Search results for query: *

1. Unique

Bannerlord Güncel Mod Listesi ⚔️

En sonunda dayanamıcam başlıcam am içimdeki ses yapma diyor inatla :grin:
    Ben bir süredir sadece single player oynuyorum çok sardı beyim tavsiye ederim. Batanya ve Kuzait ile sefer oynadım şimdi de geri kalanlar ile oynayacağım inşallah
  2. Unique

Kapanma Hatası

Bence windowsu olduğu gibi bırakmalısınız. Temiz bir format atıp sadece windows update açın gerekli olan her şey yüklenecektir, ekran kartı yazılımını resmi sitesinden kurun ve steamden oyunu indirin. Steam zaten gerekli olan yazılımları da yüklüyor oyun ile birlikte
  3. Unique

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bir kervan koruma görevi alıp başarıyla halletim fakat hala kervanı sefer haritasında görüyorum bu bir hata mı nasıl düzeltebilirim?
  4. Unique

Bannerlord un onlinesi ne alemde

S.a
    Hiç bannerlord oynamadım. Warband 1500 saat kadar oynadım. 2018 de bıraktım denebilir. Bannerlordun onlinesi warbanda bişey katıyor mu? Warband native online çöktü gibi bişey çeşitli ergen işi serverler yüzünden bitti maalesef. Bannerlord da 10 a 10 meydan muharebesi olan oyun varmı aktif?

Warband da eskiden ne güzel 12 ye 12 oyunlar tr meydan da vs mümkündü. Sonra saçma sapan farklı serverler açıldı. Insanlar da farklı lobilere girdiği için mevcut 24 oyuncu olduğunu halde 8e8 4e4 gibi bölünmeye başladı ve koca oyun bu ergen lobi sahiplerine sebep bitti.
    Umarım bannerlord da bir önlem alınır.
    Benim oyun süremin %90'ı çok oyunculuya ait ve gayet eğlenceli bana kalırsa, zaten dövüş fiziğinin warband'e göre çok çok üstün oluşu oyunu daha da eğlenceli ve çekilebilir bir hale getiriyor.
  5. Unique

Bannerlord'a dair geliştiricilere tavsiyeler

Multiplayer oynamayan biri olarak eleştirilerim çok sığ olabilir ama tecrübe ettiğimi anlatayım. Ben multiplayeri sadece kardeşimle vs atmak için kullanıyorum. Warband'da bir oda kurardım, oyun modunu falan ayarlar, kardeşimle kapışırdık. Bannerlord'un mutiplayerine girdiğimizde ise oda kuramadığımızı fark ettik. Doğal olarak üzüldük ve halihazırda olan odaları denemeye başladık ama mevcut odalar hiç istediğimiz gibi çıkmadı. Teker teker her krallıkta düello yapmaya çalıştık ama Aseray'ı oynayabilecek oda bulamadık. Warband'da alıştığımız şeyler gitmişti.
    Evet sunucu açamıyorsun maalesef kolayca
  6. Unique

ilk oyunda daha iyiydi.
    Hocam sorun nedir merak ettim aktif bir mp oyuncusu olarak, mp için güzel modlu sunucular da var hem
  7. Unique

Kontrol rahatlığı, controller ile bannerlord'u oynamanın zor olacağını tahmin ediyorum. Ama denemişliğim yok.
    Valla hocam ben aktif olarak çok oyunculu oynuyorum gamepad ile, gerçekten çok güzel yapmışlar rahatça oynanıyor. Bazı oyunlardaki gibi gereksiz "özellik" koymamışlar bazı oyunlarda iyilik diye koydukları şeyler sadece sıkıntı yaratabiliyor. Ben çok beğendim çok sade ve öz bir destek getirmişler, bir iki ufak şikayetim var sadece.
    Birincisi, deadzone ayarlama kesinlikle gelmeli. Şükür ki bu oyunda belirledikleri deadzone seviyesi bazı oyunlardaki kadar büyük değil bunun sayesinde hassas aim alabiliyoruz fakat bunu bize ayar olarak sunmaları çok daha iyi olacaktır.
    İkincisi, menüde gezebilmek için imleç koymuşlar fakat bu imlecin deadzone seviyesi bir hayli yüksek, bu da söylediğim gibi deadzone ayarlama seviyesini bize bıraktıklarında çözülebilecek bir şeydir.
    Genel olarak gerçekten tebrik ediyorum çok güzel bir destek sağlamışlar.
  8. Unique

