Search results for query: *

1. multecikaplumbağa31

Zırh bağışlama tecrübesinin aşırı az olması

Zırh bağışlayarak askerlere XP kasacaktım fakat en pahalı zırhlar bile 300 tecrübe veriyor. (300'ü geçen bir tane bile zırh , silah yok) Bu neden oluyor? Bir hata mı yoksa skilli nerflemek için böyle bir saçmalık mı yapmışlar? Böyle saçma bir şeyin nerf olduğunu düşünmediğim için sormak istedim.
  2. multecikaplumbağa31

neler oldu?

arkadaşlar uzun süredir oynamıyorum Bannerlord'u. Para kasması zorlaştı mı yoksa demircilikle milyonlar kasabiliyor muyuz hala
  3. multecikaplumbağa31

Hata

Sürekli bu hatayı alıyorum. Şehirden çıkınca, biriyle konuşunca, savaşa başlayınca, savaş bitince vsvs. Ne yapmam gerekiyor? rx580 8 gb 16 gb ram ryzen 5 2600
  4. multecikaplumbağa31

Evlilik Detayları.

Bir leydi ile evlendikten sonra aile içi konuşmalar - problemler olsa güzel olmaz mıydı? Böyle ufak tatlı şekerli detaylar oyunu bence çok iyi yönde etkilerdi. Atıyorum biz çocuğu binici ve savaşcı olarak yetiştirdiğimizde eşimiz gelip "Çocuğumuz bir kumandan olması gerekli, ata binip kılıç...
  5. multecikaplumbağa31

Sefer'e basınca crash yiyorum

Oyuna bi geri döneyim dedim, indirdim sefere bastığım an crash yiyorum ne yapmam gerekiyor? Pcyi yeniden başlattım oyunu silip indirdim dosya doğruladım ama olmuyor.
  6. multecikaplumbağa31

yapay zeka?

kuşatmaları zehir eden bir durum. Dövüş yapay zekası: Normal Askerlere saldır emri verdim, başka kuşatmalarda da otomatik kumandan açıktı ona rağmen bütün herkes bekliyor ve kuşatma kulesi yapınca da bazen kulede duruyorlar bazen de çıkıp ucunda bekliyolar anlamadım.
  7. multecikaplumbağa31

Oynayamıyorum.

Onlineye girmek için ecel terleri dökmem gerekiyor, açıyorum internetim gidiyor, geliyor karakterim doğmuyor, figthe giriyorum lag oluyor kalken çekikken ölüyorum sorun internetimde mi diye baktım farklı bir online oynuna girdim ama gayet stabil çalışıyor sorunu çözmeye çalıştım ama sanırım...
  8. multecikaplumbağa31

Bannerlord'un Fire and Sword gibi bir yeni oyun/dlci'si olur mu?

Mount and Blade ile ilgili materyallerimi kurcalarken Fire and Sword'u tekrardan gördüm, açıp biraz oynadım ve aklıma şu soru geldi. Bannerlord'un Fire and Sword gibi bir yeni oyunu veya dlcsi olur mu? Bence olursa çok iyi bir oyun olur. Bannerlord grafikleri ve mekanikleri ile Rus tüfekçilerimi...
  9. multecikaplumbağa31

(Forum İle Alakalı) Hesabıma nasıl Bannerlord hesabımı bağlayacağım?

Merhaba, sormak istediğim şey bazı hesaplarda herhangi bir konuya yorum yazıldığında rozetlerde Warband-Bannerlord-FS- Felan yazıyor, onu nasıl ayarlayacağım rozetlerimde görünmüyor oyunlarım var ama? (Konuyu nereye açacağımı bilmediğim için buraya açtım hatalıysa kusura bakmayın)
Back
Top Bottom