Search results for query: *

1. Retergonn

Birlik isimleri gözükmüyor

Sadece developer console var o da mı sorun çıkartıyor
  2. Retergonn

Birlik isimleri gözükmüyor

Yeni güncellemeyle birlik isimleri gözükmüyor. ERROR NAME variable has not been set before'un birliği şeklinde yazı çıkıyor.
  3. Retergonn

In Progress Son Patch'ten sonra oyun 30 FPS'i geçmiyor

Aynı sorun bende de var i5 4570- gtx 950- 8 gb ram le orta ayarlarda 40-60 fps arası alırken şimdi aşırı drop yiyor oyun. Son güncelleme sıkıntılı geldi
  4. Retergonn

Görevlerde türkçe çeviri sorunu

İstianadan kendi imparatorluğumu kurma görevini aldım ama dağ haydutlarını yok etme görevinde ve sonrasında türkçe çeviri yok tamamı ingilizce. Önceki versiyonda türkçe miydi sonraki güncellemeyle mi böyle oldu bilmiyorum bir göz atarsanız sevinirim.
  5. Retergonn

Toprak takası

Takas kısmında Tımar takası eklemesi ne zaman geliyor bilgisi olan var mı?
  6. Retergonn

Lordlar ikna edilemiyor

Lordlara elimdeki bütün parayı, envanterimdeki bütün eşyaları vermeme rağmen benim tarafıma geçmiyorlar. Güç bakımından benim krallığım onlardan daha fazla askere sahip ama takas-ikna kısmında bir türlü ibre ilerlemiyor. İlişkimin yüksek ya da düşük olması da fark etmiyor.
  7. Retergonn

In Progress Lordlar ve paralı askerler taraf değiştiriyor

Hatunun babasını bile krallığa çekemiyorum bu nedir ya
  8. Retergonn

Bu pekde hata sayılmaz. Para isteme belli değişkenlere bağlı. Senin krallığının gücü ve şehir-kale sayısı. İkna ettiğin adamın krallığının şehir kale sayısı önemlidir.Eğer güçsüzsen senden 1m de iste 3 m de başıma geldi çünkü. O yüzden yıkılmaya yakın, bir kaç şehri kalmış krallıklardan adam topla öyle öyle düşecek istedikleri para. Birde perkler çalışıyormu emin değilim ama bununla ilgili bir perk vardı tam hatırlayamadım ya cazibedeydi yada ticarette.
    Önceki güncellemelerde öyle değildi. Parası mülkü az olan lordları ufak bi meblağ karşılığında kendi tarafına geçirebiliyordun. Son birkaç güncellemeden sonra oldu bu hala da çözülemedi.
  9. Retergonn

Hala lordları ikna edemiyorum. 9k parası olan lorda 90k para vermeme, envanterimdeki her şeyi vermeme rağmen ibre bırakın yarıya gelmeyi tırnak ucu kadar çıkıyor.
  10. Retergonn

100K verip de ikna ettiğim lordlar kiraladığım paralı askerler oyun içinde 1-2 gün sonra krallığı terk ediyor. Son güncellemeyle ikna etmek bile imkansız oldu. Haftalardır yama bekliyordum hala gelmedi
Back
Top Bottom