konsollarda oynamanın ideal olduğunu da düşünmüyorum
    Bunu söyleme sebebin mod kullanımından dolayı mı yoksa kontrol rahatlığı mı?
  9. Unique

Playstation'da atlı savaş(?)

Selamlar arkadaşlar
    Youtubeda izlerken koltuk altı desteklenmiş mızrağı, atlı ile belli bir hıza ulaştıktan sonra bir tuşa basınca koltuk altına alıyor mızrağı
    Lakin playstation'da bunu yapamıyorum . Yapan arkadaşlar var mı?
    r1 tuşuna bas hocam
  10. Unique

Open The application faded a problem hatası

Haklısınız Warband'ın bile bazı modları yüksek nüfuslu savaşlarda kasıyor vaziyet böyleyken Bannerlord'u düzgünce oynayabileceğimi düşünmek boş bir ümit. Bu hafta üniversiteye gideceğim gitmeden önce birkaç günde olsa oynayayım içimde kalmasın dedim :grin: yardım etmeye çalıştığınız için teşekkür ederim hayırlı geceler.
    ne demek hocam bir sorun olursa özelden yazabilirsin
  11. Unique

Bir umut belki oyunu açabilirim diye uğraşmaya devam ediyordum sonunda bir değişiklik oldu.
    Oyunu "native.exe" den açınca eskiden verdiği hatayı vermiyor yeni başka bir hata veriyor application hatasını vermiyor (oyunu önceden exeden açmayı denedim yeni uğraşlarımdan sonra bir kez daha denedim eskiden exeden açınca da application hatasını veriyordu).

Yeni verdiği hata : Cannot create GPU device! Please try restarting your computer or graphichs driver. Also, please make sure that your graphichs driver is up to date.
    Türkçesi: GPU cihazı oluşturulamıyor! Lütfen bilgisayarınızı veya grafik sürücünüzü yeniden başlatmayı deneyin. Ayrıca grafik sürücünüzün güncel olduğundan emin olun.
    Sürücü güncel olmasına rağmen bu hatayı veriyor muhtemelen sizin dediğiniz gibi pc oyunu kaldırmıyor zaten sürücü ve ekran kartı karşılaştırma siteleri kullandım benim sistemlerim sandığım gibi oyunun istediği minimum sistemin üzerinde değilmiş.
    hocam bence yorulmayın boşuna, emin olun oyun açılsa bile zevk alacağınız bir deneyim yaşayamayacaksınız. Oyun en düşük ayarlarda gerçekten warband den kötü gözüküyor warband oynayın daha fazla zevk alırsınız. Özellikle arazi kalitesini en düşüğe aldığınızda zemin texture u direkt oyundan yok oluyor neden böyle bir karar vermişler anlam veremedim büyük ihtimal düşük sistemliler de oynasın diye ama gerçekten kötü gözüküyor
  12. Unique

Teşekkür ederim sağlık olsun o zaman.
    inşallah güzel bir pc nasip olur ve keyifli bir şekilde oynarsın hocam
  13. Unique

