Search results for query: *

1. Savaş Esnasında Asker Sayıları

Alt tuşuna basarak görebilirsin dostum
    Teşekkürler ancak yukarıda güç barının orada da görünmesi hoş olurdu.
  2. Savaş Esnasında Asker Sayıları

Bu şekilde savaş esnasında her bir askeri tek tek değilde düşmanın kaç süvarisi, okçusu, piyadesi kalmış gösteren bir mod var mıdır? Tab tuşuna basarak çıkar ekran çok karışık ve anlamsız. Keşke birlikler gruplandırılabilse.
    2000 vs 2000 savaşta o kadar çok görüntü kirliliği oluşuyor ki...
  3. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Valla açık konuşalım, bu fiyatlardan sonra korsan deli gibi artacak. Asıl sıkıntı kur farkı, o olmasa hiç böyle bir derdimiz olmazdı.
    Talewords açısından hiç sıkıntı yok. Warband fiyatı çerez fiyatı gibiydi. Oyun yerli yapım olmasına rağmen Tr piyasasındaki satış rakamları çok ama çok düşüktü. Talewordsun Tr topluluğunu önemsememesi normal aslında.
  4. Birlik Türleri Ve Davranışları

Süvariler konusunda çok haklısınız. Oyun başında süvariler hücüma geçiyor düşmanın arasına dalıyor o ilk hücum hasarında ezip geçmesini bekliyorum ama o d ane çoğu süvari atak bile yapamıyor hiç işlevsel olmuyor yani.
  5. Oyunda Eksik, Hatalı Olduğunu Düşündüğüm Bazı Şeyler

Bapba akü komple yok ne eksiği.
  6. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Emir sistemi gelir zaten bana göre çünkü gelmezse harbiden delete yani yapmazlar bir zahmet öyle birşey..
    İşte onun için bi 2 yıl daha beklemeyiz umarım:grin: Erken erişime açıldığı an ile şaunki geldiği nokta arasında çok fark var mı sizce?(Giderilen hatalardan bahsetmiyorum işlevsellikten bahsediyorum)
  7. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

1.8.0 sıfır gibi güncellemeler gelsin 2 sene daha beklerim yeterki birşeye benzesin.
    Keşke bir de Mareşallik sistemi gelse. Yoldaşlarımıza ve lordlarımıza emirler verebilsek çok güzel olacak. Haydut kamplarını kendimiz temizlemek zorunda kalmasak...
  8. Savaş Esnasında Asker Sayıları

Malum oyunda zibilyon tane lord ve lordların askerleri var. Savaşırken hangi askerler hayatta kalmış takibini yapmak zor. Onun yerine yukardaki güç barının orada halen hayatta kalan askerleri süvari-okçu- piyade-atlı okçu diye ayırsalar güzel olmaz mı? (Tabi öncelikleri arasına girer mi bilmem)
  9. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Bir baltaya sap olamaz dediğim kardeşime Rhagea'dan evlilik teklifi geldi ve eşi oldu.Ayrıyetten önceden Rhagea evlendiğinde klanından ayrılıyordu bizimki iç güveysi olarak İmparatorluğa geçti adamdaki şansa bak.1.8.0 oynanır.
    Kendi Klanımızdaki kadın akrakterleri evlendirince klandan ayrılıyor mu? Yoksa Damatlar iç güveysi mi oluyor:grin:
  10. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

1.7.3 gelmeyecek mi bu hafta?
  11. Oyunda keşfettiğim hatalar

Forumda beğeni falan yok ki atıyım sana bir kalp :grin:
    Yılların forumuna like butonu eklemeyen yönetimden oyuna yenilik getirmesini beklemekte ayrı bir çelişki:grin:
  12. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

aynı anda çıkmayacak diğer platformlara. Söylemişlerdi.
    Herhangi bir platforma tam sürüm çıkmasına da razıyız yeterki çıksın. Oyunun içi o kadar boş ki...
  13. Nasıl Ailemdeki Kişilere Yerleşke Veririm

