görüşlerimizi, sorularımızı ve anılarımızı bu konu altında toplayalım. Öncelikle oyun 2K10'a göre gözle görülür bir biçimde değişmiş. Oyuna ilk girdiğimde giriş videosunu tamamen izledim. Video gerçekten çok hoşuma gitti. Video bittikten sonra ana menüye girdim. Gözüme ilk...
  5. Player09

AoE2 Online oynayalım

WTF_Rozabay ile AoE2 oynuyoruz. Siz de katılmak istiyorsanız bu konudan bize ulaşın. Şartlarımız: Yaklaşık 30 dk. gelişme süresi olacak. Gelişme süresi esnasında sınırlarınızı korumak için duvar yapabilirsiniz. Ama zekice(!) davranıp rakibinizin şehir merkezine sur dikemezsiniz yada rakibinizin...
  6. Player09

cRPG

CoD4 (veya benzeri) oyunları oynayanlar bilirler. Belirli bir sınıra kadar level atlayarak oynayabilirsiniz. Silahlar level atladıkça açılır veya leveliniz olmaz ve her türlü silahla oyuna başlayabilirsiniz. M&B'nin bir sonraki sürümünde de hem şu anki gibi levelsiz, hem de cRPG gibi, level...
  7. Player09

Mp3'ün sesini arttırmak

Mp3'ün sesini arttırmaya yarayan, önerebileceğiniz bir program var mı? Şimdiden teşekkür ederim.
  8. Player09

Karma maç düşüncesi hakkında----Konu güncellendi--11 sf.'ya bakınız.

Eğer bir aksilik olmazsa, son alım tarihini 5 Eylül olarak belirledik. Organizasyona katılmak isteyen herkesin, bu tarihe kadar adını ustalaştığı alanı yazdırması gerekmektedir. Madem böyle bir düşüncemiz var, işi daha eğlenceli bir hale dönüştürelim. Aklımdaki fikri açıklıyorum: 1) Bu konunun...
  9. Player09

Clanlar arası müzik yarışması

Konu dışına mı yoksa buraya mı yazsam tam kestiremedim ama sonuçta bu da bir clan organizasyonu. Dün TS'den Ahmet abiyle gitar çaldık ve aklıma böyle bir organizasyon geldi :) TS üzerinden çalabiliriz. Herkes clan içi grubunu oluşturabilir. Böyle birşey yapalım ister misiniz? Bence çok eğlenceli...
  10. Player09

3 Aylık tatil için planlarınız

Tatile girdik sayılır. Bu 3 ayda kendinize koyduğunuz hedefler var mı? Armut toplamayacağınızı düşünüyorum. Herkesin kendine belirlediği hedefler vardır. 3 Ay için bir hedefiniz yoksa bu konu altında tasarlayın, varsa da birlikte paylaşalım. Benim hedefim: 3 Ay boyunca gitarı elimden asla...
  11. Player09

Oyun hata veriyor ve kendini kapatıyor.

Savaşı kazanıyorum. Askerler kaçışıyor. Sonra sol bölümde CHECK İNVALİD ENTRY yazıları çıkıyor ve ekran kararıyor, oyun hata raporu veriyor. Sizce neden? Teşekkürler...
  12. Player09

M&B:W oynayan arkadaşlarınız var mı? Siz söylemeden başlayan oldu mu?

Bugün 5saat boyunca şiir dinletisine çalıştık. Arkada slayt gösterisi vardı. Arkadaş masaüstüne geldiğinde bir at kafası gördüm. Birdaha baktım "M&B:W" ! Bir anda deparla laptobun oraya gittim. "Clanın varmı ne zamandır oynuyorsun, istersen clan ayarlarım" gibisinden laflar ettim. Çevremdeki...
  13. Player09

Videonun boyutunu nasıl küçültebilirim?

212Mb lik bir video var onu facebook'a atıcam ama fazla büyük bir video. Ses kalitesini düşürmeden (görüntü kalitesi çok da önemli değil) videonun boyutunu nasıl küçültebilirim? Önerilerinizi bekliyorum.
  14. Player09

LoTR Battle for the middle earth 2-taktikleriniz.

Bu oyunu bizim sınıfta (özellikle yatılılar) acayip oynuyor. Onlara ayak uydurabilmek için taktiklerinize ihtiyacım var. Arkadaşlarım çok iyi oynarlar. Biri karşısına 5brutal alıp yenebiliyor, diğeri 3 :) :) :) 5 Brutal alıp yenenin öyle bir taktiği var ki kimse onu bu taktikle yenememiş...
  15. Player09

Siyah kot pantolon

Sonisphere'a gideceğim düzgün siyah kot pantolonum yok bugün kaç saat adam gibi pantolon aradm ama siyah pantolonların hepsi babamın giyeceği tarzda. Sizin söyleyebileceğiniz adam gibi marka adı varmıdır? (Tam adı gerekli ama)
  16. Player09

Arkadaşlar edebiyat ödevi hakkında acil yardımlarınıza ihtiyacım var.

5 tane 2. yeni şiiri arıyorum fakat şiirdeki edebi sanatlar belirtilmiş olmak zorunda. Yardımınız için çok teşekkür ederim.
  17. Player09

İzmir Kitap Fuarı

Ben bugün gittim. 25Nisan son günü kesinlikle gitmenizi öneririm. Kitap okumayı sevmeseniz bile mutlaka ilginizi çekecek ve almayı isteyeceğiniz bir kitapla karşılaşacaksınız. Ben Gitar for Dummies diye bir kitap aldım. Gerçekten çok hoş bir kitap. Gitar ile ilgili telleri değiştirmesinden...
  18. Player09

MB:W Türkiye All Stars

Aklıma ilerisi için bir proje geldi. İleride daha iyi oynayanlar kendilerini belli edecek ve zamanı gelince en iyi türk MB:W'ciler arasında x vs. x maç düzenleyebiliriz. NBA all star gecesi gibi düşünün. Maç dışında farklı aktiviteler de yapabiliriz (okçuluk vs.)
  19. Player09

Almanca Parça Arşivi iyi olanlar yardımınıza ihtiyacım var.

12Nisan'da Goethe Enstitute'de çalıcam ve hoca 2 türkçe 1 almanca istedi. Tabi almanca parça bilgim olmadığı için hala birşey bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.
  20. Player09

D&R'a Warband'ı almak için gittim. Görevliyle sohbetim :)

Bugün D&R'a gittim ve pc oyunları bölümüne baktım. MB:W yoktu. Görevli abiye sordum: Ben: Abi Mount&blade warband geldi mi? Görevli:Hıı..?? B:At ve kılıç geldi mi? G:KİTAP MI O? B: :shock: Hayır oyun :) G: Birkaç güne gelir stoklara o zaman. Kitap mı o demesine çok bozuldum nasıl olur da bilmez :)
Back
Top Bottom