• MİNİMUM:
      • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
      • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit only)
      • İşlemci: Intel® Core™ i3-8100 / AMD Ryzen™ 3 1200
      • Bellek: 6 GB RAM
      • Ekran Kartı: Intel® UHD Graphics 630 / NVIDIA® GeForce® GTX 660 2GB / AMD Radeon™ HD 7850 2GB
      • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
      • İlave Notlar: Entegre GPU sistem RAM’inden 2GB ek alan gerektirebilir. Nihai çıkışta bu tahminler değişiklik gösterebilir.
    • ÖNERİLEN:
      • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
      • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit only)
      • İşlemci: Intel® Core™ i5-9600K / AMD Ryzen™ 5 3600X
      • Bellek: 8 GB RAM
      • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 3GB / AMD Radeon™ RX 580
      • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
      • İlave Notlar: Nihai çıkışta bu tahminler değişiklik gösterebilir.
    Steam Bannerlord için bu sistemi söylemiş benim işlemcim dışında hepsi rahatça önerileni karşılıyor. İşlemcimde minimumun üstünde.
    hocam minimum sistem gereksiniminde yazan bütün ekran kartları en az dx11 destekliyor fakat sizin kartınız desteklemiyor. Bence oyunun açılmama sebebi dx11 destekleyen bir ekran kartınızın olmaması
  14. Unique

Bannerlord Epic Games'te Yetim Kaldı

ben şimdi 1.9 a geçtim
    daha da eski sürüme geçmişsin hocam
  15. Unique

Open Gamepad Yürüme Animasyonu Hatası

Videodan görüldüğü üzere karakter sola doğru koşma animasyonu yaparken sağa doğru gidiyor. Sebebini kendimce buldum sanırım. Sol analoğu ileri ittirirken çok hafif sağa çektiğimizde karakter olması gerektiği gibi pozisyonunu sağa çeviriyor fakat çok azcık daha sağa çektiğimizde tekrardan sola...
  16. Unique

bannerlord sadak yeri

Multiplayer da memlük sınıfının oku fotodaki gibi sırtında hocam
  17. Unique

GPU: NVIDIA GeForce 9800 GT
    GPU Driver Version: 21.21.13.4201
    CPU: Intel(R) Core(TM) i5-2500K CPU 3.30 GHz (4CPUs), 3.3GHz
    RAM: 8 Gb RAM
    Motherboard: MS-7758
    Storage Device (HDD/SSD): HDD

Tek sorun işlemcim önerilen işlemcinin baya altında ama minimum işlemcininde baya üstünde. Benimki yukarıda yazdığım gibi i5 2500 k oyunun önerilen işlemcisi i5 9600 k ama minimum gereksinim i3-8100.
    hocam ekran kartınız çok düşük maalesef, büyük ihtimal oyun açılsa da zevk alarak oynayamayacaksınız hevesinizi kırmış gibi olmayım ama. Eski donanımdan dolayı açılmıyor olabilir mi acaba
  18. Unique

Bu Açıklama Ne Anlama Geliyor?

Tworlds Community Tales #2'de şöyle bir açıklama yapmış. Benim merak ettiğim 1.2.4'ü beta olarak mı yayınlayacaklar yoksa release olarak mı?

Greetings warriors of Calradia!

Before we jump into another edition of the Community Tales, we wanted to address some of your questions regarding the 1.2.x version series. To begin with, we made the Beta v1.2.0 publicly available earlier and are keeping the series in beta longer than usual - in order to more effectively collect and respond to a broader range of community feedback. Thanks to your help, many important issues were addressed in the hotfixes v1.2.1, v1.2.2 and v1.2.3.

We are currently working towards v1.2.4, which will be followed by another testing round. Naturally, the preparations for the cross-platform live release are ongoing as well - our priority, however, is to ensure a stable release.
    Sanırım hayır bu da beta olarak gelicek.
  19. Unique

3 Aydır Yeni Sürüm Yayınlanmadı

1.2.0 betası çıkalı 3 ay oldu neredeyse ve hala tam sürümü yayınlanmadı arada çıkarttıkları küçük betalardan da 1.2.3 yayınlananı 1 ay 8 günü geçti bu nasıl iş Taleworlds oyun hala Epic'te 1.1.5'te?
    steamde de 1.1.5 de hocam. Zaten betada oynamanı tavsiye etmem büyük ihtimal crash falan yersin oyun zevkin bozulur
  20. Unique

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Ayın 19 unda fiyatı artıcak oyunun arkadaşlar haberiniz olsun duyuru yayımlamışlar
Back
Top Bottom