Yoldaşlarına toprak verip yeni klan kurabilirsin. Aile üyelerinden yeni klan kurulmuyor. Bunu değiştiren mod var mı bilmiyorum.
    Merhabalar, yoldaşlara nasıl toprak verilir?
    Ayrıca yeni klan kurmanın etkisi nedir biraz açar mısın? Eski klana ne oluyor bu durumda?
  14. Eş ve Hamilelik ( Kurşun Yedim Sol Yanımdan )

Arkadaşlar bir hatunu ikna edemeyince babasına gidip para verip evlilik yaptım :smile:

Yalnız hatunu aldıktan hemen sonra hamile yazısı çıktı. Yani o kadar kısa süre geçti ki pantolonu bile çıkarmak münkün değil :mad:

Acaba bir bug falan mı var ona göre aile katliamı yapacağım da size bir sorayım dedim :mrgreen:
    Niye ikna edemediğinden anlamalıydın durumu:mrgreen:
  15. Destek Kuvvetin Savaş Alanının tam içinde spawn olması ve yapay zekanın error verip ölmesi

hangi taktikmiş o?
    hangi birime bir komut verebiliyorsun ki? sefer haritasında dahi veremiyorsun.
    atlıları orayı burayı tıklaya tıklaya bir emir veremeden 500 zahmetle düşmanın arkasından dolandırdın diyelim okçuları ellemeden piyadelerini arkadan vurun diye bir komut verebiliyor musun? benim piyadem ile atlım arasında sıkışsın ezeyim okçu zaten basit. ya zaten atlıyı arkaya dolandırana kadar düşmanın yarısını öldürüyorsun kimse savaşmıyorki herkes zombi gibi kılıç sallıyor düşmana yumuluveriyor ölüyor ya da öldürüyor 3 dk sürüyor bir taktik uygulanamıyor.
    Hangi oyunda bu dediğin yapılabiliyor merak ettim açıkçası. O oyuna geçmek iyi fikir olabilir.
  16. Destek Kuvvetin Savaş Alanının tam içinde spawn olması ve yapay zekanın error verip ölmesi

TW çalışanı saçma bi cevap verip kayboldu zaten? İngilizce forumdaki konuya bakabilirsin.
    Saçma bir cevap verdiğini nereden çıkarıyorsunuz?

Scene Name (if related): Syronea Kuşatmacılarını arkalama
    buradaki yazıya binaen söz konusu hatanın genele yayılan bir hata mı olduğunu anlamaya çalışması normal değil mi?
  17. Epicrotea köprüsündeki mavi çizgi sizde de var mı?

mor mu yoksa pembe mi diye tartışabiliriz beyim hâlâ karar veremiyorum :smile:
    Kadınların 200 de 1'i erkeklerin 12'de 1'i bir şekilde renkleri tam olarak göremiyor.:shock:
  18. Epicrotea köprüsündeki mavi çizgi sizde de var mı?

Beyim siz neden üzerinize alındınız ki? o mor çizgiyi çoktan gördüm, eksik texture anlamına geliyor o
    Bende sabahtan beri mavi çizgi arayıp duruyorum:grin: Gözlerimde mi problem var diye.
  19. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Erken erişim adı altında bize oyunu 150 tl den itelediler.(İndirim dönemlerinde fiyat daha da düşüyor). Üstüne sorunlu oyun içinde sürekli denek olarak kullanıyorlar. Ne güzel istanbul be! Tw kadar topluluğu hunharca kullanan şirket var mıdır acaba?(Topluluk demişken tabiki hata testlerinden bahsediyorum onun haricinde öeriydi şuydu bunlar için tabiki topluluğu iplemiyorlar)
  20. Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Çok farklı bir konu olduğu için ayrı gönderiyorum, önümüzdeki hafta bayram olduğundan bu hafta patch gelmezmiş.
    Madem ekipte bu kadar Türk/Müslüman var neden TR forum kendi haline bırakılıyor? Tw nin neresinden tutsan elde kalıyor.
Back
Top Bottom